Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T5 - Nabidka skladovych vozu

T5 - Nabidka skladovych vozu 04. úno 2013 09:34 #112893

• Fisa
  • Avatar uživatele Fisa Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Hodlame koupit novy multivan, dosli jsme k tomu, ze nejlepsim, tj nejlevnejsim resenim je koupe skladoveho vozu. Auto budeme potrebovat az tak za dva mesice a tak zvazujemé jeslti vybrat z momentalni nabidky a nebo pockat, co bude k mani v te dobe. Dle vasich zkusenosti, jak moc se nabidka skladovych vozidel meni? Ma smysl cekat jestli se objevi neco, co bude vsechny nase pozadavky vicemene splnovat? Momentalne jsme nasli vuz ktery v podstate odpovida i s pomerne slusnou slevou prodejce.
Diky za rady a tipy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - Nabidka skladovych vozu 04. úno 2013 17:01 #112916

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
já pokud bych si chtěl zase někdy koupit new VW auto (což už asi neudělám) bych volil cestu dohody s prodejcem. Nakonfiguruješ si auto dle svých požadavků,zaplatíš zálohu a necháš jim ho jako předváděčku....takto lze získat dle mě nejlepší možnou cenu. Otázka je...jestli na toto už ty 2 měsíce není málo :-k

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T5 - Nabidka skladovych vozu 04. úno 2013 17:25 #112919

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
jinak nevím, jestli bude skladovka levnější, u AutoHeller mají už nějakou dobu pěkného Highline skladem, a pořád stojí 1 926 000 kč ... :roll: #-o
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

T5 - Nabidka skladovych vozu 04. úno 2013 22:34 #112956

Koupil jsem skladovku - nikam jsem nespěchal a s každou návštěvou autosalonu mi to chtěli prodat víc a víc, no a za dva měsíce kdy jsem se jako nechal zvyklat byla sleva značná a ještě dost bonusů - koberečky, fólie na okna . . .
Předváděčku nikdy !!! Mám kancelář nad autosalonem a vidím jak se s předváděčkama zachází.

T5 - Nabidka skladovych vozu 05. úno 2013 09:37 #112977

• Fisa
  • Avatar uživatele Fisa Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Diky, taky jsme pred predvadeckou byli spis varovani, navic cekat cca 5 mesicu nez nakonfigurovane auto prijde a nez ho dostatecne vyuzijou jako predvadeci, se nam nechce. Objevili jsme dve hodne podobne vybavena auta, za temer stejny peniz, tak se chystame vydirat prodejce :) uvidime, co nabidnou.

T5 - Nabidka skladovych vozu 05. úno 2013 10:10 #112983

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
skladovka vyjde velmi dobře, jak už sem tady psal já sem koupil se slevou 28%, ale byl to jen transporter, auto na objednávku tak velkou slevu mít nebude no a předváděčku bych teda bral až jako poslední možnost a jen v případě že by sleva byla o dost větší než u skladovky a ideálně s prodlouženou zárukou, protože co předváděli prodejci se studenejma transporterama když mi je "předváděli"...to fakt ne
T6 Kombi TDI - koupeno 2016
T5 GP Kombi TDI - koupeno 2011, prodáno 2014

T5 - Nabidka skladovych vozu 05. úno 2013 10:48 #112987

• Kamca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Já si přivezl 6měs. "starou" předváděčku z Německa a příště bych to udělal znova,max.spokojenost a cena na kterou se žádný prodejce u nás nedostane.Co se týká výbavy,tak takovou nikdo asi na salon nevezme asi jen na objednávku.
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

T5 - Nabidka skladovych vozu 08. úno 2013 14:53 #113196

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Některé předváděčky zejména ty zimní často mají najeto minimum,sotva pár lidí do nich za celou zimu sedne,a často skoro nejezdí a jsou perfektní.
Ale některé předváděčky jsou katastrofa,něco prolezlo tisíce lidí (autosalony) něco najelo tisíce km v plné zátěži (testy,propagace,zkoušení) a zkouší i smyky,rozjezdy 0-100,brzdnou dráhu...

Vždycky je otázka,jakou to má vlastně amortizaci a zda odpovídá sleva tomu opotřebení.
Někdy jsou i auta z autopůjčoven perfektní,ale většinou jsou to hrozné krámy.
Jak kdy.
A zrovna T5 je auto velmi citlivé na zacházení.

Takže navrhuji zvážit pořízení jinde než v česku,a porovnat ceny a konkrétní výbavu a to důsledně,protože ty výbavy mají stovky položek v hodnotě přes milion a výbava za 100.000 se dá snadno přehlédnout,je těžké porovnat dvě nabídky,natož více nabídek.
nejlépe se porovnávají základní verze,ale porovnávat Highline a Highline je problém,každé auto má jinou výbavu a pak se v tom ani čert nevyzná a nejlepší je to mít na papíře nebo PDF a porovnat to.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

T5 - Nabidka skladovych vozu 08. úno 2013 16:13 #113199

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
Noo,zas takový problém to není,opravdu nadstandartní výbavu není nemožné neporovanat( dynaaudio,konference,béžová kůže v kombinaci s tmavou, atd),navíc spousta předváděček má obdobnou výbavu,záleží jen co kdo konkrétního upřednostní.
Navíc při koupi vozu přes mega,stojí za to si trochu lámat hlavu cca hodku porovnáním výbav D:_)23
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

T5 - Nabidka skladovych vozu 20. úno 2013 21:01 #113960

dnes byl u mě známý co dělal ve VW a jeho kolega by mi mohl "udělat" skladovku. Tzn. nakonfiguroval bych si auto podle sebe, pak bych čekal ke standartní výrobní lhůtě ještě asi cca 6 měsíců na pár procent slevy. Což si myslím, že se vyplatí koupit rok jetý auto, ke kterýmu se někdo choval jako ke vlastnímu, než auto za vyšší cenu, sice podle konfigurace kterou jsem chtěl před rokem, ale jetý víme jak.

T5 - Nabidka skladovych vozu 20. úno 2013 23:00 #113969

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
jen tak mimochodem jsem koukal kolik se dnes pohybují skladovky transportery kombi s 103kw tdi a zjistil sem že stejná konfigurace jako mam já je dnes (cca po 15 měsících) dražší o cca 50tis... pamatuju si že v době kdy sem kupoval se nejlevnější (myslím skladovky s 5km na tachu) pohybovaly od 590 s daní, dnes je to 640 s daní... docela skok, nevím jestli už nedávají takový slevy nebo tak stoupla základní cena...?

T5 - Nabidka skladovych vozu 20. úno 2013 23:12 #113972

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
také se změnilo DPH....

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T5 - Nabidka skladovych vozu 21. úno 2013 08:48 #113979

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
jj ale to je jen 5000 z těch padesáti

T5 - Nabidka skladovych vozu 21. úno 2013 23:44 #114048

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
To je běžná taktika.
Potichu zdražit,a nikde to nehlásit-jarní sezóna se blíží :)
Ale buď si jistý,že jakmile budou akce,tak zase budou všude reklamy,jak je sleva až 150.000 atd :)
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

T5 - Nabidka skladovych vozu 22. úno 2013 08:06 #114056

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
no ted píšou sleva až 160 tis a to si pamatuju že bylo i tenkrát a ještě mě strašil ať neváhám že akce končí...no ale pak začla hned ta samá akce...nicméně já měl mnohem větší slevu než 160tis

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.212 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/