Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 2.0i LPG nestartuje

T4 2.0i LPG nestartuje 28. čen 2019 19:30 #193168

• PepCa79
  • Uživatel
Ahoj clubáci, jsem krátce hrdým majitelem T4 2.0i r.v.2001 a mám problém se startováním. Zapnu klicek, cerpadlo zavrni a vypne se, starter toci podle mne normalne, ale motor ani nestekne. Ukoncim toceni starterem, cerpadlo stale jede a pak se vypne.

Po delsim toceni citim z vyfuku benzin, takze tlak na vstikach snad je. Startuju standardne na benzin.

Problem byl zrejme dlouhodobejsi, cerpadlo bylo zapojeno na trvaly chod, nevypinalo po natlakovani, byla prohazena relatka. Relatka jsem s prispenim informaci zde (MOC DEKUJI) dal do originalniho stavu. Tajny vypinac byl odstranen, takze by to snad melo fungovat uz normalne.
Cerpadlo a starter je udajne vymeneny. Jsem paranoidni, nevim jestli nekdo nezapojil cerpadlo na odlehcovaci svorku a jestli se behem toceni starterem nevypne.

Jednou kdyz mi to neslo nastartovat, tak jsem seslapl plyn k podlaze a chytlo to bez problemu. Jinak to chytlo prinejhorsim na druhe protoceni.

Jakakoli rada dobra, ted dobijim baterku tak nemuzu zkontrolovat jiskru, ale ze by to prestalo z niceho nic...

Jinak po dolneni rele signalizace zapnutych svetel a prostriknuti kontaktu dveri u ridice nepipne signalizace, za celou dobu se to stalo jen jednou. Ale to je v tuto chvili OT a marginalita, ale to startovani mi trosku kazi plany na dovolenou :(
Poslední úprava: 28. čen 2019 19:35 od PepCa79.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.179 sekund

Login