Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Zvýšení maximální technicky přípustné hmotnosti

Zvýšení maximální technicky přípustné hmotnosti 19. bře 2015 12:58 #152649

  • HonDzik
  • Avatar uživatele HonDzik Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všechny "Tčkaře", zajímalo by mne zdali už tu někdo řešil zvýšení maximální technicky přípustné hmotnosti vozidla (hledal jsem, ale nenašel). mám T5 a v techničáku je maximálka 2810Kg a auto bez řidiče s plnou nádrží a sedačkami (9 míst) má 2250Kg. Jde mi jen o to kdybych jel někam na dovču, jelo by nás víc a kdyby mě náhodou zvážily, tak abych z toho neměl problémy. Takhle bych tam mohl nacpat jen 600 Kg a to při 8 lidech dělá průměrně 75 Kg na osobu, což by odpovídalo nanejvýš na sraz modelek a ještě k tomu bez zavazadel. Zajímá mějestli to udělají třeba ve VW jen tak za nějakej poplatek, nebo jestli se můsí měnit třeba ramena, čepy, tlumiče, pružiny a kolik to asi tak stojí, pokud to tedy někdo už řešil. Mnohokrát děkuji za odpovědi HonDzik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Zvýšení maximální technicky přípustné hmotnosti 17. dub 2015 00:26 #154092

Jestli už nemáš vyřešeno, tak pokud to není napsáno v techničáku, že lze zvýšit celkovou hmotnost na 3000 (nebo 3200 asi až od roku 2010), tak stejně musí udělat papíry autorizovaná firma. Jestli je to standardní verze, u které byla možnost příplatkové výbavy na Celková hmotnost vozidla 3200 kg s vyztuženými ocelovými koly 6.5 J x 16: - zesílené pérování a tlumiče - zesílený zvedák, tak by se mimo tlumičů, pružin a případně kol (podle indexu nosnosti ) nic dalšího měnit nemuselo. Kompletní kit je tak za 20+ a
T4 2,5 ACV, T5 2,5 AXE Fmotion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.142 sekund

Login