Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Inzerát v Německu.

Inzerát v Německu. 07. lis 2017 13:24 #180784

• Karlos74
  • Avatar uživatele Karlos74 Autor tématu
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, jsem jeden z čekatelů na svého Mulťáka, takže ve fázi vybírání.
Hledám kolem půl roku, dneska jsem narazil na inzerát v mobil.de, který obratem zmizel.
Každopádně jsem stihnul napsat majiteli o další fotky a vinko.
Jeho odpověď z překladače:
Dobrý den,

Jsem prodejce vozu Volkswagen Multivan Long 4MOTION Comfortline California Bea

Jsem velmi ráda, že máte zájem koupit si auto.

Vůz je stále přítomen, plný historických služeb, velmi dobrý stav a vše v dokonalém stavu, interiér i exteriér vypadají skvěle, bez nehod.
Musel jsem se přestěhovat do Omagh / Severní Irsko kvůli rozhodnutí mé společnosti.
Už jsem od společnosti získal nové auto a nepotřebuji leváky. Kromě toho existuje mnoho věcí, které mají nyní přednost, takže toto auto musí jít.

Cena by činila 18700 eur

Vzhledem k tomu, že jsem s mou prací velmi zaneprázdněn a neostávám příliš doma, opustili jsme auto do společnosti, aby mohla být doručena novému majiteli. Pokud máte zájem, potřebuji vaši adresu pro doručení, takže můžu vypočítat náklady na dopravu (souhlasím s platbou 50-50 dopravních nákladů, pokud je to pro vás vhodné).

PS Pokud mluvíte anglicky, odpovězte prosím v angličtině

S pozdravem,
Seby

Auto má nájezd 53000 km. Cena moc levná, viz text.
Hodně to smrdí, takže to dávám hlavně pro zajímavost a rád si přečtu vaše názory.
Karlos.

VW Multivan T5, 103 kw motor, ori.chip na 125 kw, manuál, rok 2010

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Inzerát v Německu. 07. lis 2017 14:07 #180785

• Grby
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Podvod, vůbec se tím nezabývej
ex T5 Multivan Highline 2,5 TDI 128kW r.v.2004
T5 GP Caravelle Long 2,0 TDI 103kW r.v.2014

Inzerát v Německu. 07. lis 2017 14:39 #180786

• Karlos74
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Jasný, tohle smrdí na dálku.

No, ve čtvrtek se jedu podívat na tenhle inzerát:
www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/mu...17493820?goFrom=list

Neznáte ho náhodou někdo?

Inzerát v Německu. 07. lis 2017 20:36 #180790

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Zmizel, protože ho někdo rozumný nahlásil adminovi.
Ale kdyby jsi chtěl vyhodit nějaké peníze, tak se jich klidně ujmu :-)
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Naposledy změněno: od mulťa.

Inzerát v Německu. 07. lis 2017 21:21 #180791

• Karlos74
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Tady je odpověď:

Dobrý den,

Více obrázků najdete v příloze

Auto je ve skladu společnosti Spectra Holding.
Nelze to vidět, protože společnost s důvěrou má nějaké podmínky a nemůžu ji změnit.

Obchodní podmínky:
Při tomto prodeji s prodejcem, který není přítomen, neorganizujeme žádné kontroly nebo návštěvy, jsou položky zapečetěny.

Máte-li zájem, potřebuji vaši poštovní adresu, abych mohl vypočítat náklady na dopravu (souhlasím s podporou 50-50 přepravních nákladů, pokud je to pro vás vhodné).

