Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Spolehlivý servis na T5 v CZ

Spolehlivý servis na T5 v CZ 12. bře 2017 18:20 #174769

Diky, jde mi hlavne o kvalitu opravy. Dnes mi prijde, ze maji vsichni more prace a tim trpi kvalita, zejmena u laku- dobrou lakovnu aby clovek pohledal. Dalsi vec je, ze auto je v zaruce, rad bych tedy zustal u autorizovany opravy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 17. zář 2017 20:37 #179843

• Mehlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Tak bohužel jeden příspěvek z druhého úhlu pohledu. Z vlastní zkušenosti nemohu doporučit autorizovaný VW servis PX Auto v Běchovicích.
Pokud už Vás neodradí prostředí, tak neprofesionální jednání a kvalita práce za tovární ceny určitě ano.
Potřeboval jsem něco rychle a oni měli volno ... pročpak asi.

Nepsal bych, pokud by se nejednalo o autorizák (mimochosem u VW i Porche moje výhrady nikoho nezajímaly) :sick:

Mehlo

Spolehlivý servis na T5 v CZ 18. zář 2017 09:10 #179854

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Px auto je autorizovaný servis
Co to je

Spolehlivý servis na T5 v CZ 18. zář 2017 09:35 #179855

• mulťa
  • Pryč
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141

Mehlo napsal: Tak bohužel jeden příspěvek z druhého úhlu pohledu. Z vlastní zkušenosti nemohu doporučit autorizovaný VW servis PX Auto v Běchovicích.
Pokud už Vás neodradí prostředí, tak neprofesionální jednání a kvalita práce za tovární ceny určitě ano.
Potřeboval jsem něco rychle a oni měli volno ... pročpak asi.

Nepsal bych, pokud by se nejednalo o autorizák (mimochosem u VW i Porche moje výhrady nikoho nezajímaly) :sick:

Mehlo

To ale není autorizák.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Spolehlivý servis na T5 v CZ 18. zář 2017 11:02 #179857

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
Právě se divím nikdy jsem o takovém názvu neslyšel

Spolehlivý servis na T5 v CZ 23. led 2018 22:41 #181813

• Mehlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 5
Je to i pro mne s podivem, ale Ano, je to dle vyjýdření VW opravdu jejich autorizovaný servis.
Ověřoval jsem si to. :sick:

Bohužel VW názory soukromých osob nezajímají, takže nelze ani vyjádřit nevoli. Po návštěvě sice zavolají s průzkumem spokojenosti, ale jakmile řeknete, že auto používáte soukromě, tak už je nic nezajímá (je jedno, jaký autorizovaný servis VW navštívíte, vždy je to stejné).

Spolehlivý servis na T5 v CZ 24. led 2018 08:25 #181818

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 47
Zkus si zjistit Cervenka Chotoun. Vim ze k nemu vozili lakovat autorizaky. Jako faktura autorizak prace provedl Cervenka. Takova Ceska klasika
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Spolehlivý servis na T5 v CZ 05. úno 2018 17:39 #182000

Ahoj, koupil jsem T5ku a sháním nějaký šikovný servis v Brně nebo okolí. Máte někdo prosíám nějaké zkušenosti nebo doporučení?

Díky moc
Tomas
T5 2006 1.9tdi, 75kW, BRS

Spolehlivý servis na T5 v CZ 01. dub 2018 17:32 #183327

• mekie
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 10
Taky bych bral nějaký doporučení na Brno a okolí. Z toho co znám je jjirka nejblíž ale i to je trochu z ruky a ostatní ještě dál.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 08. čec 2018 18:58 #186019

Ahoj. Poradí mi někdo šikulu na T5 z okolí Jablonce, Liberce, Turnova, Mladé Boleslavi který se opravdu vyzná ? Auto mi dlouho stálo a motor jde občas do nouzáku. ( 2005, 2,5 tdi, 96kw, najeto 210tis.) Nechci s tím do autorizovaného servisu. Jak je znám tak hned budou chtít měnit turbínu nebo možná raději celý motor.
Díky za info

Spolehlivý servis na T5 v CZ 17. čec 2018 09:32 #186158

Zdar chlapi. Poradite nekdo nekoho schopneho v okoli Chebu, K. Varu nebo nekde zapadni cechy? Nefoukaji mi zadni stropni bydechy, problem podle fora tady je v motorku ovladani otevirani a zavirani proudu vzduchu a pak mi pada tlak v klime, nekudy to utika a zatim nenalezeno i pres napln s barvivem. Poradite nekoho? Diky moc.
VW Multivan 2013 DSG 2.0tdi 103kw zatim
Poděkovali: dada 22

Hledam nekoho, kdo mi opravi T5 01. srp 2018 11:48 #186422

• festr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,

hledam nejaky servis, ktery se specializuje na T5 - konkretne mam biturbo 100kw - ano, ten spatny motor, u ktereho praska hlava. Momentalne mi odeslo neco na turbech - znate nekoho, kdo se specializuje na T5 kolem prahy? Idealne jih prahy - smer dalnice na strakonice. Pro urychleni komunikace - martin@mojeustredna.cz - +420 730 125 579 pripadne sem. Diky!

Spolehlivý servis na T5 v CZ 22. srp 2018 16:33 #186796

• MaviD
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1

karlosVW napsal: Plzeň D:_)1 servis
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/memberlist....ode=viewprofile&u=91 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=91<!-- l -->

Slaný D:_)1 servis
<!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/memberlist....e=viewprofile&u=1196 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=1196<!-- l -->

zkus jim napsat D:_)

Ahoj, prosimtě jak je ten Plzeňskej servis, ten odkaz mi nějak nefunguje.
Díky

Spolehlivý servis na T5 v CZ 12. zář 2018 17:02 #188338

• hnec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj mate nekdo kontakt na Vokiho?
nebo servis v okoli Mlade Boleslavi?
T5 2,0 85kw LPG
hnec@email.cz
720693417

Naposledy změněno: od hnec.

Spolehlivý servis na T5 v CZ 19. zář 2018 19:35 #188494

Zkus Turnov. Ladislav Krejčík Autosklo Turnov. Je to motorář a nejlepší v okolí na T5. Až uvidíš jeho, tak se přesvědčíš.
VW Transporter T5 4motion 2,5 TDI, 96 kW, r.v.2008
VW Transporter T5 4motion LONG 2,0 TDI, chip 130 kW, r.v.2012

Vygenerováno za 0.223 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/