Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Dotazy před koupí T5

Dotazy před koupí T5 19. čen 2016 10:46 #168195

• neca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj to už je cena sklepnutá, nevím jestli to není pořád hodně. Původně chtěl 450.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 19. čen 2016 16:10 #168200

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Myslím že je to k tomu přijatelný
Je pěknej kdybych sháněl koupil bych ho
Já tuhle motorizaci mám i ve 4 motion
Mám najeto 370 tisíc

Dotazy před koupí T5 19. čen 2016 18:17 #168202

• neca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj.
Tak teď jsem lehce proklepl na cebii auto dle vin a napsalo mi to 2. záznamy o poškození. On ale uvádí ( nikdy nebouráno).

Tak to je asi něco špatně, vznesu na něj dotaz.

Dotazy před koupí T5 19. čen 2016 20:19 #168203

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Tak nemuselo to být bourane mohl jen stříkat díly odřený promačkli atd

Dotazy před koupí T5 19. čen 2016 20:36 #168204

• neca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Uvidíme, jo máš pravdu. Klidně by to mohlo tak být, ale dotaz vznesu. Cebia napsala zadní čelo oprava za cca 480 EUR v roce 2009 a v roce 2012 oprava čelního skla, to bude asi od kamínků cca 350 EUR.
Dále mi vyskočilo stočení km v roce 2009 o 10. tis souběžně s tím poškozením zadního čela.
Poslední servisy v roce 2009 a dál už nic. Výměny oleje do r. 2009 po cca 25 tis km, což je dost.
V roce 2009 též jakási montáž kompresoru klimatizace, to mi vůbec neřekl. Řekl, že je původní a dobrý. U něj je nutné něco preventivně přetěsňovat? Jinak mě nenapadá proč ta demontáž.
Pak už od roku 2009 o servisech a opravách nevím nic.
Zkusím ještě zavolat někam do autorizáku, jestli mi nedají nějaké info. Jinak bych fáro bral.

Naposledy změněno: od neca.

Dotazy před koupí T5 20. čen 2016 03:02 #168211

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Jestli tam není od roku 09 záznam tak nechodil do autorizaku jinak by to bylo v systému zapsané
Je škoda že píše vše dobrý a je to úplně jinak

Dotazy před koupí T5 20. čen 2016 06:07 #168214

• neca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj
No právě okopírovanou zadní stranu velkého TP mi dát nechce, přitom tam nejsou žádná soukromá data ani iniciály.
Číslo protokolu z poslední technické také nechce poslat.
Prý až to uvidím. Jenže vidět a proklepnout servisem, nebo aspoň přes data je rozdíl. Auto nestojí málo a on se cuká.
Má kolem 200 tis km, tak předpokládám nějaké výměny, protože u dílů je jasně daná doba životnosti, pokud teda opravdu nic neměnil. Svody, desky, tlumiče, uložení, kotouče, spojka atd. On pořád tvrdí bez investic. Jasně teď ano, ale za 10 tis všechno půjde na výměnu. takže investice za x. Vůbec nemám přehled o tom co měnil a co ne.
Kdyby mi to řek na rovinu, beru to. Auto není nové, ale on pořád jakoby mlží. Díly přeci nevydrží věčně, zvláště když jezdí ročně kolem 20 tis km. pokud mi tohle neřekne na rovinu tak na to kašlu nepojedu pře půl republiky, jen tak, i když auto na fotkách vypadá dobře.

Naposledy změněno: od neca.

Dotazy před koupí T5 20. čen 2016 08:02 #168216

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
To asi nebude vše jak má být když ti tohle vše nechce dát a nebo to tají
Auto vypadá na foto dobře ale aby to nebylo udělaný jen na prodej
Mě už by odradilo že to nemá celou servisní historii v servisce

Dotazy před koupí T5 20. čen 2016 08:55 #168217

• Grby
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
To auto vypadá krásně, to se musí nechat. Ale T5 bez investic neexistuje. A 10 let staré auto za 420? To je podle mého názoru za auto, které má najeto 200tis, strašně moc. Já kupoval to samé před 2 lety, mělo najeto 270tis. Teď mám 350tis a už jsem do toho nasypal celkem slušnej balík. Nebyla to teda taková vůně, ale věk a kilometry jsou dané a třeba vačka, vstřiky, poloosy, dvouhmota, svody, koroze kolem klik šoupaček atd.....je to samozřejmě jen můj názor, ale podle zkušeností, které s tím autem mám, nikdy na sebe závady neupozornily dopředu. Prostě ty díly mají svoji životnost ;)
ex T5 Multivan Highline 2,5 TDI 128kW r.v.2004
T5 GP Caravelle Long 2,0 TDI 103kW r.v.2014

Dotazy před koupí T5 20. čen 2016 09:04 #168218

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Tak jasně že se musí investovat do vozu ale zase nový originál díl vydrží a nemusí se zase tak často měnit
Mě vydrželi kotouče s deskami 180 tisíc
Hodně je znát jak se k tomu kdo chová za
A ty chceš jen vyměnit za mladší

Dotazy před koupí T5 22. čen 2016 19:59 #168289

• neca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj a kolik by jsi za takové auto dal ty? Díky za odpověď.

Dotazy před koupí T5 22. čen 2016 21:01 #168290

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Kdyby nemělo úplnou servisní historii tak bych to nekoupil
Ono vždy kupovat ojeté auto je vždy špatný

Dotazy před koupí T5 22. čen 2016 21:28 #168291

• neca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Píše že má servisku vyplněnou, ale ne ve VW. Tam skončil v roce 2009 prý drahý, tak servisoval jinde, ale zapsaný to v servisce má tvrdí.

Dotazy před koupí T5 22. čen 2016 22:59 #168293

• Grby
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Těžko říct kolik.Netvrdim,ze to nemá tu hodnotu.Pro někoho to může byt dobrá cena,já osobně bych za 10 let staré auto s těmi kilometry dal max 300tis.Ale každá věc má svého kupce a je to opravdu jen můj osobní názor,který vychází ze zkušeností,jak umí T5 potrápit...
ex T5 Multivan Highline 2,5 TDI 128kW r.v.2004
T5 GP Caravelle Long 2,0 TDI 103kW r.v.2014

Dotazy před koupí T5 23. čen 2016 03:05 #168309

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Taky bych viděl cenu do 300 tisíc

Vygenerováno za 0.212 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/