Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - LPG / CNG

T4 - LPG / CNG 29. led 2014 19:55 #134091

• shrekzv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
ked mas taku spotrebu asi nemas vstrekovanie plynu? ja mam taku spotrebu na VR6
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - LPG / CNG 30. led 2014 13:08 #134150

• Rauco
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zas tak moc tomu nerozumím, ale viděl jsem jak vypadá směšovač na fáčku a tak to nevypadá. Jsou to kolíky a je jich 5, takže to asi bude přímí vstřikování.
Myslíš si že je to teda hodně? Třeba to má menší spotřebu zatím jsem s tím projel jen jednu nádrž a to jsem ještě zapadl, takže to asi není uplně přesný. Ale přemýšlel jsem nad výměnou lambdy, jen tak pro jistotu

T4 - LPG / CNG 30. led 2014 15:36 #134156

• yanchi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
syncro ti asi nebude zrat o moc menej. podla mna to mas v poriadku
T4 2.5i

T4 - LPG / CNG 18. bře 2014 07:07 #137043

• mil52
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Měl jsem 2,5l synchro long v LPG nádrž na boku nad zadním podběhem 55l a spotřeba byla dálnice do 100km rychlosti 10l LPG ,po městě a to jsou tady dost kopce 13-14l. Když jsem tahal 2t. za autem tak spotřeba - dálka 15l.po dálnici a jak začaly kopce(hory) tak to stouplo na 20l.Dojezd na nádrž nic moc a pořád jsem koukal kde dotankuju po republice-z toho jsem se poučil a ted jsem nechal namontovat do nového D:_)1 T4 nádrž jinám na úkor místa 95l válec.Včera jsem to dovezl z montáže LPG a na plyn jsem nepoznal rozdíl a spotřebu zatím nevím-je tam ale úplně něco jiného než v předchozím autě tak uvidíme.
VW Transporter T4 SYNCRO Long 2,5i 85Kw LPG -na práci a kempink
VW Transporter T3 Multivan 2,1i 68kw LPG pro zábavu-prodáno
VW Transporter T3 Skřin 1.6D na renovaci( po renovaci 1.9TD)-prodáno
VW Transporter T3 SYNCRO 1.9 benzín DG-REIMO
VW GOLF 4 1.6 70Kw LPG

Naposledy změněno: od mil52.

T4 - LPG / CNG 11. říj 2014 20:07 #145490

• mobilagent
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 - kdo jednou zkusí, již nechce jinak
  • Obdržená poděkování 1

Teloveda napsal: Ahoj mám T4 2,0 mam najeto 450 000 tis A z toho 150 000 tis na LPG.Mam starsi system LPG ale bez jedineho problemu.Je pravda ze je dvoulitr trochu linej ale lepsi nez 1,9D.Spotreba 12l.

Ahoj, můžeš prosím napsat, jaký ten starší systém LPG tam máš? Mám taky T4 2,0i a chci to předělat na plyn. Už jsem koupil starší komplet LPG od Elpigas(řídící jednotka "Stella Nord", r.v.2010), ale teď mi plynaři řekli, že to do mého auta nepůjde, respektive, že to bude dělat problémy :( Původně říkali, že to půjde, ale až jsem to koupil a viděli to, tak mi řekli, že to má starší řídící jednotku, než si mysleli, takže bohužel :dry: Chci vědět, jestli je to fakt pravda - máte někdo T4 2,0i s tímto systémem a touto řídící jednotkou? Díky za odpovědi.
T4 - kdo jednou zkusí, již nechce jinak
První T4 - Transporter 2,4D - Super pracant - již prodáno :-(
Nyní - Multivan 2,0i +LPG - Rodinný na výlety

T4 - LPG / CNG 16. kvě 2015 19:26 #155165

• Hargo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • T4 benz 2.5/ 85kw/ 1998
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, prosim vas vie mi niekto poradit v okoli Brna rozumnu dielnu kde maju skusenost s montazou LPG do T4?
mam 2.5l 85kw benzin a chcel by som tam system BRC pretoze mam sekvencne v Subaru a som s nim velmi spokojny akurat mi to montovali v Poprade, co je celkom od ruky. diky

T4 - LPG / CNG 20. kvě 2015 08:11 #155319

• shrekzv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
dielnu ti neporadim, ale odporucam si od niekoho kto take auto ma alebo mal zistit ako bola pozapajana voda, a potom v lpg servise tuto vec prekonzultovat, aby ti tam nahodou neslo malo vody....to zbadas v zime ked ti to po 25km neprepne na lpg lebo sa daky kkt napoji na vyhrev skrtiacej klapky.....alebo vela vody...potom ti to nebude na volnobeh kurit.....mam tiez brc a mozem len odporucit 56 000km, menil som len filter lpg a tankujem
Poděkovali: Hargo

T4 - LPG / CNG 20. kvě 2015 08:21 #155320

• Hargo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dik za radu, to je dolezite vediet.. Inak tebe kde montovali?

