Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Dotazy před koupí T5

Dotazy před koupí T5 23. čen 2016 11:50 #168322

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Nezam to auto a ikdyz podle fotek vypada slusne, tak dle informaci o nesrovmalostech bych to videl 300 - 330 tis. Vic ne.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 23. čen 2016 19:29 #168331

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj to asi myslíš, jako ironickou poznámku že?
Hledám auto už 9 měsíců a ještě jsem neviděl za takové auto v téhle výbavě cenu pod 380tis.
Nahoře o pár příspěvků výše si psal, že cena je v mezích a teď tohle?
Věřím že narážíš na pána co by dal jen do 300tis. Takové auto bych bral všemi deseti, ale nějak jsou ty ceny výš a né a né spadnout.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od neca.

Dotazy před koupí T5 23. čen 2016 19:36 #168333

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
Nesrovnalosti jsou vyřešeny.
Km o 10 tis omyl v přepise, je pravda, že by to nikomu nestálo za to stahovat 10 tis a hlavně tachometr měl 65 tis a údaj z STK je 56 tis. Tak věřím, že to byl překlep.
Poškozený vůz vysvětlil nacouváním na vysokozdvižný vozík a z hav. pojištění vyměněny 5. dveře.
Další oprava čelního skla. Od kamene odletujícího od vozu před ním.
Mě se to zdá být věrohodné.
Serviska kompletně vyplněná do 2009 u VW poté jiný levnější servis.
Tak nevím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 00:00 #168358

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Tak to vem jestli z toho mas dobrej pocit a myslis ze je vse cajk. Nebudu te od toho zrazovat. Na fotkach vypada dost pekne. S tou cenou mas samozrejme pravdu. Za 300 nic nesezenes. Ale to jen proto, ze jsou proste v kurzu a bohuzel napaleny. Milovnik Tecek je ochotnej dat cokoli a pripadne i do nej dal sypat. Ja pul roku hledal a jezdil po inzeratech nez koupil a kdyz konecne koupil a dost i zaplatil s tim ze auto bylo v cajku a fakt v slusnym stavu, tak po 10 tis. se zaclo vse projevovat a uz sem do nej nasypal batoh penez a vim, ze to neni konec. Ja toho samozrejme nelituju, jen uz bych si po druhy koupil levnejsi a pripadne si ho udelal a byl bych na mensim obnose nez ted a mel tam mozna i vic novych dilu. Ale to je jen moje uvaha. Jety auto je vzdy risk, takze se rid pouze svyma pocitama.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 06:17 #168359

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
Tak nějak máš pravdu, taky se mi nechce jít s penězi na krev a mít auto s 200 tis u kterého opotřebení neodpářeš.
Proto byť vypadá dobře, jsem mu napsal, že jsem ochoten auto koupit, ale musí ještě slevit aspoň na rovných. Víc mu nedám. Myslím si, že se už neozve a tím to bude vyřešeno.
Je lepší auto levnější a peníze si nechat na případné opravy, jak říkáš něco se rozbije za měsíc a už nemáš peníze na to, aby jsi to dal do kupy.
Já si myslím, že reálná cena tohohle auta je někde kolem 360 - 390 tis max. Nějak to, ale nechce pochopit.
Uvidíme.
Dík tak nějak sdílím tvůj názor. Je to dost peněz za to, aby jsi člověk koupil jeté auto. Pak jsou další investice na preventivní výměny a to už bych neměl.
Zatím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 09:42 #168360

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Urcite. Tech 360 by bylo krasnych. Problem je, ze majitele zijou v nerealnych cislech a nekteri maj pocit, ze ho maj ze zlata a proto taky tak sponujou ceny. Mel jsem jeden z prvnich tecek na zapade CR na inzerat, r.v. 2006, highline, najezd 183 tis, barva presne co jsem chtel, tmave modra metla. Jenze bez serevisky a s jednim klicem. Chtel za nej 399. Ikdyz vse vysvetlil tak si rikam ze nejsem blazen. Byl ochotnej slevit ale tak na 390 a ja ze minimalne o pade a to je jeste malo. Rok na to jsem koukal na inzeraty jestli uz to prodal a jeste mu tam furt visel. Nevim jak ted, ale to je videt, ze nekteri prodejci jsou mimo realitu.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 14:10 #168362

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Jasný že někdo chce nesmyslnou cenu ale Vem si že já jsem to kupoval nový za 1,5 milionů
A teď bych to měl prodat za 300 tak bych chtěl taky více než takovou částku za kterou koupíš Fabii
To je pak lepší si to nechat a jezdit dokud to jezdit bude a dovolí ti to zákony

