Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 - kupuji z DE - poradte

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 03:43 #125991

• Falkon
  • Avatar uživatele Falkon Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj klubaci,

cekame prirustek do rodiny a do 5ti mistneho auta uz se vsichni nevejdeme. T5 mi prijde jako nejlepsi varianta rodinneho auta. Chtel bych to vyuzivat pro rodinu alespon 10 let :lol:
Prosim poradte na co si dat pozor (chci privezt s Nemecka rv05-08, podle ohlasu ostatnich asi 2,5TDI-96kW, klima, tazne, 8+1, radeji long verzi). Co tam bude navic je bonus, musim se s porizovaci cenou vejit do 200 tis (maximum je 220 se vsema nakladama). Ale neni mi jasny par drobnosti:
- vetsina T5 ma velke vyklapeci zadni dvere, ale nektere jsem videl i s dvojdverma (nebo sou dvojdvere jen u T4?). Podle ceho se to deli?
- da se do T5 dodelat do 3. rady isofixy?
- jak je to s taznym, slysel jsem, ze je to dost narocny (na instalaci - elektro), takze je vyhodnejsi uz vybirat s taznym z vyroby?
- lze predelat bufik na nezavisly topeni spinany dalkacem (zima vs. kratke vyjezdy na nakupy)?
- na webu mobile.de je jich v nabidce hodne okolo 200 tis. Km do 7 tis EUR, ale vetsina bez 3. rady sedacek, je slozite (drahe) je sehnat a pridat?
- jak slozite je dat dohromady prevod a nenechat se vysplouchnout?
(jsem domluvenej s klukem, co auta obcas z Nemecka taha za to, ze to u nej necham na dilne dodelat - zjisti mi pred koupi podle VIN historii, po koupi vymeni provozni kapaliny, pripadne doopravi, co bude treba, co si napiskam...)

Nebo i poradte na co si dat pozor, kde vybirat a podle ceho, jaky motor, vybavu, co se da dokoupit a co je naopak nedostatkovy=drahy atd :D
(zatim mam zkusenost pouze s felicii a Mondeem, oboji rv96 ;) )
FORD Cortina rv75 - zatím nepojizdna
FORD Mondeo rv96 1,8TD kombi
T5 Caravelle rv04 2,5TDI

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 20:11 #126016

• Zevl
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
-Vyklápěcí dveře jsou standart, lítačky za příplatek, takže co si objednáš do výroby to máš.
-isofix nevím
-S tažným si myslím problém nebude, já mám r2006 a instalace proběhla na 1.
-Bufík předělat půjde, je to jen otázka investice
-Sehnat 3. řadu by velký problém být neměl, jen si dej pozor, abys měl v TP zapsán správný počet sedadel.
-Převod není vůbec složitý, tvůj známý ti jistě poradí ;) , jen tu historii si zjisti nejlépe ještě před koupí.
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 21:17 #126018

• Falkon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to Zevl: Jojo, to chci, jakmile narazim na neco zajimaveho, poslu si pro VINko a kdyz daj, jeste pred cestou to necham proverit, jinak nikam nejedu :)
Takze vetsina ma vyklapeci a na litacky narazis spis s vyssi vybavou (multak, caravella)
A jaky mas zkusenosti s tim 5ti valcem ve tvem aute? Me od nej vetsina znamych odrazuje, ale 1.9 (77kW) mi zas prijde slaby (jednou bych s tim chtel vyjet s obytnakem, nebo nalozeny auto s vlekem s nosnosti 750kg atd... to by asi upel :( ). Ale je fakt, ze bude slouzit vicemene zene, aby do toho vlozila deti a mohla dojet nakoupit, nebo pro presun na chalupu (150Km), ale jinak s tim maximalne jednou za rok na dovolenou nekam k mori...
T5 Caravelle rv04 2,5TDI

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 21:39 #126023

• Zevl
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Nepočítej s tím, že ti němčour pošle VINko mejlem :!:
S těma lítačkama to není otázkou výbavy, ale spíš prioritou zákazníka.
Já jsem s motorem vcelku spokojenej i když bych občas vyšší výkon ocenil,
na druhou stranu 1,9 je méně náročná na servis.
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 21:57 #126025

• HANZTD
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
1,9 TDI 77KW jede jak píchlí OK! (NE V SERII !!) :wrench: ÚDRŽBA OPROTI 2,5 JE ÚPLNĚ V JINÝ ROVINĚ D:_)18
OI 66 AGR rv 97 SEDAN 4x4 NESERIE 290HP 510NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 LO0NG 2x4 NESERIE 172HP 387NM ! POWERED BY HAnz + TDIfun + TDIgarage !
T5 77 AXB rv 04 SHORT 2x4 ---SERIE 105HP 250NM . TAHOUN KONÍ
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 22:12 #126026

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Za 200tis je problém koupit krásnou T4,natož T5.
Takže někde budeš muset slevit z požadavků.
Buď to bude TAXI,nebo auto z půjčovny,nebo hodně majitelů,hodně najeto,špatný stav nebo nějaké vady a podobně,ženeš se do průseru...

