Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T5 kde pořídit? německo, nebo u nás?

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 18. bře 2013 14:58 #116189

Zdravim všechny, mám t4 caravellu a jelikož je auto zdrojem mého příjmu tak jsem nucen jít dopředu a skočit na t5. Multivana(ojetyho-nejstarší r.07) otázka však zní kde se poohlížet? češi, nebo němčouři?
neexistuje někdo kdo by poradil kam se konkrétně obrátit, investice pul milionu je nezanedbatelná částka a nerad bych udělal chybu. :help

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 18. bře 2013 15:08 #116193

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
i u nás lze najít hezké auto..kamarád koupil před měsícem Multivana u VW Louda Poděbrady pod 500tkč (2007,140tkm) a vypadá moc hezky...navíc serviska atd,atd.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 18. bře 2013 20:52 #116234

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
odkud jsi? V OL mi nabízel v lednu černý 05/06(přesně nevím) s rámem po prvním maj.,najeto se serviskou tuším do 200.tis.,tem první majitel je prodejce VW v autocentru Olomouc,chtěl něco kolem 450.tis
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 11:25 #116608

Ahoj,

díky za odpověď.

jsem z Prahy, chtěl bych sehnat auto který by bylo max do 150 tis.

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 12:02 #116610

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, prosímtě, těch 150tis km je reálných, ale jen na tachometru :lol:
Možná mě ostatní budou vyvracet můj názor, který se mi nesčetně krát potvrdil, ale spočítej si to. to auto stálo okolo milionu, spíš víc (můj obyč Transporter stál s DPH 1 300 000Kč) nejezdil moc a po 4 letech měl najeto 220tis km.

Přečti střeba toto: <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=2246 ">viewtopic.php?f=8&t=2246<!-- l -->

jinak stočení o 200-400tis km na nějakých těch 150-200tis km při prodeji je běžné jakože slunce vychází...

Originál serviska stojí okolo 70Kč a razítka do ní nafláká kdejaký borec. Takže pokud to nebude doložený z výpisu VW servisu kam si zajdeš s VIN, tak tomu nevěřím ;) Spousta lidí ti tady řekne že své auto vybírali i třeba rok až dva než narazili na pěkný kousek který nebyl udělaný na oko. Přeji opravdu šťastný výběr a snad brzy něco poctivého pořídíš =D>

Radši se koukej na reálnejší km byť zdánlivě větší, ale ve výsledku menčí D:_)18

A třeba mě ukamenujte, ale myslím že je dobré tohle napsat aby nenaletěl D:_)23

Také jsem zde na fóru uváděl II Octu 2006 v roce 2011 najeto 140tis, jako nová. Ejhle měla 340tis km. A nikdo by jí to neřekl. A stačí si i project net ;)
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 13:15 #116616

Ani tím výpisem z VW bych se neřídil, auto může někdo koupit a od začátku se připravovat na případné stočení při prodeji, tak v té databázi budou vymyšlené km po celou dobu historie auta.
T4 Multivan Atlantis 2,5 TDI 75Kw automat
T5 Multivan Comfortline 2,5 TDI 96Kw automat-prodáno

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 13:25 #116618

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Bohužel i já vím o případu, kdy se každý druhý servisní interval dělal mimo VW (a hlavně Ty velké servisy jako jsou rozvody) a pravidelně se umotávalo, aby to v databázi VW bylo stále zánovní vozidlo ... už i tak to má papírově namotáno zepár kileček ... "úsměvné" je, že dotyčnému nevadí, že ty velké servisy (rozvody) v databázi VW nemá ... jen běžný interval na olej #-o ... což by mělo všímavého zájemce trknout ... jenže to každý dopodrobna taky nestuduje ... už jen to že souhlasí kilometry s evidencí ve VW rozplesá serdéčko a nasadí většině zájemců růžové 8-)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 20:03 #116645

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Palec hore D:_)18 Je to tak =D>
BMW 535D - 400hp, 840Nm

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 20:42 #116653

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29

Seikel napsal: Bohužel i já vím o případu, kdy se každý druhý servisní interval dělal mimo VW...... 8-)

Mno,tak tohle byl zřejmě případ mého předchozího auta...koupeno v německu,málo najeto,serviska...výpis z VW a km vše sedělo...a nakonec to mělo asi o 120tkm víc...teda dle jednoho servisu ve středních čechách,který řešil nějakou závadu...

