Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný?

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 05. srp 2013 23:06 #125136

  • trandak
  • Avatar uživatele trandak Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 69
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj ve spolek, koupil jsem novou T5 po faceliftu a třetí den jsem vyrazil do Holandska a když jsem přejížděl hranice do Holandska a na tachometru bylo cca 1500km, tak jsem si všiml, že na řidičovo sedačce se začly vytahovat chlupy, extra jsem to neřešil, s tím že to vymění v záruce, jenže u VW mi to neuznali, že prý je to mechanické poškození. Celou dobu jsem řídil v kratasech a jsou normálně látkové...

Momentálně čekám na termín schůzky se servisem VW a zároveň importérem VW, protože se mi zrovna nechce kupovat novou sedačku.

Neměl s tím někdo také problém?
Zdraví Trandák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 06. srp 2013 09:01 #125154

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Kdysi jsem řešil jiný problém, ale také se vymlouvali na mechanické poškození, takže mi nezbylo nic jiného, než přizvat soudního znalce, zaplatit si posudek a na jeho základě pak pokračovat ve vyjednávání. K soudu nedošlo, na základě posudku závadu odstranili, řešil to značkový importér, zaplatili i ten posudek a dokonce prý ho v překladu poslali do výrobního závodu a kvůli tomu tam měnili výrobní postup. (Jednalo se o odlupující se lak v důsledku malé přilnavosti vrchního laku na základovce, ale dělo se to jen v dešti působením kamínků a písku strhávaného vodou z vozovky. Tenkrát v r. 1996 jsem si koupil nový vůz, týden po tom vyrazil v dešti do Barcelony a když jsem tam dojel, byla přední část vozu bez laku.) Takže to, zkus tímto způsobem, když to nepůjde jinak.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 07. srp 2013 09:38 #125196

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
jo mě se dělaj na předních sedačkách žmolky na opěradle, ale neni to nic hroznýho, každopádně u opla sem se s tim nikdy nesetkal :-) já mám potahy place

reklamovat jsem to ani nezkoušel páč sem měnil opěrák kvůli loketkám...ale koupil sem si na ebay nový náhradní potahy tak až to bude hnusný tak je vyměnim
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 07. srp 2013 09:42 #125197

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No tak já zásadně používám povlaky, takže prvních 100 tisíc, než je vyměním za nové ani nevím, jak na tom originál potahy jsou. Pak to zjistím až zase po dalších 100 tis.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 07. srp 2013 12:56 #125200

  • trandak
  • Avatar uživatele trandak Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 69
  • Obdržená poděkování 0
Poradte mi prosím nějaký odkaz na ty náhradní potahy, bych je asi vzal, protože klasické potahy nějak nemám v lásce... Díky moc Trandák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 07. srp 2013 13:09 #125202

T4 Multivan Atlantis 2,5 TDI 75Kw automat
T5 Multivan Comfortline 2,5 TDI 96Kw automat-prodáno

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 07. srp 2013 13:32 #125203

  • klubo
  • Avatar uživatele klubo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 371
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 11
já je kupoval tady http://www.ebay.co.uk/itm/New-Original- ... 1c2ffa35f8 ale ještě v době kdy 50 liber stály obě přední sedačky, teď je za 50 jen na jednu sedačku

jen upozorním, že pokud by si někdo chtěl dát čalounění z GP na sedačky z předfaceliftu tak ať na to zapomene, GP má jiný opěradla a potahy na to nepasují...
T6.1 Caravelle 2021
T6 TSI plechovka 2019
ex T6 Kombi 2016
ex T5 GP Kombi 2011

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 07. srp 2013 19:18 #125218

Druzeta napsal: www.autopotahy.cz

potahy od MADu mohu jen doporučit - mám v T5 už šest let

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 08. srp 2013 19:22 #125254

  • M.Z.
  • Avatar uživatele M.Z.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 75
  • Obdržená poděkování 0
Mám je v Jumperu a taky spokojenost.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 09. srp 2013 00:45 #125280

  • lupo
  • Avatar uživatele lupo
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 3
Já jsem si nechal ušít potahy před 2 lety tady a zatím spokojenost.
http://www.abena-autopotahy.cz Byl jsem tam s autem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 09. srp 2013 02:01 #125281

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
MAD doporučuji,sedí skvěle,drží a nejezdí,nešoupe se a včetně loketek :!:
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 10. srp 2013 20:21 #125343

mam taky Tasamo 160tis a pořád jak nový
Transporter T4 1,9TD 50kW 1995
Transporter T5 GP 2.0 TDI 75kW 2010
BMW F20 118d 103kW 2013
Fiat Coupé 2.0 16V turbo 166kW 1994
Maserati Quattroporte 3,2 V8 turbo 247kW 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém s potahama Tasamo - jen já, nebo i někdo jiný? 09. pro 2013 20:21 #131478

  • trandak
  • Avatar uživatele trandak Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 69
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj tak sděluju výsledek: jakmile jsem začal komunikovat emailem tak otočka o 180° a nakonec mi domluvili schůzku s hlavním technikem přímo od importéra a ten během cca minuty řekl: uznáme to, objednáme nový potah a pak to přehodíme. A ještě mi potom říkal, že mi doporučuje abych spíš do auta sedal s né moc hrubým oblečením :-) ted je to cca 2 měsíce a zatím jako nové...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.163 sekund

Login