Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: spínač dveří

spínač dveří 24. zář 2009 21:47 #23769

Zdravím všechny,nefunguje mě spínač (micro asi) ve dveřích u řidiče,nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti .Auto nezaregistruje otevření dveří,pak s tím souvisejí problémy s centrálem,rozsvícení vnitřního osvětlení atd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 25. zář 2009 06:50 #23784

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak co ho vyměnit :-) ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 25. zář 2009 21:15 #23810

Jako součástku ho VW nedodává jedině s celým zámkem,ale ,,prý" se dá ten microspínač nahradit nějakým obyčejným.proto se ptám jestli o tom neví někdo něco konkrétního,nebo jestli se to někomu taky stalo ,jak to řěšil a kolik ho ta ,,sranda" stála

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 25. zář 2009 23:44 #23830

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
dopln si město do profilu...třeba tě pak budu moct k někomu nasměrovat...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 28. zář 2009 08:46 #23903

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
no ja som mal podobny problem ale mne sa pokazili mikrospinace v module centralu v supackach. Zhanal som vsade mozne aj u vyrobcov bezuspechu. Tak som to rozobral vybral a v obchode som si kupil nieco co sa tomu najviac podobalo. trochu obrusovania kvalitne lepidlo na plasty najlepsie chemicky zvar na plasty. Praca asi na 2 hod plus demontaz a montaz tapacirungu dveri. Spinac stoji 2 euro.
Tvoj spinac moze mat dva problemy. Bud su zaoxidovane kontaktny vo vnutri mikrospinaca alebo mas posunuty cely modul toho spinaca a treba ho zostelovat.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 28. zář 2009 17:44 #23936

dík za radu zkusím to poštelovat,třeba to pomůže popř.rozdělám a uvidím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 29. zář 2009 19:07 #24058

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
skus sa s tym pohrat ak to nepojde este je jedna moznost. s injekcnou ihlou vstreknut do mikrospinaca WDecko. Rozpusti nanos na kontaktoch v mikrospinaci koli tomu ten mikrospinac vlastne nefunguje.Teda je to jedna z moznosti. Ak to tam vstreknes treba to potom priblizne 100 krat rukou poprepinat aby sa ten nanos zbrusil. No je to bez zaruky ale ja by som takto postupoval. Ak nepomoze ani jedno bude pricina mechanicka porucha vo vnutry spinaca ale to sa stava ojedinele. Vecsinou je na vine oxidacia kontaktov. Ak by si s tym mal problem posi fotecku spinaca nakreslim ti kade vstreknut WDecko. Ale myslim ze na to prides aj sam. Je tam take gumove tesnenie to treba jemne ihlou podobrat a veselo vstreknut do vnutra.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 02. lis 2009 14:33 #26776

Ahoj pánové, nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové téma, protože to patří ke dveřím. Stalo se mi asi toto: Když odemknu auto centrálem na klíčích, tak mi zůstanou zamknuté pravé šoupačky. Když jsem uvnitř auta, tak ovládáním na řidičovo dveřích to normálně odemykat a zamykat jde. Když jsou tyto dveře (pravé šoupačky) odemknuté, tak centrálem normálně zamknout jdou. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji
Mazlík VW Multivan 2,5TDI 128kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 02. lis 2009 14:57 #26778

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2138
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Nebude tam Kinder pojistka?
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 02. lis 2009 19:11 #26808

No kdyby tam byla Kinderpojistka, tak si myslím, že by to odemykat šlo, jen by nešlo otevírat zevnitř. Alespoň takhle mi fungovala kinderpojistka u jiných aut. A teď to nejde už odemykat ani tím ovládáním na dveřích u řidiče. Takže to bude asi nějaká chyba. Asi to bude rozbité...
Mazlík VW Multivan 2,5TDI 128kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spínač dveří 02. lis 2009 20:57 #26826

  • dive1
  • Avatar uživatele dive1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 187
  • Obdržená poděkování 1
Toto robilo aj mne par krat a potom to samo prestalo. Neviem preco to robi ale skus vycistit svorkovnicu na supackach aj v stlpiku a moze to byt tiez znamka odchadzajuceho mikrospinaca. potom sa mi tato zavada uz neobjavovala.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.182 sekund

Login