S pozdravem,
Seby
Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránek

Inzerát v Německu. 08. lis 2017 06:43 #180794

• Rebelant
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 109
Podobných inzerátů už jsem viděl několik, je to podvod jako hrom.
Ride to live, live to ride
VW T4 1,9 TD 2001 - bohužel, už neaktivní :(
aktivní: VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
IMV 1000 r.v. 1964
Honda CBR 1000f
a další :-o

Inzerát v Německu. 08. lis 2017 18:46 #180801

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Jeden soused si takhle kdysi kupoval čtyřkolku, poslal zálohu přepravní společnosti a výsledek: peníze ani čtyřkolku už v životě neviděl, jenom viděl rozřuřenou manželku. Když jsem scháněl před rokem1,5 auto pro dceru, tak se dají najít podobné inzeráty i na S autu. Prostě podvod.
Pavel

Inzerát v Německu. 08. lis 2017 20:43 #180803

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Popíšu svojí zkušenost: Netýká se to jen VW vozů.
Inzeroval jsem před 2-3 týdny prodej mojí krabice na S AUTO. Přišel mi mail údajně z Anglie z Londýna, že má zájem o koupi. Anglicky. Takže jsem začal anglicky komunikovat ke své potěše. Z dalšího vyšlo najevo, že zájemce je prý britský důstojník z londýnského pluku fisilírů, Udal i adresu, z Google map jsem zjistil, že adresa je přímo do těch jejich kasáren, skutečně tam ten pluk je. Poslal i foto pasu. Všechno sedělo. Takže jsme se dohodli, že vůz odveze přes svého zmocněnce. Na dopravním úřadu jsem zjistil, co je k zahraničnímu převodu třeba napsal mu, co bude od něj chtěno (i ode mne). Požádal o vyhotovení smlouvy, takovou věc zvládnu kvalitně tak za hodinku, hodinku a půl, ovšem v angličtině skoro za půl dne. Ptal jsem se, proč jako Anglán chce vůz s levostranným řízením, nato napsal, že hlídá Westminster a že ho budou posílat do Albánie !!!! a že tam potřebuje dobrý vůz pro ježdění zprava. Napřed mě napadlo, jestli neshání s ISIS levné dodávky k atentátům, ale to jsem jinak neřešil, taky jak, že? Požádal mě, abych mu poslal bankovní spojení, že jako pošle peníze. Ovšem tady jsem zbystřil, žádné spojení jsem mu neposlal. On kontroval tím, že mi poslal digitálně podepsanou smlouvu jak v české, tak anglické verzi a že prý abych jí podepsal. Tak jsem mu napsal, že nic po internetu počítačově nepodepíšu, že počkám, až přijede on nebo ten jeho zmocněnec, kontrakt podepíšeme osobně na místě a že požaduji při předání vozu peníze v hotovosti. Tím vše skončilo a už se neozval. Jediná pravda na tom asi byla ta Albánie. Výsledek - hafo ztraceného času a vynaložené práce. Ovšem okrást jsem se nenechal.

Inzerát v Německu. 09. lis 2017 11:43 #180805

• Mi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zeptám se jednoduše - Tobě nepřišlo divné, že nějaký cizinec, který sotva může znát Sauto.cz (kdyby jsi inzeroval na mobike.de neřeknu) chce právě tvoji krabici? Nějaký britský plukovník si našel ohrkanou krabici z Čech??? :lol: :lol: :lol:

Inzerát v Německu. 09. lis 2017 12:23 #180806

• Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Přišlo nepřišlo, možné je na netu všechno. nevím, kde jsi vzal toho plukovníka. Myslím, že jsem byl hodně ostražitý, i pro tu divnou komunikaci. Mimochodem takových poptávek mi přišlo více, ty ostatní jsem už mazal. Já se na bazarových fórech moc nepohybuji, nemám ve zvyku kupovat ojetiny, alespoň většinou ne.

Inzerát v Německu. 09. lis 2017 16:29 #180810

• Mi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Tak britský důstojník, promiň :lol:

Toto je přeci tak nepravděpodobná věc, že na ni snad ani nemá cenu reagovat, natožpak se jí jakkoliv dál zaobírat a cokoliv zjišťovat. Netušil jsem, že jsou lidi tak naivní.

Ještě dobře, že tě neobral, když už tě měl na háčku.

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.264 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/