Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Prasklé čelní sklo!

Prasklé čelní sklo! 30. lis 2011 20:23 #84216

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
ja neřikam že je to problem jen u techto dvou jsem se setkal s takovym přistupem že mi je až ouzko se doprošovat o vlasni peniza za odvedenou praci a triglav specielne.A to nejen skla ale i plněni zakonne i havarijni.
koop ali a jine řešim cirka 60min u PC a do 48 hodin a 7 dnu strop je plněni 100% +- DPH dle zakaznika . Ale 255 dnu panove a asi 50 telefonatu a tech meilu :snoty: :snoty: :snoty: a lžou ni do telefonu D:_)8
jasně pro zakaznika je to jedno ale servis to ma horši.
Zalohy na sko neřešim!!! Dnes v ostravě dostaneš i kačky když do servisu na vyměnu dojedeš. šilene....... a nejen v OV jo nedostaneš kačky ale poukaz v hodnotě cca 5% ceny skla
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Prasklé čelní sklo! 27. úno 2012 11:43 #92482

• Ondra VW
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Obdržená poděkování 0
Smazány poslední příspěvky.
Chlapi, kdyžtak řešte prosím takové témata přes SZ ke kterým nemá přístup široká veřejnost.

Díky Ondra
Clubový administrátor D:_)9

Prasklé čelní sklo! 08. bře 2012 10:04 #93355

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Všichni to znáte,jedete,najednou letí kamínek a křáp,sklo je poškozené,méně či více...

Možná že už někteří,v rámci kampaní jednotlivých pojišťoven "pojistěte si skla,pojistěte si sedadla,pojišťujte co se dá" zapomněli,že i když nemají pojištěná skla/sklo a náhodou Vám sklo poškodí před Vámi jedoucí automobil,tak máte nárok na výměnu skla zdarma z pojistky toho,kdo jede před Vámi a kdo to sklo poškodil!

Druhá věc je,jak to chodí v praxi,realitu neznám,ale kdysi se tohle běžně praktikovalo,kdo má zkušenosti z poslední doby,tak informujte...

Jinak by mě zajímalo,když mám na autě "nazelenalé" sklo se senzorem s černým pruhem,jak se dá aplikovat výměna za termální "namodralé" sklo se senzorem a černým pruhem (fakticky nejdražší sklo) z pojistky toho,kdo mi sklo třeba rozbije? Kolik se doplácí nebo to jde v rámci pojistky toho kdo to sklo poškodí/poškodil udělat zdarma atd...

Kdyby tohle někdo kdo má servis uměl odpovědět,bylo by to fajn...
Myslím,že by měl hned moooc zákazníků...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Naposledy změněno: od Auto1.

Prasklé čelní sklo! 08. bře 2012 10:37 #93358

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25
pokud to chceš řešit takhle, tak se to řeší jako malá dopravní nehoda. Musíš toho, od koho odlítl kamínek chytit, sepsat s ním protokol o dopravní nehodě....

já to mám raději připojištěný. nedovedu si představit jak honím někoho a vysvětluji mu, že mně rozbil okno...

do se týče jiného, dražšího, okna, když mně měnili okno s pojistky, tak jsem se jen tak zeptal a oni mně lepší okno dali.. Ale je pravda, že v tom autoskle dělá známí. Asi to nebude běžná praxe....

Prasklé čelní sklo! 08. bře 2012 10:59 #93361

• Zevl
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Z poviného pojištění by měli zaplatit sklo takové jako škůdce poškodil, když na něm máš senzor tak i se senzorem.
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Prasklé čelní sklo! 08. bře 2012 12:40 #93366

• JardaL
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

kunec napsal: pokud to chceš řešit takhle, tak se to řeší jako malá dopravní nehoda. Musíš toho, od koho odlítl kamínek chytit, sepsat s ním protokol o dopravní nehodě....

