Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T5 - hlodavci

T5 - hlodavci 26. říj 2010 13:49 #53397

• Tifone
  • Avatar uživatele Tifone Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
nemáte někdo zkušenost s tím spejem proti hlodavcům.Zase se mi nějaká kuna nebo co pustila do protihlukové přepážky
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 - hlodavci 26. říj 2010 14:30 #53401

Se sprayem zkušenost nemám ale co jsem se doslechl,je to prej takový pak celý olepený a musí se to po nějaké době aplikovat znovu.Já namontoval el.rušičku a od tý doby mám klid.Stála mě 9,95,-Eur v Conrad electronic v DE.Tady za to chtějí prodejci kolem 500,-Kč.

Tady je odkaz :arrow: http://www.conrad.de/ce/de/product/8561 ... Detail=005
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T5 - hlodavci 26. říj 2010 19:05 #53412

hlásím že jsem před pár týdny podruhé stál a to taky z důvodu:že mi nějaká kunda překousala něco jako přisávání nebo podtlak nebo já nevím co k turbu...auto přestávalo skoro uplně jet tak mi vyměnili palfilter a pak jsme na to až přišli-ůplně rozkousaná taková malá kolmo zahnutá hadička D:_)7
D:_)1 caravelle T5 2004 77KW
D:_)1 transporter T2a 1967

D:_)5 FORD Orion 1,8D
D:_)10 sen T1 SAMBA 23window

PRODÁM €uro platí stále
my photos:
http://kacawellavw.rajce.idnes.cz/ D:_)8 00420 774 374 555 a 0043 6648 834 1983
ČÍSLO T5 ŽIJE!!!!!

T5 - hlodavci 26. říj 2010 19:09 #53413

• Mates
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Nevím jestli to funguje, ale slyšel jsem, že pomáhá, když se dají do motorvého prostoru lidské vlasy v pytlíku.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

T5 - hlodavci 26. říj 2010 19:24 #53415

Mates a prej taky psí chlupy a věřil jsem tomu do doby,než přijelo auto s rozkousanýma podtlakama a v punčoše u motoru zavěšený ty chlupy...Takže tomu už nevěřím.Co jsem ale ještě fakt neviděl,tak cokoliv poškozenýho když je namontovaná ta el.krabička.U mě zatím obložení za motorem drží a to bydlím dá se říct rovnou v lese OK! Předtím jsem ho pořád dokola opravoval,Štefina může potvrdit,jak jsem se čílil...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

T5 - hlodavci 28. říj 2010 20:12 #53586

Sprey jsem použil a je to drsnej smrad u obchodního domu najdete auto počuchu ,ale tlapky od kun v motorovým prostoru už nemám.Ale nástřik za měsíc musím vždy opakovat.

T5 - hlodavci 28. říj 2010 20:36 #53593

• M.Z.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Povinné ručení u Allianz hradí škodu způsobenou hlodavci, můžu zprostředkovat ;)

T5 - hlodavci 28. říj 2010 21:22 #53609

• gjura
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj,
u nás vlese máme namontované v motoru kunavágenu toto :

http://www.format1.cz/Article.asp?nDepa ... nguageID=1

Jenom by mě zajímalo co jim na těch hadičkách a obloženích tak chutná :-k ?
VW T5 Tamagoči 2006 (výbava Spartan)
Šfelicie D Bobina

T5 - hlodavci 25. led 2013 01:15 #112233

• stefik
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj, moje zkušenost s hlodavci zatím není nijak veliká. Ale kolem Ingolstadtu měli ten problém veliký #-o . Fungují jim na to taková udělátka. Je to dřevěný rám z latěk třeba 30/30mm a je vyplněn králíkářským pletivem. Má to tam snad každý kdo parkuje ne úplně v centru . Velikost rámu koresponduje s půdorysem motorového prostoru(od kola ke kolu pod motorem) Vysvětlují to tím, že ta potvora nemá jistotu v nášlapu tak tam neleze. Nevymysleli to Němci, ale dovezli si to z Česka(emigranti) Také jim tak chutnaly hadičky, nejlépe prý teplé :!: není to taková investice a tam to fungovalo \:D/ . Akorát kdo to nezná, mu to přijde trochu podivné jako nám když jsme nevěděli proč, že tam mají ty rámy. Takové nápady že jim kape olej a jiné vyvrací ty díry..a další..takový kvíz to byl :-k .

Ještě za dob když jsem měl Favorita, se mi ty potvory nastěhovaly k motoru, natahaly tam jablka a staré pečivo a já jezdil týden jako pekárna štrůdlu, ták to vonělo než mě napadlo se podívat do těchto prostor...
Transporter T5 2,5 96 2004Shuttle long
Passat B7 180ořů Variant

T5 - hlodavci 25. led 2013 15:54 #112259

• Petr36
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 6
Začínal jsem mít rozkousanou taky tu izolaci na haupně.Jednou mi nějaká sviňa překousla nějakej kabel jelo to jen v nouzovým režimu. Tak jsem tam dal chlupy z německýho ovčáka a fungujou zatím (3roky) na 100% , nedával jsem je do žádnýho pytlíku, jen jsem je omotal izolačnou a přilepil do motorovýho prostoru na dvě místa a od té doby tam nikdy nic nevlezlo, podotýkám, že auto stojí pořád venku a ne vesnici. Je pravda, že každej rok ty chlupy obměňuju.
T5 Multivan 2,5 128kw BPC, 2007

T5 - hlodavci 27. led 2013 01:23 #112374

• verny
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mě nedávno taky nějaká sviňucha vytahala izolaci. Bordel po celém motoru. Budu muset vyzkoušet nějakou zdejší radu. A to stojím u paneláku...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk 2
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...

T5 - hlodavci 29. led 2013 17:21 #112564

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
Ty psí a lidské chlupy někdy fungují dobře,
ale občas se stane,že přijde takový jedinec predátor,
který jde a roztrhá rovnou ty odpuzovače,zasměje se tomu a sežere vám ještě za odměnu hadičky od turba a kabely.

Elektronická plašička je nejlepší,protože kdo má chuť stále každý měsíc vystříkávat odpuzovačem ve sprayi motor?

Ještě je takový trik,že ty kuny nakrmíte,a ony pak nejdou na motor. :D
Třeba necháte něco,co kuny žerou dole pod motorem,nebo vedle auta,
takovou kůži se špekem nebo něco podobného,ořechy atd...
Ale to je dobré,když přijedete do lesa na chatu,výjmečně,že.

Ty levné elektronické plašičky umí za týden vybít aku.Chce to něco kvalitního s malým odběrem.
Mimochodem,jedna část (větev) kabeláže do motorového prostoru stojí na T5 třeba 1000euro.
Takže to není sranda a elektronická plašička za řekněme 800 je vlastně zadarmo.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.208 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/