Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Asistent rozjedu do kopce

Asistent rozjedu do kopce 27. dub 2012 11:11 #96780

  • Espero
  • Avatar uživatele Espero
  • Návštěvník
  • Návštěvník
xx

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Espero.

Asistent rozjedu do kopce 27. dub 2012 13:28 #96784

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Tak relax v autě si představuji třeba Caterham Super Seven někde tady: [attachment=0:1f649to0]<!-- ia0 -->pic-134842.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:1f649to0]
Sice to je mimo téma,ale je to krása :)
(A je to snadno realizovatelné,jedna česká firma takovéto požitky nabízí,mají přímo web,to by byl pěkný třeba dárek)
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Asistent rozjedu do kopce 17. kvě 2012 00:06 #97601

  • kajo
  • Avatar uživatele kajo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 158
  • Obdržená poděkování 1
Jazdil som s Peugeotom 5008, kde tento asistent fungoval presne tak, ako sa píše vyššie.
Je to navyše kombinované s automatickou ručnou brzdou.
Znemožňovalo to okamžitý odpich, vadilo mi to a to, že to v kopci po pustení brzdy chvíľu držalo a keď som sa nedotkol pedálov tak to pustilo, to už bolo na hranici bezpečnosti.
Som zvedavý, čo sa bude diať v zime s tou druhou funkciou - automatická ručná pri vypnutí zapaľovania.
To bude fajn primrznuté.
A teraz mi dajte :)
T5 - Vivaro - Transit - 307

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Asistent rozjedu do kopce 02. čec 2014 22:52 #141715

ja to mam poprve az v Subaru Outback, do te doby sem se rozjizdel v mirnem kopci pres normalni pedal brzdu a v prudsich mictech si pomahal ruckou. Nacvicenej pohyb, zadna traga. Nicmene se mi ten hill-holder libi. Subaru ho dela tak ze kdyz nekde proslapnu spojku a brzdu, natlakuje se pomocnej valec a ten kdyz drzim spojku ale pustim brzdu drzi auto zastavene dokud nepustim spojku. Takze zadnej stres v prudkym kopci, v klidu si prendam nohu na plyn a jemne pridam a pak pomalu poustim spojku a s tim se pomalu odbrzduje. Peknej klidnej rozjezd. Rad ridim a jsem pozitkar z manualnich prevodovek, ale tahle funkce se mi libi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.164 sekund

Login