A jelikož se jedná o nehodu s Tvojí vinou, dojde ke snížení bonusu, takže osobně bych nikomu nezastavil, ať si na svoje několik měsíců rozbité sklo najde jiného debila nebo někoho s firemním autem. Já taky nikoho neotravuji, okno si vždy připojistím, při výměně si dám jaké chci a faktůru uhradí ve výši pojištěné částky.
VW T4 Caravelle VR6 103kW, 1997, LPG Tartarini, komplet Projekt Zwo (PRODÁNO)
VW T5 Caravelle V6 3,2i 4Motion 173kW Long, 2006 + interiér Multivan + LPG Landi Renzo Omegas (PRODÁNO)

Prasklé čelní sklo! 08. bře 2012 17:36 #93383

• mašlo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 6
asi tak skla měnime často ale na 99% z připojištěni čelniho skla.Už jsem to tu psal ale cely problem je v tom přes koho pojistku řešiš.tedy pojištovnu!!! Znovu opakuji TRIGLAV letos dalši nesmyslné sražky a prodlevy prosim nebrat ani zadarmo!!! jen problemy!!!A to jak servis řeši zda ti da stejne sklo nebo drachši je věc dohody.Já většinou při vyměně pokud je pojistka do 10 000kč dam zakaznikovi s T4 s pruhem a antenou ikdyž měl čire.to je takovy bonus. U T5 je to trošku komplikovanějši vzhledem k většim cenovymm rozdilum v nakupu skla. ale zase vše jde když je vule se domluvit :lol: U stalych zakazniku to ani neřešim. jednou nahoru pak trochu dolu.
P.S.pohadka o vlku a koze ;)
a jestli origo nebo nahradu vše je z polska
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prasklé čelní sklo! 23. pro 2013 21:48 #132288

kahiss napsal: Zdravim taky budu měnit čelní sklo už po druhe,první stalo 9500 u vw,ale tet přemýšlím o vytápěny čelní okno jde to udělat????Má stím nekdo skušenosti???Nebaví mě to škrabat..

ahoj v nejbližší době to budu řešit.vyhřívané okno se na T5 dělá pouze na Multivana a zjižtuji zdali tam bude pasovat. zbytek by prý neměl být problém jen koupit knofík do palubovky na vyhřívání natáhnout pár kabelů a je to, také mě nebaví škrábat .budu informovat

Prasklé čelní sklo! 23. pro 2013 21:57 #132290

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 193
Nevím kde si na to přišel, že má Multivan vyhřívané přední okno.

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Prasklé čelní sklo! 24. pro 2013 09:21 #132310

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
To se dělá pouze v kombinaci s vyhřívaným volantem a venkovními klikami, jako to mám já.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prasklé čelní sklo! 24. pro 2013 09:38 #132315

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
venkovní kliky ??? :rofl: :nocomment: O vyhřívaném oknu i volantu jsem slyšel .... ale kliky ?
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Prasklé čelní sklo! 24. pro 2013 09:55 #132321

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 193
A já myslel ,že je to možné objednat pouze s vyhřívanou rezervou. Až si to tu budě někdo číst tak asi bude :shock:

VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Prasklé čelní sklo! 24. pro 2013 10:34 #132322

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141
Na multivanu co máme od vendyse jsou pro změnu vyhrivané jen kliky.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Prasklé čelní sklo! 24. pro 2013 10:40 #132323

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
V mém zimním paketu jsou vyhřívaná zrcátka, čelní okno, vnější kliky, ostřikovače, volant, sedačky. Jen řadičku jsem opomněl připlatit.
Při zapnutých světlech běží i vyhřívání reflektorů, při brždění probíhá automaticky rozmrazování kotoučů.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prasklé čelní sklo! 24. pro 2013 11:08 #132325

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
má někdo z vás vyhřívané čelní sklo na nějakém autě ? My měli na jednom autě zkušebně a nedívalo se přes to moc dobře.
Jinak asi všechny trumfnu . Na 220V vyhřívaná vana motoru + aku . Bufíkem ohřívaný motor + vana motoru , výfukem vyhřívaná korba + schránka aku . Zateplená kabina , závislé olejové topení + Eberspacher D4 .....
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw
Přílohy:

Vygenerováno za 0.295 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/