T4 - LPG / CNG 20. kvě 2015 17:45 #155329

• shrekzv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
vo Zvolene, ale nikdy viac :D fuserina, hatiar.eu majitel sa vychvaluje aky su super a skvely......boli..ked montoval on........niekolko problemov...ale videl som aj montaze z inokade, aj nacierno zapisane do TP....auto nebolo hromadne schvalene malo to ist cez skusobnu.......najlepsie si spravis sam, ja som si vodu prerabal sam....kedze sa napojili na skrtiacu klapku...a hadicka sla popred motor....a napor vzduchu ju vychladil ked mrzlo.......napajanie vypinaca mi spravili z kontrolky airbagu :D ze bolo blizko...reku kkt o 10cm dalej je spinacka......kable od vstrekovacov v predu na motore namotane...zalomene totalne...som pekne rozmotal a spravil obluk popred baterku..........videl som kopu horsich montazi, dlho som nevidel peknu montaz, pred tyzdnom som menil na felicii motor 1.3ku, nove lpg tam, dielna pri zvolene, sliač, bil by som ich, natrieskane na kope vsetko krizom krazom...ako je im dobre...a ked sa nieco pokazi a treba menit tak sa mozes aj zabt

dufam ze ta neodradim od LPG :D som jeho velky zastanca.....nafta patri do traktora a benzin do kosacky na dvor :D keby si davam robit lpg znova, tak tam nad nimi stojim a pindam do nich vkuse

ak budes davat nadrz namiesto rezervy....daj si s plnym stredom....par litrov naviac...ja mam 650mm priemer...ale su aj 680ky...tie na slovensko sa nevozia...a je 720....ale neviem ci sa sprace tam priemerovo..mohla by sa

T4 - LPG / CNG 20. kvě 2015 18:38 #155331

• Hargo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
pekne :)) no a ako je to s registraciou? Napr ked urobim montaz v CR a mam auto na SK znackach, prejde to na dopravnom?

T4 - LPG / CNG 24. kvě 2015 15:42 #155435

• shrekzv
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
to netusim ci ti zapisu montaz, treba sa spytat na konkretnom urade, kde to budes zapisovat

T4 - LPG / CNG 29. srp 2016 10:52 #169936

• Olda2
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zvažuji koupi T4 Long Syncro v LPG... nádrž s procházející platností v zavazadl prostoru vedle pravého podběhu. Rád bych ji přemístil abych mohl využívat celou ložnou plochu. Máte někdo zkušenosti kam se dá dát? Někam na bok, pod auto či jinam???
Děkuji za tip, případně doporučení firmy která to zvládne.

T4 - LPG / CNG 31. srp 2016 21:15 #170038

Do spodu auta tu lpg nádrž nedáš - je tam diferák, takže jedině dovnitř.. Já mám LPG syncro a mám v kufru válec cca 90l - který zabírá celý kufr takže zvažuju že to vyměním za menší torid abych tam měl alespoň nějaké místo.

T4 - LPG / CNG 01. zář 2016 08:33 #170043

• Olda2
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Tak jsem to byl okouknout a nic moc....nádrž již propadlá, TK do 11/16, koroze podvozku větší než jsem čekal a po startu chod tak na 2,5 válce, po ohřátí a chodu na plyn zakopávání motoru, takže jsem od toho šel pryč - hledání pokracuje......

T4 - LPG / CNG 11. lis 2016 12:39 #171673

• Hemlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, rád bych si nechal dovezt t4 z německa přes Pavla Kosa, ale nevíme jak je to již s nainstalovanou LPG montáží, jestli nebude při přepisu a nebo někde jinde nějakej problém, na co si dát pozor a pod.?

Vygenerováno za 0.213 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/