Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: kolik uveze Caravella?

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 16:18 #104714

Jakou užitečnou hmotnost (papírově) má nová Caravella po faceliftu? Příští rok hodlám nějakou kupovat a viděl jsem několik rozdílních udajů. Jsou nějaké modifikace nebo to záleží jen na výbavě? Předpokládám, že Long uveze míň kg než kraťas, nebo jak to vidíte? Díky za odpovědi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 18:23 #104718

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
odpověděl sis více méně sám. Záleží ne výbavě. Čím víc věcí tam necháš dát, tím menší užitná nosnost.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 18:38 #104720

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Taky záleží na zvolených pružinách.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 19:57 #104724

Případně na objednávané verzi, mám pocit, že lze vybrat longu s celkovou nosností 3.400 KG místo 3.080 KG nebo jak je to. Takže opravdu mraky kombinací. A co Passat, ten půjde do světa nebo bude jako doplňek ;-)


Sent from my iPad using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 20:20 #104727

Honza_K: to je super zpráva, kdyby šla zvýšit celková hmotnost, ale doufám, že i u kraťase, long je pro mě moc dlouhý :(

S Passatem je to těžký, s autem nemám nejmenší problém, ale když se dívám na ty ceny, tak je mi ho líto prodat. Asi ho nechám ségře... a v případě nutnosti si ho budu půjčovat :mrgreen:



Jinak, je možný tu nosnost zvýšit i dodatečně, byť za cenu domontování nějakých dílů? Nový auta z principu nekupuju. Až pojedu kolem autorizáku tak se poptám, ale tuším, že na mě budou koukat jak na marťana...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 21:27 #104732

Jaký máte v TP hmotnosti s 8-9místnou Caravellou předohrabem? Kdyžtak připište jestli máte krátkýho nebo longa, manuál nebo DSG. O tomto tak nějak uvažuju, 4x4 nevyužiju, takže kdyžtak spíš jen pro zajímavost. Má-li někdo slušně vybavenýho Transportéra, tak může taky přispět, ať mám přehled :) Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

kolik uveze Caravella? 07. říj 2012 22:36 #104737

našel jsem jednu předfaceliftovou s 1530kg, což je maximálně super, takže doufám že po faceliftu to bude taky možný najít :)

http://www.tipcars.com/uzitkove-volkswagen-caravelle/25tdi-96kw-automat-17702274.html

ale ta ta stejná je i tady s 1060kg, navíc píšou 9míst a podle fotek jenom 7
http://www.acpujcovna.cz/nabidka-a-cenik-vozu-do-3-5-t/volkswagen-caravelle-t5-bus.html

je to v http://www.acdodavky.cz , prý tam dělá jeden známý, tak ho zkusím kontaktovat, nemáte s tímto bazarem nějaký zkušenosti?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.173 sekund

Login