Jinak...já mám auto 3,5 roku a najeto 80tkm (poctivých :) ) takže nějaké ty vyjímky s najetými km existovat mohou OK!

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 20:52 #116654

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Ty to ale kompenzuješ ujetými kilometry na horském kole, se pak nediv že máš stříbrňáka sotva zajetýho ;)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 20:57 #116655

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ano, i vyjímky jsou D:_)18 Dnes jsem dělal u staršího pána který je první majitel B5,5 passata z roku 2004 a má poctivých 300 000km ;) Ten passat je jako nový a to doslova, nemohl jsem se vynadívat a bavili jsme se o tom že kdyby ho stočil na 60tkm, okamžitě ho někdo koupí a vůbec by ho stočení nenapadlo :) Když se kouknu na naší 5,5ku co má 360tis tak bych řekl že ta naše má 900tis jak prd... To je trochu OT, pardon :oops:

Jo a abych vysvětlil proč píšu cenu auta v mém prvním příspěvku zde výše - zapoměl jsem to tam dopsat ;) Kdo si koupí auto přes milion, v případě Multivana více, jen proto aby s tím nejezdil, nebo najezdil pár km? Ano to jsou ty vyjímky, ale těch je jen pár kusů z několika tisíc :)
BMW 535D - 400hp, 840Nm

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 22:46 #116671

i ja mam multivan rok vyr.2009/3měs. a najeto poctivych 53000km. těd- v přištim tydnu jdu na tech.kontrolu- prvni- a mam trochu obavu z odstrněneho DPF, jelikož je odstrněn dosti prasecky-TDICHIP tak očekavam problem.jinak laka mne GP a v připadě kdy-by byl zajem tak by byla možny prodej.vw multivan/2009/3měsic/comfortline+docela pěkna vybava/ale cena? novy byl za 1100000 bez DPH/otazka je zda se vyplati vubec to prodat?
vw multivan T5 2,5l-96kW

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 22:54 #116672

• paia2
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
k těm kilometrum ani se nedivím že to všichni zkroutěj o takový čísla,přivezl sem si minulý rok multivana z de,najeto 280tis serviska a dle výpisů vše sedí.naivně sem myslel že kilometry budou k autu akorát a proto sem nestočil a nechal zapsat do tp.no a nyní 305tis.multivan krasavec a skoro neprodejnej nikdo to s těmahle kilometrama nechce.takže za mě klidně mě ukamenujte ale je jasné co příště udělám že d:_( 150 by tam krásně sedělo
vw multivan 2.5tdi 96kw + 15%chip

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 22. bře 2013 23:07 #116673

no ale ja nic nekroutil,km jsou bohužel skutečne, živim se rukama a ne volantem, ostatně stav tomu odpovidá a proto myslim že je to neprodejné a když už tak nehorazny propadák ale co myslite jaka muže byt cena takového vozu? motor 96kw/2,5l.
vw multivan T5 2,5l-96kW

T5 kde pořídit? německo, nebo u nás? 23. bře 2013 10:13 #116691

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
paia2: jestli to nebude tim že lidi by to vzali i s 300tis ale ceny ojetejch T5 jsou uplně mimo realitu, každej si myslí že má doma snad cihlu zlata...a přitom se na tom sere skoro vše...
T6 Kombi TDI - koupeno 2016
T5 GP Kombi TDI - koupeno 2011, prodáno 2014

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.235 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/