Buď se na T5 vykašli zcela,a nebo si kup něco zachovalého=drahého.
Neseženeš levný a zachovalý kus.
Jedině bez výbavy,bez výkonu a podobně.
No a když chceš tažné, tak to chce i výkon.

Takže než házet kačky potom do servsu,tak je rovnou vyber z účtu (z nějakého úvěru) a investuj do nějakého krasavce a do své čisté hlavy bez nervů. Ono se špatně hledá alternativa k T5, ale mít T5 za každou cenu a pak do ní sypat kačky jak do černé díry taky není příjemné.
Tak vyber dobře D:_)23
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Naposledy změněno: od Auto1.

T5 - kupuji z DE - poradte 29. srp 2013 23:42 #126032

• Falkon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
to HANZTD: co znamena NE SERIE? A to "jede jak pichli", jako ze je znat maly vykon? Koukej, ja sem zvyklej na Ford Mondeo 1,8TD s 66kW (na skoro 2t hmotnosti), takze predpokladam, ze Transporter 1,9TDI s 77kW bude trochu lepci ;) Ted sem jel 150Km na chalupu v 5ti lidech se psem a plnou bagazi a pretizenym vlekem s piskem a nacutnuta spojka to ustala, takze myslim, ze se k autu chovat umim ;)
(mondeo ma ted na ciferniku 244 tis. a koupeno se 118-ti, ale urcite to bylo stoceno, takze pocitam, ze uz pul mega za sebou ma urcite - pred 8mi lety se prodavaly za 70 a vic a ja ho sehnal za 49... Zatim zadny zasahy do motoru, jen olej, kotouce, desticky, ramena a znamy problem se svetlem)
T5 Caravelle rv04 2,5TDI

T5 - kupuji z DE - poradte 31. srp 2013 20:10 #126083

Jestli to máš pro ženu a občas na dovolenou, tak by jsem šel do 1.9Tdi 77kW D:_)18 (66kW D:_)17 ) My máme 2.5TDi 128kW a pokud to nemůžeš mít na firmu a nevyděláváš, tak nevím nevím. My teď děláme vačku, altík a tak celkově repas, aby to byl mazlík, ale za tu cenu co to stojí (vše origo - nemám rád repliky) by jsis dnes koupil ojeté auto střední třídy v luxusní výbavě. V pátek u nás byl jeden co má 2.5 128kW přes 300nalítáno a měnil jen tyčky a čep, ale po takovém co se o to stará a hlavně se k tomu chová asi auto neseženeš! Já být tebou, tak ještě chvilku počkám, přihodím nějakou korunu a seženu Multíka v 1.9Tdi bez chipu a nechám ho chipnout. Ale to je jen můj názor!
T5GP Multivan Highline 2.0BiTDi 132kW DSG :-)
T5 Shuttle 2.5 TDi 128kW long (150 kW)
Octavia 1.9TDi 81kW
Roomster 1.4TDi 59kW
Forman 1.3 LS 50kW
VW Brouk 1.2 (1.6 :-) )
VW Caddy 1.9 Tdi 55kW
T5 multivan 2.5 TDi 128kW 4motion

T5 - kupuji z DE - poradte 04. zář 2013 20:48 #126254

• Falkon
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Diky, mam ted tip na Caravellu za velice rozumnou cenu. Krom 2,5TDI ma vsechno, co chci a jeste neco navic. Radeji bych teda 1,9TDI, ale kdyz narazim napodzim na nejakej dobrej kup s 1,9TDI asi budu to nej a tu Caravellu bych prodal, ale kdyby me to vyhovovalo, treba uz si ji necham :)
btw: jen tak jsem si zajel na Jarov a poptal se, jestli mi podle VINka ukazou historii vozu a oni nic nenamitali, nakonec sem tam stravil hodinu a vsechno mi nejen nasli, ale i ze zkusenosti docela poradili :o ))
T5 Caravelle rv04 2,5TDI

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.367 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/