Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-)

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 12. kvě 2014 09:33 #139586

  • Joey
  • Avatar uživatele Joey
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,

Měl bych prosbu, šlo by prosím obnovit soubory ? Nejdou otevřít . Nebo poslat blbuvzdorné schéma na mail
: pepesnb@seznam.cz

Díky moc :kiss:
i

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Joey.

Re:T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 12. kvě 2014 22:56 #139610

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Juknu na to, hned jak budu mít chvilku u pc.

Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black :woohoo:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Poděkovali: Joey, Lukas4x4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 21. led 2015 16:39 #150187

  • d4nix
  • Avatar uživatele d4nix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Přílohy furt nefungujou, zkousel jsem to i z mobilu abych eliminoval oklestenej net v praci.

Kazdpadne k tematu, jsem zastancem hodinek. Hodinky totiz maji v konektoru vyvod na ktery kdyz se privede 12V, tak je to jakoby jste zmackli tlacitko s plaminkem. Mam alarm s pagerem a ovladanejma vystupama. Jeden je pripojenej na tenhle ovladaci konektor hodinek. Takze si na dalku zapnu bufika a kdyz jsem pak v aute, muzu ho vypnout.
Mel jsem to zapojene i bez hodin, ale to znamenalo vypinat bufika taky dalkove (AUX na pageru nema samostatne tlacitko, ale musi se pres kombinaci tlacitek)

Od minuleho majitele auta, mam bufika na climatronik pripojeny pres diody tak, ze po stisku plaminku na hodinach se mi zapne climatronic tak, ze si muzu ridit teplotu, ovladat foukani a to jak predku a zadku. Nepamatuji si ted ktery kabely to jsou, ale to je reseny diodama. Chystam se to predelat na HE rezim s automatickym prepnutim na vnitrni cirkulaci vzduchu. Zvazuji i variantu prepinani mezi HE rezimem a plnou funkci climatroniku. Bohuzel to ma svoje mouchy. Climatronic si zahadne nepamatuje posledni nastaveni. Kdyz jezdim sam, vypinam si ohrev zadni casti, ale staci vytahnout klicek na pul hodiny a po nastartovani zase fouka i dozadu. (treba je to funkce) =)
Dalsi moucha bude nejspis zpusobena chybou v instalaci. V lete jsem vykuchal dobastleny + z baterky privedeny do krabicky eberspacher v motorovym prostoru a ma to ted za nasledek, ze kdyz nemam zapnuty plamen na hodinkach, tak mi z climatronicu i s ohratym motorem nefouka teply vzduch.

Az se dostanu k tomu si to predelat na HE rezim, tak sem placnu puvodni zapojeni s plne ovladatelnym climatronicem. Zbytek uprav si chci nechat az bude venku teplo =)
VW Multivan 99', 2,5TDi 111kW
d4nix [danyx] (výslovnost)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 02. úno 2015 22:09 #150787

  • Othon
  • Avatar uživatele Othon
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
Také bych využil funkčních souborů,nevím jak u AHY manualni ovladani clima a topeni přepojit hadice na předehřátí motoru.Nechci to zapojit někam,kde by to mohlo mit fatalni následky.... :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 03. úno 2015 14:27 #150812

Maršoun napsal: Tak jsem přidal pár blbuvzdorných vwomalovánek do příloh v prvním příspěvku a příspěvek i upravil. D:_)12
Jen doufám, že to bude stačit. :greenjunp:

Kdyby nebylo něco jasné tak se ptejte zde, né ve zprávách, ty nečtu, protože jich je prostě moc!!! :thx:


cauko, našel sem tu téma od teba kde je vela vecí ohladne dorobená bufíku do VW T4. ale mna by zaujímalo jak ho dorobit na VW T4 2.4D r.v. 1991 lebo ten má ešte klasický mechanický ventil kerý zavírá prívod vody do radiatora. ja by sem chcel aby mi ohríval motor aj kúrení naraz.... aj sem pozeral tí obrázky co si tu dal ale nejak nevím kerý prípad je ten muj.... a ani nevím či budem aj ja potrebovat ten kombi ventil alebo co a jak kde dat. keby si vedel jak nato budem ti vdačný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 04. úno 2015 12:54 #150873

Neda sa to dorobit? Alebo jako? :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 08. úno 2015 18:03 #150970

vyriešené, dakujem za "pomoc" .........

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 04. kvě 2015 11:43 #154630

dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda odstranění čidla teploty pro bufik, má něco společného s tím, že se mi nespustí klimatizace, klimatronic normálně teplotu ukazuje, jen nespustí kompresor a diagnostika hlásí chybu čidla, děkuji za odpověd, pokud možno na chaticka@post.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 22. zář 2015 07:03 #159024

  • jerrykx
  • Avatar uživatele jerrykx
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 146
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
mohu poprosit o obnovení souborů prvního příspěvku?

Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 23. zář 2015 12:31 #159085

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Bufina jde taky pustit diagnostickou zastrckou kde je pripojeny cidlo teploty na levem blatniku u bazerky misto cidla to proklemujes a pri nastartovanym motoru se pusti.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 23. zář 2015 12:37 #159086

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Budu nechavat servisovat dva prihrevy. Technik to bude delat u me doma. Chce se nekdo pridat? Poripade je to ten co mi to rozsiroval na nezavysle na climatronicu. Budu ho kontaktovat cca pristi tyden. A taky mu budu koukat pod ruce abych se priucil. :)
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 16. lis 2015 21:16 #160311

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat,koupil jsem VW T4 rok 1998 1.9TD a dostal jsem k němu teplovodního bufíka a rád bych ho tam nechal namontovat Eberspacher Hydronic D3WZ,mam k němu vodní čerpadlo,hadice na napojení na vodu a nějakou tu kabeláž,bylo by možné říct kolik by vyšla montáž cca cenově a kdo a kde se to montuje?
Jsem z Kladna.
Tel:604270247
Děkuji Martin

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 26. úno 2017 18:29 #174347

Dobrý den, je prosím ještě nějaká šance na obnovu těch womalovánek a nefunkčních odkazů. Chtěl bych si taktéž upravit D3WZ na nezávisleé topení. Děkuji

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 26. úno 2017 20:39 #174350

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Vse co k tomu potrebujes je na t4-wiki.de/wiki/Zuheizer
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 14. čen 2017 11:24 #177734

Na té německé WIKI je to německy a tak to pro mě není moc použitelný, ani s překladačem z toho nejsem moudrej. Mám čerstvě pořízenýho Multivana T4 2002 2,5 Tdi 75 kW a rád bych na tom tohodle vodníka zprovoznil na předehřev/nezávislé topení. Bohužel soubory na začátku vlákna stále nejsou ke stažení, nemohl by mi je někdo poskytnout nebo ještě lépe ideálně v Brně či okolí s touto operací pomoci?
VW Multivan T4 2,5 Tdi 75 kW Atlantis

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od romachain.
Vygenerováno za 0.190 sekund

Login