Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-)

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 14. čen 2017 20:25 #177741

Hoj,
dělal jsem to, není to těžký. Klidně pomůžu (momentálně tedy spíš navedu, zdraví neslouží...), jsem z Brna, neměl by být problém. Pokud bys chtěl, napiš sz.
VW T4 Caravelle 2,5 TDi 75kW, r.v. 97
Škoda Felicia 1.3 MPI 50kW, r.v. 01
Poděkovali: romachain

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 20. říj 2017 23:46 #180557

Ahoj pořídil jsem caravellu (1997 2.5tdi 75kw climatronik)taky bych rád dodělal na nezávislé a ještě mám pod autem horkovzduch bez ovládání takže nevím jak ten se dá jinak ovládat. Z těch německých stránek nejsem moc moudrý. Kdyby se někdo našel v okolí Teplic bylo by to super. Díky

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

Naposledy změněno: od Jenda88.

Re:T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 21. říj 2017 19:50 #180563

v Libochovicich je manik kterej ti na tom udela cokoliv

Re:Re:T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 21. říj 2017 20:21 #180565

kkppeli napsal: v Libochovicich je manik kterej ti na tom udela cokoliv

Dikes .... kontakt nebo aspoň jméno nevis?

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 23. srp 2018 11:31 #186811

Joey napsal: Ahoj,

Měl bych prosbu, šlo by prosím obnovit soubory ? Nejdou otevřít . Nebo poslat blbuvzdorné schéma na mail
: pepesnb@seznam.cz

Díky moc :kiss:

Ahoj, moc prosím take o poslaní dokumentů na email: mirauh@seznam.cz

Naposledy změněno: od mirauh.

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 30. led 2019 21:53 #190351

Ahoj, prosím o zaslání dokumentace na kotouc@tiscali.cz
Skládám si své první Tcko a když už to mám rozebrané...
DIKY!!!

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 12. zář 2019 21:25 #194323

Prosim o poslani omalovanek a schemat na email
Macholdat@gmail.com

Děkuji.
T4 Multivan II Syncro - 2.5TDI 75kw

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 13. zář 2019 07:21 #194334

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 47
Ty omalovanky jsem videl na vw t4 wiki
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 19. zář 2019 21:04 #194460

No sada na přestavbu je nyní doma, čerpadlo a ventil bych asi zvládal konektory nacvakat ok ovšem jak je to u klimatroniku s tím spínámím větráku ?? Nebo nebyla by možnost poslat nějakej návod koukal sem že na první stránce asi kdysi byly. Kdyby mohl někdo prosím poslat návod Krcmik@seznam.cz díky za rady

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 28. zář 2019 17:16 #194594

Může mi někdo poradit aspoň s climatronikem ? OD Řj vedou dva kabely našel sem že je to ten červený konektor ale bohužel sem našel několik možností kam připojit a navíc vždycky jen připojení jednoho kabelu ...

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 28. zář 2019 20:23 #194597

Já to rozšíření příhřevu mám a dělal jsem si to svépomocí s Petrem Šípem se Zabřehu fa. Autošíp, opravuje mimo jiné i bufiky. No už jsi na to nevzpomenu kam jsem to připojoval a rozdělávat palubku kvůli tomu nechci, ale zkus mu zavolat, dělal to několikrát a mohl by vědět... Za zeptání nic. No kdyby nic a byl jsi úplně v koncích tak mi zkus zavolat, třeba bych se nechal ukecat...
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 29. zář 2019 08:17 #194603

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 47
www.vwportalen.dk/pdf/klima/s17d_x-53.pdf .

Budu To delat behem 14 dnu tak ti muzu pak rict.
Skoda M Rapid 136

Naposledy změněno: od dins..

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 30. zář 2019 12:26 #194610

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 47
Skoda M Rapid 136

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 03. říj 2019 18:25 #194661

Takže stačí 12v na pozici č.4, z jednotky pro přestavbu mám ale dva kabely a když sepne buf tak ani na jednom 12v není nevím jestli se třeba nesepne až po nějaké době?? Kdyžtak tam seknu spinací relé od čerpadla a přivedu tam 12v rovnou z baterky

T4 - Rozšíření příhřevu motoru D3WZ na nezávislé topení. ;-) 03. říj 2019 19:40 #194662

co si pamatuji, tak mě do climatronicu vede jeden drát a pokud spustím hodinkami bufík, tak na climatroniku se objeví HE nebo tak nějak, teď nevím nejsem u auta...
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

Vygenerováno za 0.242 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/