Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 - Co to může být za díl????

T4 - Co to může být za díl???? 22. čec 2011 10:02 #76813

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, todhle mi vypadlo z Multíka, je to gumové kolínko, tak 2 cm v průměru a není na tom žádné číslo. Vevnitř je taková plastová drátěnka. Vypadlo to mezi pal. filtrem a výztuhou nárazníku. Co to je ???? :D
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 22. čec 2011 10:33 #76814

Zřejmě odvětrání světlometu. Koukni na druhou stranu auta na světlo v jeho zadní straně jestli to tam někde nenajdeš. Pak to jen nasaď zpátky...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 22. čec 2011 11:36 #76816

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1

Transportérák napsal: Zřejmě odvětrání světlometu. Koukni na druhou stranu auta na světlo v jeho zadní straně jestli to tam někde nenajdeš. Pak to jen nasaď zpátky...

No jo, to mě nenapadlo díky, jinak zdravím k Sch......... doufám že se brzo poznáme :drunken: Koupil jsem to s neorigo světlama , tak mi to nic neříkalo :(
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 22. čec 2011 15:08 #76824

V pohodě, zastav se určitě ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 23. čec 2011 09:45 #76853

Když už je založené toto vlákno, zeptám se také:

Dokáže někdo identifikovat, na co jsou tyhle desky, které jsem vylovil z prachu garáže?
:?
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 26. čec 2011 08:09 #77031

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1

Schimanski napsal: Když už je založené toto vlákno, zeptám se také:

Dokáže někdo identifikovat, na co jsou tyhle desky, které jsem vylovil z prachu garáže?
:?

Číslo z krabice by pomohlo asi víc, na pohled to může být asi tak pět typů aut ;)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 26. čec 2011 10:42 #77035

mazda E, KIA Besta
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Co to může být za díl???? 13. bře 2019 19:22 #191125

Ahoj. Nevíte někdo co je v T4 Long rv 94 tohle za tyč? Ještě jsou dál i další originální díry.

VW Caravelle Long T4, 1.9 TD, rv 94
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

T4 - Co to může být za díl???? 14. bře 2019 11:35 #191138

A ještě jedna "vychytávka". Co je to za věc na palubní desce? Mě to nefunguje, nic nedělá ani nesvítí. Poradíte mi někdo prosím?
VW Caravelle Long T4, 1.9 TD, rv 94

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.125 sekund

Login