Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T5 - odskok zadních dveří

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 10:01 #126870

• wenca
  • Avatar uživatele wenca Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar,
Jsem čerstvým najitelem T5, 3míst.+nákl.
Chci pořídit otvírání zadních výklopných dveří na dálku.
Poradí mi někdo jak na to?
Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 10:46 #126871

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 189
Tak vítej , jenom si tě dovolím poopravit. Myslíš odemykání zadních dveří a né otevírání. Odskok zadních dveří není v nabídce. To by si musel zakoupit nějaký tuningový výrobek a stejně by si měl problém ,protože ty dveře jsou tak těžké , že by ti ten odskok moc nepomohl .
Jediné řešení pro tebe asi je centrální zamykání .

Kontaktuj člena jjirka určitě ti poradí : <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/memberlist....e=viewprofile&u=1141 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=1141<!-- l -->

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 14:46 #126885

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28
ve spojení s dálkáčem by šlo použít asi toto
http://www.soundshop.cz/7974-elektromag ... dveri.html

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Přílohy:

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 15:15 #126891

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
To mám ve Feldě na otevírání víčka nádrže . Jenom se Karle bojím jak to potom bude tou dálkou ovládat. Pokud má klasickou VW dálku se dvěma tlačítky tak má pouze možnost zamknout nebo odemknout . Pokud se nad tím zamyslím tak signál by šel do odskoku po každém zmačknutí , tudíž i po zamčení vozu. A hlavně jak by zajistil ,že auto bude mít i uzamčené . To odskok nedokáže. Nejsem elektrikář , ale odskok si myslím slouží pouze k odjištění . Jestli jsem dobře tazatele pochopil tak on potřebuje odemykat a zamykat zadní dveře přes dálku. Jelikož má dodávku a chce zadní dveře ovládat nezávisle . Tudíž bude potřebovat asi centrální zamykání s možností odemykání a zamykání kufru.

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 15:50 #126892

• wenca
  • Avatar uživatele wenca Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Žádnou dálku nemám, všechny zámky jen na klíček.
Představa je zadní dveře odemknout a otevřít na dálku.
Za náměty díky.

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 16:23 #126893

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
Centrální zamykání s dálkou.

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 17:31 #126897

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
RE Wenca
myslílm , že kolegové to nepochopili správně . Wencovi jde asi o otevírání výklop. dveří ve stylu Q7, ML apd. tedy zmáčknu tlač. a dveře se odemknou a vyklopí , po dalším zmáčk. se zase zavřou .
Asi by nás to chtělo víc , ale myslím že tohle zatím VW pro naše D:_)1 ozítka nenabízí

.Zkoumal jsem ten systém na Q7 jestli by to šlo překopat , ale jak jsem to viděl, ihned jsem tuto myšlenku zavrhl.

Jeden můj zákazník mě sice tvrdil , že to viděl na nějakém Highlinovi a majitel mu tvrdil , že je to za příplatek 100 tis #-o jak jsem nakoupil tak posílám dál.

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 18:02 #126901

A neexistuju elektricke vzpery (to co drzi dvere hore)?
taketo cosi: [youtube:2dujb7ok]
[/youtube:2dujb7ok]
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 18:29 #126902

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
Vzpěry existují různé , ale zatím jsem nepotkal žádné s patřičnou délkou a hlavně nosností aby šli použít na T5

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 18:57 #126906

[youtube:o0fzzofo]
[/youtube:o0fzzofo]

Ale je to skarede, take "nedokoncene"
www.stedall.co.uk
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 19:11 #126907

• jjirka
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 57
tak tohle bych si do auta nedal ani kdyby to bylo za 100,- , příliš moc to zasahuje do interieru a omezuje nákladový prostor - ale je to jen můj subjektivní názor . D:_)14

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 19:11 #126908

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Máš pravdu,je to strašná opičárna do D:_)1 D:_)11 bych si to nedal.
Pavel

T5 - odskok zadních dveří 20. zář 2013 19:13 #126909

Nojo :D ani ja
VW Multivan 2,5 TDI 96Kw

T5 - odskok zadních dveří 21. zář 2013 07:14 #126916

Při hledání noveho Multivanu jsem nasel fotografie klíčů auta kde se krom odemikani a zamikani daji otvirat na dálku kazde dveře zvlášť a extra i kufr.

T5 - odskok zadních dveří 21. zář 2013 10:17 #126917

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
Ano ,GP má třítlačítkový klíč(zamykání,odemykání dveří a odemykání kufru).

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.268 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/