Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - Nosič motorky

T4 - Nosič motorky 31. říj 2010 23:14 #53988

  • andula
  • Avatar uživatele andula Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Někde se to tu už zminovalo, ale nějak to nedopadlo, v sobotu jsem byl na akci ve Stříbře kde byl kluk s T4 a měl ho, poptával jsem u něj co a jak a říkal že se to nechá v Něměcku koupit ale že stojí cca 800Eur on že ho koupil na Ebay za cca 350, udajně to má být stejné na víc aut-Vito-Tranzit- jen se to liší držákama. Neuměl by jste to někdo...Kájo halooo...prosím na Ebay sehnat? Už mě nebaví zablácenou KTMku vozit v autě.
A vlek nechci.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 31. říj 2010 23:22 #53990

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Jen tak pro zajímavost - kolik ta motorka váží? Většinou vwšichni výrobci křičí, že na kouli jen 100 Kg..........
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 01. lis 2010 07:57 #53998

  • andula
  • Avatar uživatele andula Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Ládo tohle právě není na kouli, to nechci, tohle je chycený v místě jako tažný, nosná trubka prochází nárazníkem + to má ještě vzpěry někam k podvozku, nebyl jsem schopný se moc ohnout a študovat to důkladně. Může na to naložit 200 kg, prý se to počítá podle zatížení auta, údajně se to bere jako náklad takže to nemusí být zapsaný v techničáku, kluk s tím projel celou Evropu a nikde s tím neměl problém, jenom si dal tušší zadní pružiny. Ta moje jebečka má 115 kg +nějaký ten kilogram bláta takže bych se toho nebál. Když nevozí motorku tak to nemusí sundavat jenom to přiklopí k zadku auta a zaaretuje.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 01. lis 2010 11:20 #54011

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2138
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Ten nosič o kterém jsem se zmiňoval v jednostopé dopravě měl nosnost 250kg.Před koupi jsem ho chtěl nejdřív vidět a protože k prodejci jsem to měl trošku z ruky(Praha) + Chci jiné moto takže :arrow: odložený projekt.
Momentálně odkaz co jsem měl http://www.reimo-shop.cz/index.html?pod ... ocyklu.htm nefacha ale má to něco společného s http://www.kshop.eu/auta/volkswagen/vw-t4
Poptal bych se tam Milane.Cenovka tenkrát na těch stránkách byla myslím podobná jako jsi uváděl za starší držák z Ebaye.A nový je nový ;) Popřípadě je kde reklamovat :-"
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 01. lis 2010 12:23 #54015

  • andula
  • Avatar uživatele andula Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Jarju děkuju, už jsem s nima mluvil , stojí to 323 euro, má to homologaci, akorát dodání cca 3 měsíce, jedině si proto zajet do Němec sám. Najdu to prý na www.reimo.de večer se na to podívám.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 01. lis 2010 13:43 #54017

tak jsem koukal na ten odkaz....říkám si, kruci špatný by to nebylo 250kg, to by uneslo i tu mojí motorku....ale, až fakt zjistím, že potřebuji převážet motorku, tak vyhraje vozíček..
Strašně by mi to na autě překáželo...říkáš, nic nevezeš, složíš, zajistíš, ale nemůžeš zadem do auta...a nemůžeš tam ani s motorkou.
Držák na rezervu jsi Milane nechtěl, protože je to VWopruz s otvíráním, ale tohle bude ještě větší pakárna. Když to sklopíš, motorku sundáš, tak se zadem do auta moc nedostaneš, pořád to tam bude překážet.
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 01. lis 2010 18:25 #54025

dobrej nosič pro manželku co má ráda vítr ve vlasech :lol: :lol: :lol:
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 25. lis 2010 09:35 #56136

http://www.reimo.com/de/46328-cate_adap ... entraeger/

Ta cena 299e je slušná, navíc píšou, že za 3-4 minuty je to v připadě potřeby demontované. To mám zase o čem přemýšlet, kór když se na tom dá vozit ledacos a ne jenom motorka...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 25. lis 2010 21:46 #56206

Cau, tohle presne mam, takze muzu na nejaky konkretni dotazy odpovedet. V lete jsem to pritahl z Nemecka. Ta cena 299 ecek je al ejen za adapter, k tomu ti pal prodaji ten ram + ty hlilnikovy kolejnice a jsi na peknych cca 1000 e.

vyrobce: http://www.cate-vertrieb.de/

h

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 26. lis 2010 08:07 #56220

Mám tomu tedy rozumět tak, že za 300e je řekněme nosný rám pod auto pro konkrétní typ vozu, pak je nutné dokoupit ten samotný univerzální(akorát případně různě velký) nosič se světly atd. za cca 600e a případně pak dál za další peníze třeba desku jako podlahu na ten nosič, šínu pro motorku nebo jiné pomocné nástavce podle využití nosiče?

Tak to jsi mi vlastně udělal radost - tím je to vyřešené a nemusím nad tím přemýšlet. Než tuhle cenu, to budu dál rád jezdit s vlekem. :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 26. lis 2010 09:14 #56221

Presne. Za 275 je adapter, coz jsou hlinikove profily montovane na konkretni tazne zarizeni (konkretniho auta). Nejlevnejsi varianta nosice (ram, vzpery, elektrika) je za 535, pak nasleduji jeste ty lyziny.... Prives je tak za pulku, ale ten ram se mi lip parkuje. Pak to ma vyhodu, ze se s tim da jezdit "neomezene rychle". Do Italie pak frcim po dalnici tech svych cca 130, coz bych si asi s privesem netroufnul uz kvuli zajmu mistnich ochrannych sil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 06. kvě 2011 06:53 #72563

andula napsal: Někde se to tu už zminovalo, ale nějak to nedopadlo, v sobotu jsem byl na akci ve Stříbře kde byl kluk s T4 a měl ho, poptával jsem u něj co a jak a říkal že se to nechá v Něměcku koupit ale že stojí cca 800Eur on že ho koupil na Ebay za cca 350, udajně to má být stejné na víc aut-Vito-Tranzit- jen se to liší držákama. Neuměl by jste to někdo...Kájo halooo...prosím na Ebay sehnat? Už mě nebaví zablácenou KTMku vozit v autě.
A vlek nechci.



mas recht..taky bych si neco takovyho jako KTM nenalozil do auta :-D:-D:-D
Shanim LZ brzdic T4 2.5TDI 75kW-Lucas
A6.C4 2.5tdi,G3VR6,WR400F,FE450,RSV100MILE,APRILIA SR

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 10. čen 2011 14:24 #74544

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
http://stresni-nosice-prikryl.cz/_c100001_l3_p184355_/hlavni-stranka/hakr-nosic-motorek-na-tazne-zarizeni.aspx

u nás to dělá Hakr, ale nevím nevím ta hmotnost motorky...taková snad není, ne?? max na nějaký pitbike :-k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 12. čen 2011 13:51 #74584

  • JarekBK
  • Avatar uživatele JarekBK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 421
  • Karma: -2
  • Obdržená poděkování 9
kdyz se tak na to divam co koupit nosic na kola a predelat si to ? cena je 4000. http://www.karavany-doplnky.cz/linnepe-nosic-na-kola/
VW T5 2.5TDI 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Nosič motorky 12. čen 2011 14:03 #74585

  • JarekBK
  • Avatar uživatele JarekBK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 421
  • Karma: -2
  • Obdržená poděkování 9
VW T5 2.5TDI 4motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.228 sekund

Login