Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 23. čec 2011 10:34 #76858

• zmijon
  • Avatar uživatele zmijon Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
mam na zadnich sklech tmavy folie bohuzel pan stk mi rekl ze na nich neni atest rikam ze je to dodavka a ze to je kvuli tomu aby tam nebylo videt moc ho to nezajimalo rekl mi "pane jestli chcete technickou tak az prijedete na opakovacku tak ty folie budou mit atest a knim budete mit osvedceni " nevite nekdo jestli se daji ty nalepky nekde sehnat?(v nejhorsim pripade si je necham udelat v grafickym studiu) prosim jen o rady k k veci je mi jasny ze si muzu zavolat nekam kde to lepijou ale vse stoji dneska penize a proto to chcu resit nejlevnejsi formou

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od zmijon.

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 24. čec 2011 08:59 #76877

• yetti
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Tyto nálepky se ale lepijou pod folie,nevým jestli tím pana technika oblbneš
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 24. čec 2011 09:19 #76878

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 28
Ale homologace na zadnich oknech? Co to je za stk? Jel bych jinam. Homologovane musi byt na prednich oknech s min propustnosti 95%. aj benga zajima jen stitek na prednich oknech... Tu karticku po me nikdy nikdo nechtel...
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 24. čec 2011 10:35 #76880

• zmijon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

yetti napsal: Tyto nálepky se ale lepijou pod folie,nevým jestli tím pana technika oblbneš

chce tam videt homologaci nic vic nechce je mi jasny ze to ma bejt pod folii proste tam bude homologace a ja dostanu technickou

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 25. čec 2011 19:09 #76959

• zmijon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
vyreseno folie maji atest dekuji za rady OK! :drunken:

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 24. srp 2011 16:59 #78215

mne koli foliam bez A-testu chceli zobrat TP a SPZ, tak mi pomahac povedal ze ak folie odlepim tak mi ostanu doklady ak nie a este ma raz niekto chyti tak mam po dokladoch tak folie mam odlepene, auto vyzera smiesne bez nich ale zvykam si
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 24. srp 2011 20:20 #78234

• frtan
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Folie nejtmavší jaké šly 1x zadní okno,2 x prostřední vše s atestem, řidič a spolujezdec pouze malinko zatmavené a bez atestu, cena celkem 4500 kč u nás v Táboře a jsem bez starosí a v poho. \:D/
. 2,5 TDI 75 KW 2-6 míst podle potřeby, někdy i s kuchyní

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 25. srp 2011 17:15 #78261

Zdravim me stali folie na bok a vrata 1200 i s atestem OK!

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 11. lis 2011 17:19 #83173

pochlub se pokud to bylo v nějaké firmě šel bych do toho taky.. :-)
T R A N S P O R T E R - IV syncro 2.5 lpg a T 2 B ;)

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 02. led 2012 01:15 #86813

petrovic napsal: Zdravim me stali folie na bok a vrata 1200 i s atestem OK!

ahoj a kdepak si to sehnal ??

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 07. led 2012 09:17 #87416

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52

Maršoun napsal: Ale homologace na zadnich oknech? Co to je za stk? Jel bych jinam. Homologovane musi byt na prednich oknech s min propustnosti 95%. aj benga zajima jen stitek na prednich oknech... Tu karticku po me nikdy nikdo nechtel...

Co říká vyhláška o tónování skel
Na předních bočních sklech sloužících k výhledu řidiče musí celková propustnost dosahovat nejméně 70 procent
Propustnost světla čelního skla musí být minimálně 75 procent
Skla za řidičem nejsou limitována propustností světla, ale fólie na zadním skle nesmí zakrývat třetí brzdovou svítilnu
Za příliš tmavé fólie mohou policisté řidiči zakázat další jízdu
Pokud závadu na místě šofér neodstraní, mohou mu odstavit vozidlo
Za porušení hrozí řidiči bloková pokuta do 5000 korun. Ve správním řízení za propustnost nižší než 20 procent může pokuta být od pěti do 10 tisíc Kč nebo zákaz řízení na šest až 12 měsíců

Znamená to tedy, že homologaci na zadních sklech chtějí jen kvůli způsobilosti dílu (folie) k provozu??? To je podle mě blbost, to by pak mohli chtít homologaci i na koberce, kterými mám polepený papundeklový tapecy a na koberečky na podlaze???
Já mám teď po vloupání místo zadního okna kus překližky a ta rozhodně atest nemá :lol:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Naposledy změněno: od JaM.

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 07. led 2012 20:08 #87467

• ABART
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 24
No jestli je ta preklizka pruhledna,tak to nikdo nepozna :lol:
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 08. led 2012 11:42 #87497

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52

petrovic napsal: Zdravim me stali folie na bok a vrata 1200 i s atestem OK!

Petrovic se nepochlubil kde to sehnal, ale z mé zkušenosti: Před lety jsem v jakýchsi autopotřebách zakoupil 2 role tmavé folie nějakého čínského výrobce, s atestem i nářadím na montáž za podobnou cenu. Folie jsem si podle návodu nalepil sám (jistě si dovedete představit výsledek, když jsem to dělal poprvé v životě :lol: ) Za 2! roky folie tak vybledly, že dovnitř bylo vidět i v noci, tak jsem je pracně strhal a zas nalepil nové. #-o Už to nikdy víckrát neudělám #-o
p.s. na překližku se to blbě lepí :lol: :lol:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 08. led 2012 13:31 #87507

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
já to tak dělal na Kangoo...výsledek....podobný....závěr...taky už to nikdy neudělám :ugeek:

T4 - FOLIE NA OKNA / ATEST / MONTÁŽ 08. led 2012 13:58 #87514

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Stara pravda,lacine xxxxxxxx placene
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.215 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/