Zdravíčko pánové, tak mám najeto 100000 Km s Faceliftem, se sváma podělím o dojem a tak

Kde začít,tak třeba v rychlosti závady co sem měl u staré dobré 2.5.nebudu počítat vodní pumpu a volnoběžky a taky poloosy,protože to je u T5 spotřební díl.160- servo čerpadlo,180 převodovka,250 hřebenové řízení,313 čidlo otáček na klice,335 repase turba Garet.K dnešnímu dni má auto 406 a vesele jezdí.Palivová soustava zatím Ok--musím rychle zaklepat.
Ted k tomu neštastnýmu Gp.
Na servis po 40 se jim pěkně vykašlu a šup po 15.A jak se mi auto odvděčilo?Ve 30 odešel žhavič čtvrtého válce(záruka).V 80 začal blbnout regulátor tlaku turba-cena 1000Kč ani sem do servisu nejel.Mě to udělal místní opravář. 98 -oranžová kontrolka-závada motoru(chyba načtena jako snížený průtok recirkulace spalin
EGR)Nové stojí 10000Kč.Mechanik v VW my sdělil,že u nových T5 běžná závada.Prý se to tam ,,zapíka"softem to prý v roce 2011 VW vyladil.No jelikož mám 2012 tak asi moc nééé.Čemu se divím,že zatím necvakaj poloosy.10000Km a už 3 závady.No nezačínám moc dobře.Uvidíme co časem CR vstřiky a taky DPF---jinak když bylo auto nové-tak sem registroval regenerace cca 450-500Km.Ted po 10000 je to cca 250-330Km
Komfortně mě připadá měkčí 2.5-nevím jestli hraje roli to,že byla klasická přípustná zátěž 2800Kg a ted 2.0 mám příplatkovou 3000Kg.ALe auto je tvrdší.Hluk bych asi rozdělil.Venku je 2.0 tiší.Ale v kabině my připadne tiší 2.5.
2.0 103 Kw strašně zabíjí těšké převody.Běžné moje zatížení je kolem 2600-2700 a to je opravdu bída stím jezdit.Akcelerace nula......Díky Euro 5....
Pánové starejte se o své 2.5,nebot to co právě prodávájí je katastrofa a bude už jedine hůř.2015 snad nová T6---jestli tam bude aji močovina ,bude asi fakt potřeba popřemýšlet o TSI
Hodně Km bez poruch