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 15:44 #168365

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
Oba máte tak nějak pravdu. Pokud auto koupíš nový, vždy na něm budeš tratit, je otázka kdy a kolik. Je však pravda, že teď zde v čechách chtějí za tyto vozy až příliš. Reálně cca o 40 tis více, než všude jinde. Když si vezmu, že ten první kateg. N1 jsem mohl mít za nějakých 320 - 340 a měl najeto jen 96 tis. Stejný ročník pravda o něco horší výbava, ale ten cenový rozdíl je znatelný. Nájezd úplně někde jinde a vzhled to samé, bo 200 tis se určitě podepíše více než 90 tis.
Tak zatím zkouším kompromis na 400 tis. Jinak to balím teď se našel druhý, zelený a je levnější a méně km.
Uvidíme.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od neca.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 16:00 #168366

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Tak pošli foto a nějaký psaní ať to zhodnotime
Ale jestli si měl možnost koupit T5 s takovými kilometry tak to si zaváhal to bych kaslal i na výbavu jakou měl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 16:10 #168367

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
Nezaváhal jsem, já ho chtěl mám o něm psáno o několik příspěvku výše.
Koupě neproběhla, protože mi majitel psal před asi 4 týdny, že se mu rozletěla převodovka a oprava min 60 tis.
Dal to servisákovi do opravy a pak mu to i prodal. Takže jsem z toho nic neměl. Fotky jsou o několik výše je také béžové barvy a nebyl highlane a byl to užitkáč, už jsem měl dohodnutou i změnu kategorie a týpka, co mi půjčí zbytek sedaček. A nic z toho nebylo.

První auto je na stránce 6 stříbrný - toho si majitel nakonec nechal.
Druhý je na stránce 10 - to je ten užitkáč a rozbitá převodovka před koupí.
Poslední je teď tady ten, co je dost drahý.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od neca.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 16:32 #168368

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Mám na mysli toho co máš teď na mysli ze by si koupil toho drahého jsem viděl

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 17:50 #168370

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
No tak už je v čudu včera vystaven, dnes jsem na něj kápnul 2006, 120 tis najet 4X4. 260tis bez daně. Vnitřek béžová kůže, bez navigace. Highlane. Stolek.
Byl na bazoši.
No nic no, tak znova.
Našel jsem ho na stránkách Slovenském inzerátu tam za něj chtějí 500tis a zde na bazoši 260tis tak to bude nějaký podvod.
Volkswagen T5 Multivan 2,5 TDI 4-MOTION
auto.bazos.sk/inzerat/62738430/Volkswagen-T5-Multivan-25-TD ...
– sobota, 25. jún 2016 – TECHNICKÉ ÚDAJE: r.v. 2008, 77 600 km, diesel, 2 460 cm³ (2.5 l), 128 kW (174 PS), 6-st. manuálna prevodovka, 4x4 poh... viac
9800 €

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od neca.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 21:55 #168380

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Urcite pokud koupis novy za 1.5 mega tak chces mit z nej slusnou zbytkovou hodnotu, na druhou stranu auta jsou proste spatna investice a s tim se musi pocitat. My kupujem na firme osobaky od skodovky a vsechny v plny palbe od fabie az po superba a po najezdu 180 - 240tis jde po 4 letech do sveta a prodava se cca za 1/4 porizovaci ceny, nekdy i mene a to podotykam, ze jsou pravidelne servisovany v autorizaku a az na vyjimky se do odchodu z firmy meni pouze kapaliny a takovy ty veci, ktery se proste provozem opotrebuji. A to jak se chovaji nekteri zamestnanci ke sluzebnim autum, neni treba nejak rozvadet. U Tecek to je proste jinak nehlede na to, ze jsou dost staceny apod. Jsou proste nekdy nasponovany nesmyslne. Ale porad to je auto c.1. pro me i pres ty vsechny problemy v provoze. Jak se rika v jedny reklame. Kdyz ji milujes, neni co resit. A jeste tady nekde na foru psal, ze pokud chces mit opici, musis mit i na banany.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 22:01 #168381

  • neca
  • Avatar uživatele neca
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 92
  • Obdržená poděkování 2
Tak to sedí.
Majitel zelenýho mi odepsal, tak uvidíme. Koloběh se roztáčí znovu. Vin zjišťování historie a pořád dokola.
Mě už hrábne od listopadu pátrám jak colombo a když to vypadá slibně tak se něco pokazí. Buď si to rozmyslí, nebo velká porucha.
Pevné nervy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dotazy před koupí T5 26. čen 2016 23:00 #168384

  • Guvson
  • Avatar uživatele Guvson
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 107
  • Obdržená poděkování 5
Tak at to tentokrat vyjde. Pekna barva v kombinaci s interierem. Uplne stejny mi utekl o den a za supr cenu.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.191 sekund

Login