Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 12. úno 2019 14:38 #190585

• n31k
  • Uživatel
Ahojte, nebyl by prosim nekdo kdo ma multiflexboard ochotny mi to ukazat, ze bych se stavil podivat? Nejak se mi to nepozadava... Cela Morava od Vysociny po Ostravu je ok, ale uplny ideal by bylo Brno a okoli. Mockrat diky. Zbyna
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 12. úno 2019 14:58 #190586

• mulťa
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Praha :)
TCCT - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 12. úno 2019 23:15 #190600

• Guvson
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Pred mesicem jsem byl v Brne. Skoda. Jinak jsem z Krkonos kdyby neco. Ted nikam moc daleko zatim neplanuju jet ani na Moravu.
VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 13. úno 2019 08:12 #190603

• Vit5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 45
Pro případ,že by to někomu uteklo,řešení pěkný,detailů málo www.garaz.cz/clanek/chytra-vestavba-kter...5&seq-no=1&source=hp
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 13. úno 2019 11:44 #190604

• mulťa
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Když inspiraci tak od téčkaře, dusanhaya.rajce.idnes.cz/ , vyrobil toho více než dost.

Jinak plánek multiflexboardu v CAD je zde na foru.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Re:T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 13. úno 2019 12:01 #190605

• Zwingli
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Jako ten nest by egoe je cenovy ulet, nehlede na to, ze to reseni neni pro tecko uplne to nejlepsi podle me.. ale na for camping zajdu a ocihnu jim to pro dalsi inspiraci

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 13. úno 2019 13:29 #190607

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 627
Nest je cenově asi úlet, ale zase nesouhlasím, že to není pro Téčko úplně to nejlepší. Těžko teda říct, co si pod tím "nejlepší" představit. :-) Ale měl jsem možnost si to prohlédnout a osahat přímo v sériovým multivanu tady na ulici a jestli tomu nejde něco upřít, tak praktičnost, kvalita a smysl pro detail. Do Téčka to podle mě sedí výborně, i proto že to právě na něm bylo vyvíjený. Mně by se to v autě líbilo a bral bych to s plnou parádou. Borec mě obeznámil s vývojem, takže se nedivím, že si to nechají zaplatit...ten trh není zas tak širokej. Ale variabilita celýho toho kampovacího "hnízda" je taková, že se díky tomu dá dost zahýbat i cenovkou směrem dolů (velkou roli hraje to, jestli chceš i postel nebo jen box a jestli chceš box vybavit jejich technologiemi - čerpadla, hořáky, rozvody, baterie). Nicméně i tak jsou na trhu levnější varianty a samozřejmě nemluvím o finanční úspoře samo-domo. K prohlédnutí určitě doporučuju, aspoň kvůli tomu, že člověk uvidí kvalitu materiálu i zpracování... Aspoň to je můj dojem. ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 22. úno 2019 22:34 #190813

• Davos73
  • Uživatel
soutezak napsal:
Tak zdravím všechny, Šumaváka ale i ostatní co se mi ozvali k tématu úprava spaní v T5. Díky všem.
Nakonec to dopadlo takhle, protože jsme jeli jenom ve dvou a při požadavku pětitýdenního (12 500km) pobytu na vaření, spaní a 50l barel na vodu na sprchování, větší prostor na zásoby splnilo tohle svůj účel stoprocentně. Pravda, stolař něco stál, ale při té jeho rychlosti sem to rád dal. Montáž obou dílů mi zabrala cca 10 min., demontáž jen středního dílu a nasazení sedáku cca 4 min. Zadní jsem zatím nechal, protože se bude dál "testovat".
Při požadavku přepravy více osob k zadní sklápěcí desce přidám ještě jeden díl na sklápění, (místo středového dílu) a položím ho přes sklopenou sedačku. Doufám, že to bude fukční.......

Vypadá to moc pěkně. Co to zhruba váží?
VW Caravelle Long T4, 1.9 TD, rv 94

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 14. bře 2019 10:26 #191134

Rád bych se zeptal někoho kdo má longa a zvednutou postel za 2. lavicí - kolik má ta postel na délku? (a případně šířku) Měřím 195cm tak to možná bude na hraně.
Přemýšlím jak 2 dospělé a 2 děti nějak rozumně na spaní do takového auta dostat a zároveň nemuset všechno kompletně v autě přeskládávat.

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 14. bře 2019 10:47 #191135

• Grby
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, mám ji tam, matrace má 190cm. Já měřím 184, ale nohy úplně nenatáhnu, vzhledem ke sklonu zadních sedaček. Mám postel poměrně vysoko, když ji dáš níž, mělo by to být o kousek lepší, nicméně jestli měříš 190cm, nebude to žádný luxus.
ex T5 Multivan Highline 2,5 TDI 128kW r.v.2004
T5 GP Caravelle Long 2,0 TDI 103kW r.v.2014
Následující uživatel poděkoval: jan.vystrcil

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 14. bře 2019 13:01 #191141

Grby napsal:
Ahoj, mám ji tam, matrace má 190cm. Já měřím 184, ale nohy úplně nenatáhnu, vzhledem ke sklonu zadních sedaček. Mám postel poměrně vysoko, když ji dáš níž, mělo by to být o kousek lepší, nicméně jestli měříš 190cm, nebude to žádný luxus.

Tak toho jsem se bál :-/ Ve stanu to mám taky natěsno, ale látka aspoň uhne když je potřeba :-) Takže řešením je teda sklápět sedačky a vyrobit jedno krátké spaní u řidiče.

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 14. bře 2019 16:02 #191150

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Vy zkusenejsi - jak pouzivate ten multiflex board? Ja jsem tomu nejak neprisel na chut nebo to neumim pouzit - porad mi to v kufru akorat prekazelo - neslo lezt do postrani kapsy, spatne se to posouva, omezuje to moznost posunout trojlavici, s multiflexem snad ani nejde udelat postel s prostrednima sedackama v aute a hlavne se to strasne sptatne vyndava a nandava. Treba ty odkazovane skrinky maji sklapeci usi prave, aby sly snadno vytahnout ale multiflex to nema a to clovek aby vystehoval pul auta, nez to tam dostane, navic je to tezky. Jediny co mi na tom prislo dobry je, ze rozdeli kufr vertikalne napul, takze je tam vic pater, ale spani jsem zatim vzdycky zvladl jen na sedacce se sklopenyma prostrednima sedadlama.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 17. bře 2019 14:38 #191198

• n31k
  • Uživatel
Zdar!

Podelil by se nekdo o zkusenosti s timto? Chapu to tak, ze je to neoriginalni kopie? A da se to skladat (zvednout tu desku)? A celkove, prodava toto nekdo v CR? prijde mi zbytecne vymyslet nejake samo-domo, ale pochopil sem, ze original stoji cca 10tis...

Diky,
Zbyna

T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 17. bře 2019 17:40 #191202

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 19
Tak prislusenstvi muze delat vicero firem, tohle opravdu neni originalni multiflex, protoze to neni moc multi. Original multiflex se da skladat predni a zadni cast, zase ale pokud vim nejde jednodusse oddelat cela deska.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Re:T5 - Lůžková úprava / kempování v Téčku 17. bře 2019 19:24 #191206

• Bisour
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
To Covex - kdyby tě multiflexboard přestal bavit a chtěl se ho zbavit tak se hlásím
Vygenerováno za 0.330 sekund

Login