Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Prasklé čelní sklo!

Prasklé čelní sklo! 28. úno 2011 19:12 #66819

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prasklé čelní sklo! 28. úno 2011 23:52 #66855

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
Já zase zásadně do značkového, a to právě kvůli tomu senzoru. Vždy si vyžádám rovnou nový, protože mi ho jednou přelepovali z okna na okno v nějakém autoskle a pak už to nebylo ono.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prasklé čelní sklo! 02. bře 2011 20:24 #67056

Na mé staré T5 mi praskalo jednou až dvakrát do roka. Od dolní hrany. Pravidelně v zimě když jsem foukal velmi teplý vzduch k odmražení. Tři roky mi ho vždy měnili na záruku. Tvrdili že se kroutí karoserie a s reklamací nebyl problém. Čtvrtý rok jsem chytl kámen. No spíš mi ho hodili na dálnici haranti z mostu. Nelenil jsem a koupil v Polsku originál na allegru za 3500 Kč. Kamarád ho potom vyměnil. Rok a půl žádný problém. Potom jsem auto prodal.
Zjistili jsme, že ve VW Hradubická nepoužili vymezovací měchovky, dali málo tmelu a vše odflákli. Asi to bylo pokaždé. Taky mi díky jejich práci po třech letech začala rezavět střecha a sloupky jak ho vyřezávali.
Já jsem dnes přesvědčen, že chyba nikdy nebyla v autě ale v práci servisu. Přesto mám na současné T5 sklo za 500 Kč připojištěné.
VW Transporter T5 4motion 2,5 TDI, 96 kW, r.v.2008
VW Transporter T5 4motion LONG 2,0 TDI, chip 130 kW, r.v.2012

Prasklé čelní sklo! 29. lis 2011 19:13 #84136

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
abych nepřehaněl vyměnili jsme na tečkach přes stovky skel. praskle od kaminku nebo prasklina ze spodniho rohu nahoru nebo i naopak original skla i skla za par kaček, ale jedna vec je jista pokud je okno nekvalitně nalepene je nachylne na zatečeni a hlavne k prasklinam!!!!! ano nektera skla jsou priliš tvrda a kaminek prvi je na nem podepiše pavoučkem. ale samo nikdy nic neprasne.byl jsem svedkem kdy položil hrnek s čajem (horkam na palubku T5ky) a za minutku lup abylo.podotykam že venku bylo neco kolem -10 C
nekdy zakaznikovi prasko sko při oklepavani stěrače o čelni sklo..taky v zimně. pnuti je pnuti a kvalitně nalipit sklo je opravdu kumžt.Děla to pro nas čipero co lepi skla asi 15 roku a nekdy 7 denně. řika:" nic na tom neni jen je to trochu drahe než se to naučiš."
P.S.přd měsicem jsme řezali okno nepoškozene nebot je opravovala čast střechy. po 24 hodinach sklo prasko na miste kde nikdo nebyl a stalo přene o molitan. OSUD
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prasklé čelní sklo! 29. lis 2011 21:12 #84139

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12

lada t5 napsal: Já zase zásadně do značkového, a to právě kvůli tomu senzoru. Vždy si vyžádám rovnou nový, protože mi ho jednou přelepovali z okna na okno v nějakém autoskle a pak už to nebylo ono.

A jelikož máme stejné auta,nevzpomínáš si,kolik stojí to nové originální čelní zelené sklo s černým pruhem nahoře s plochou pro senzor a ten senzor k tomu nový,plus práce sakum prásk vše s daní? Ať vím,na kolik to pojistit. A hradí pojistka i ten senzor? Umí to tam nějak rozepsat,aby to šlo,nebo senzor platíš sám?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prasklé čelní sklo! 29. lis 2011 21:55 #84147

• HansT4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar,

sklo zelené s pruhem + sensor + anténa - 4350kč ( na pojišťovnu více :) )

Jinak kompletní výpočet nezahrnuje sensor u žádného auta! Nic se nikam nedá přimáznout, protože servis nesmí překročit stanovenou cenu ze systému:-( To sklo doporučuji pojistit na více než 10000kč
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6
Výměna autoskel všech vozidel

Prasklé čelní sklo! 29. lis 2011 21:57 #84148

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
mě měnily okno ve VW za 12300,-,jen DPH jsem si jako plátce musel zaplatit sám

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prasklé čelní sklo! 29. lis 2011 23:29 #84157

