Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně)

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 09. lis 2011 15:06 #83025

  • radeksk
  • Avatar uživatele radeksk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
chalani,co ste poculi o odvetravani klukovej skrine?? niektore auta tam vraj maju nejaky maly filter ,ako je to u T5 ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od karlosVW. Důvod: počeštěno...původně jsem myslel,že se jedná o skříň nějakého kluka :)

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 09. lis 2011 22:12 #83055

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Z prostoru od kliky vede gumová hadice nahoru do hlavy a před vstupem do hlavy je černý plastový kuhový filtr,který je spíše jen odlučovač oleje od vzduchu,a má tvar trochu podobný uzávěru otvoru pro nalívání oleje.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 10. lis 2011 21:14 #83115

  • radeksk
  • Avatar uživatele radeksk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
cize ked dam ten cierny plastovy dekel dole tak tam niekde by ta malo byt?? a uz sa stretol niekto s tym ,ze to bolo upchate??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 10. lis 2011 23:53 #83124

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Našel jsem na google fotku,tak se podívej,z vrchu vidíš ten černý filtr vlevo,to je ono,ale ještě jsem neměl potíže ani na motoru,co najel přes 500.000km,takže Ti neporadím.Logicky se to zacpat může,ale prakticky jsem to neslyšel.Vyčistit nebo vyměnit určitě logicky nemůže vadit,pomoct to může.
Nevím,zda to lze vytáhnout,nebo musí víko dolů,ale víko dolů sundáš lehce,je to hračka,jde to krásně,pozor,je to plast,dotahovat opatrně,ale dostatečně.
Možná Ti někdo poradí lépe,já lépe neumím.

[attachment=0:cb09r0ch]<!-- ia0 -->motor-skoda-octavia-1-9-tdi-74-kw-pd-1767-0_9_%20001.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:cb09r0ch]
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 14. lis 2011 20:19 #83336

  • radeksk
  • Avatar uživatele radeksk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
diky moc za radu a pokec, len na mojom Multivane T5 je ten plastovy dekel len tak nalozeny a zacvaknuty sruby tam niesu.. a je tam taky problem ked ho chces vybrat tak potrebujes dat dole nasavacie potrubie.. a ked to nasavacie poturbie chces dat dole potrebujes dat dole celu prednu stenu a chladice ,inac sa k tomu nedostanes...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od karlosVW. Důvod: odmazáno to na co se ptáš už jinde..není potřeba motat několik dotazů do jednoho vlákna

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 17. lis 2011 21:32 #83500

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
To je jednoduché,já hovořím o čtyřválci a Ty o pětiválci.
Zde vidíš přímo ten filtr.
Potom napiš,zda se pro jeho demontáž musí sundat to černé víko hlavy,nebo zda se s ním dá nějak otočit.
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 25. čec 2012 22:19 #101257

  • bagger
  • Avatar uživatele bagger
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Ten cierny plast je regulator tlaku oleja cislo dielu 070129101A. Ma T5 aj filter odvetrania klukovky / odlucovac oleja? Ako napr Passat? Ak ma napiste mi prosim cislo dielu. Dakujem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 25. čec 2012 22:46 #101260

  • Auto1
  • Avatar uživatele Auto1
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1580
  • Obdržená poděkování 18
Dneska jsem se dočetl následující info o ŠESTIVÁLCI V AUDI A6

dření vaček je komplexní problém i s hydroštely, které se musí měnit. Problém je LongLife a výměna oleje po 30 000km, kdy už nemá dostatečné mazací schopnosti a způsobuje zadření vaček. Pak se problém dále prohlubuje sadou filtrů v odvětrání, které tady v čechách málo kdo vyměňuje,filtry se ucpávaj, olej to tlačí všudy, kudy to jen jde a samozřejmě mazání vaček a hyder nemá dostatečný tlak.


Zaujala mě ta "sada filtrů" v odvětrání,není něco takového i u pětiválce v T5?
Mám pocit,že o tom je tohle téma,nikoliv o odlučovači oleje,jak jsem původně myslel...
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 26. čec 2012 11:11 #101276

  • bagger
  • Avatar uživatele bagger
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
Aj mna to zaujima. Mam v tom trosku chaos. Ten regulator tlaku je zaroven aj filter odvetrania? Ci je tam niekde este aj ten filter?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Klukova skrina??? (odvětrání klikové skříně) 23. srp 2023 21:40 #209931

  • Mirac
  • Avatar uživatele Mirac
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 46
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, jak funguje a co vsechno je v tom odlucovaci oleje? Vsiml jsem si, ze mi pres nej ted zacalo jit vic oleje, tak premyslim jestli koupit druhy a nebo dat oil catch tank. Kdyz jsem mel ventil venku, tak neklade z zadne strany odpor kdyz jsem do nej foukal. Ma to tak byt? Mam 2.5tdi 128kw
Multivan t5 2.5 tdi 4x4 2006

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.139 sekund

Login