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
mala rada pro všechny co si pojištuji čelni sklo.NE U TRIGLAVU
NE U SLAVIA
je to jedno jesli česka koop ali atd ale tyto dve nebrat.
a pokud pojistit skla daji se u nekterych pojištoven pojisti všechny skla a to pak řeši i bočni posuvne nebo zadni a to z čelniho neudelaji a cena za čelni či všechny je rozdil tušim 150,- na značce skla až tak moc nesejde je jen par vyrobcu v EU a stejně skla pro dany typ auta se lisuje a lepi v jedne fabrice pod 6ti obchodnimi značkami. A to neni jen sklo nebo auto prumysl. plati to pro vše...
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 01:27 #84167

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu

Auto1 napsal:

lada t5 napsal: Já zase zásadně do značkového, a to právě kvůli tomu senzoru. Vždy si vyžádám rovnou nový, protože mi ho jednou přelepovali z okna na okno v nějakém autoskle a pak už to nebylo ono.

A jelikož máme stejné auta,nevzpomínáš si,kolik stojí to nové originální čelní zelené sklo s černým pruhem nahoře s plochou pro senzor a ten senzor k tomu nový,plus práce sakum prásk vše s daní? Ať vím,na kolik to pojistit. A hradí pojistka i ten senzor? Umí to tam nějak rozepsat,aby to šlo,nebo senzor platíš sám?

Přesnou cenu už nevím, mám u Koopky pojištěné čelní sklo do 20.000 Kč. V té době, kdy jsem pojistku uzavíral to stálo ve značkovém cca 17.000 kč. Dnes už to bude asi méně.
Hyundai Getz

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 01:32 #84168

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu

HansT4 napsal: Zdar,

sklo zelené s pruhem + sensor + anténa - 4350kč ( na pojišťovnu více :) )

Jinak kompletní výpočet nezahrnuje sensor u žádného auta! Nic se nikam nedá přimáznout, protože servis nesmí překročit stanovenou cenu ze systému:-( To sklo doporučuji pojistit na více než 10000kč

No jo, ale já tam žádnou anténu nechci, nechci uprostřed okna drát, který tam nepatří. To jsou okna pro Transportery, ty mají anténu v čelním okně. Mulťák nikoli, žádný drát uprostřed okna. To mi také jednou namontovali, nezvykl jsem si na to a po 3 nedělích jsem jim to jel hodit na hlavu. To samo nebyl origo servis, ale právě nějaké "Autosklo". Od té doby proto jezdím zásadně do značkového servisu, kde vědí co patří do Multivanu. A s novým oknem nechávám dávat i nový senzor.
Hyundai Getz

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 07:56 #84172

• HansT4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Pardooon, já to plácnul od woka. Ani jsem nevěděl, že je to multivan :D Jinak proč nepojišťovat u SLAVIE nebo TRIGLAVU???? Dělal jsem pro ně mraky oken a vše zaplatí - jen se na to speciálně u SLAVIE čeká 1-2 měsíce =D>
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 10:53 #84183

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Ladat5:Ok,díky.
Hans: To je ten důvod,servis čeká,zda vůbec,a kdy se odhodlají plnit.A když to zamítnou,tak to dělá servis za mínus,protože než pojišťovna pošle stanovisko,tak majitel auta už 2měsíce lítá po všech čertech,a sklo má třeba znova omlácené,a prokazuj pak někomu něco někde...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 12:23 #84198

• HansT4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Moment - už se někomu stalo, že by mu bylo zamítnuto pojistné plnění z připojištění čelního skla??? :snoty: Jestli ano tak mě zajímá z jakého důvodu - děkuji
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 12:58 #84201

Servis to nemusí dělat za mínus. Stačí si nechat od neověřeného klienta nechat složit 100% záložku. Pak ať si má pojišťovnu resp. pojistku jakou chce.
Naši kmenový (ověřený) zákazníci zálohu neplatí, stačí řádně sepsaná zakázka což je vlastně smlouva o dílo. Pak není problém peníze dostat zpět i když zrovna v tomhle případě u skel nebyl ještě důvod. Některé pojistky mají ale spoluúčast ve smlouvě a sami lidi to ani neví.
Jinak Slavii jsem ještě asi fakt nedělal ale Triglav už několikrát a vždy bez problémů. Jen je potřeba je popohnat s tím krycím dopisem aby se nečekalo to je pravda. Ale dá se všechno ;)
Skla jsou brnkačka, ráno nafotím tak jak se má, dopoledne pošlu fakturu a odpoledne mám krycí dopis zpět. Devinkulace od leasing. společnosti je taky obratem v mailu. Prostě jednodenní záležitost do 20.000,-Kč. Malá rybka ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 13:11 #84202

• HansT4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Taky si myslim, že to neni až takovej problém \:D/
VW CARAVELLES 2.5TDI
ŠKODA SUPERB 2.8 V6

Vygenerováno za 0.226 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/