Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Anketa: Co koupit do 500t bez DPH

nový transporter social verze 75kw
2 3.4%
nový transporter social verze 103kw
6 10.3%
předváděcí transporter v lepší výbavě 103kw LONG
11 19%
3letá CARAVELLA s 2,5 Tdi
21 36.2%
3letý MULTIVAN s automatem
10 17.2%
T4 MULTIVAN / CARAVELLA s 300t km dovoz D
6 10.3%
nové VITO / VIANO
2 3.4%
Celkový počet hlasujících: 18 ( Urbanec, geodet, Laci, stefik, lukasch ) Zobrazit více
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: pomoc při výběru T5

pomoc při výběru T5 19. lis 2012 17:54 #107364

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
no nevim jak na tom je se spolehlivostí, já ho mam jen rok a 27tis km ale myslím, že výkonově to stačí, je tichej a dá se s nim jet dálka za 6,5l
T6 Kombi TDI - koupeno 2016
T5 GP Kombi TDI - koupeno 2011, prodáno 2014

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

pomoc při výběru T5 19. lis 2012 23:28 #107401

klubo: 6,5 skutečných nebo podle maxidotu?

pomoc při výběru T5 20. lis 2012 09:49 #107411

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
skutečných, ale dosáhl jsem toho jenom při cestě do itálie, dlouhodobej průměr se pohybuje 7,5-8 (taky skutečný - podle dotankování)

pomoc při výběru T5 20. lis 2012 11:37 #107419

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
No, do Itálie - to je jasné, když mrknu na mapu vidím, že to jelou cestu jen dolů.................. :lol:
Zato zpátky to bude tak za 15 litrů...............
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Naposledy změněno: od lada t5.

pomoc při výběru T5 20. lis 2012 11:54 #107422

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8
:-) byl to průměr za cestu tam i zpět

pomoc při výběru T5 20. lis 2012 17:56 #107480

diky za odpovedi asi pujdu do predokolky T5 long od 2006....je to trochu orisek najit nejakou peknou tak uvidime jak to dopadne...jeste bych se rad zeptal jestli motory zustaly stejne nebo prosli v roce 2006 taky nejakou upravou?jde mi rozhodovani kdyz najdu starsi rocnik za dobre penize jestli ma vyznam i ten ...predem diky s T5 jsem zatim bez zkusenosti.... :)
Vw T4 California Exclusive
Subaru Impreza 160 KW

pomoc při výběru T5 20. lis 2012 20:37 #107498

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
Je to vwšechno o štěstí, o náhodě. Model nad 2006 určitě bude lepší, ale třeba já mám 2004, najeto 310 000 a motor v pohodě. Má ale pravidelnou údržbu, olej max 15.000 Km, žádný Long Life, volnoběžky pravidelně měněny apod apod.
Hyundai Getz

pomoc při výběru T5 21. lis 2012 11:30 #107556

diky budu to směřovat nad 2006 :)
Subaru Impreza 160 KW

pomoc při výběru T5 25. lis 2012 21:42 #107927

Ahoj
opet mensi dotaz predem diky za odpoved,,,mam vybranou Caravellu 4motion bohuzel bez uzaverky myslite ze jde dodelat ?vim ze na t4 to je o zadnim difencialu a trochu kabelaze s podtlakem ale tady bohuzel nevim ...
Subaru Impreza 160 KW

pomoc při výběru T5 26. lis 2012 08:30 #107940

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28
otázka zní....do jakých terénů chceš jezdit že potřebuješ uzávěrku,protože je tu vícero lidí,kteří ji mají a dle jejich slov je zbytečná.
Samo...pokud chceš jezdit někde po lese,tak pak by to asi smysl mělo.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

pomoc při výběru T5 26. lis 2012 09:36 #107945

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
Troufám si říct že z 5tkařů tomu v terénu dávám nejvíc ... a uzávěrku použiju tak 2x do roka ... a to ještě kvůli vlastní blbosti, že někde zapadnu ... zatím jsem se vždycky vyhrabal sám a to určitě i díky uzávěrce, ALE pokud nemáš drapáky = pořádné offroad pneu, tak je ti uzávěrka na nic .... Voki by Ti mohl povidat jak nechal na poli zařazenou jedničku a obcházel auto a koukal jak všechny kola krásně hrabou v blatíčku a ani zapnutá uzávěrka mu nepomohla ... pokud chceš uzávěrku kvůli zimním výletům do hor na lyže, tak Tě asi taky zklamu ... zapnutím uzávěrky vyřadíš z provozu všechny elektronické pomocníky - stabilizace ... takže máš sice uzavřenou zadní nápravu a můžeš hrabat jako hraboš polní, ale zbytek už je jen a jen na šikovnosti toho mezi volatem a sicnou ... a co si budeme povídat - elektroničtí pomocníci se někdy hodí ... a navíc, s uzávěrkou můžeš jen na nezpevněný povrch, nejlépe bahno, sníh .. zkrátka tam kde se neprohrabeš na asfalt ... takže je to na zvážení jestli to má smysl, standardní 4Motion toho vyjede hodně a pokud máš pud sebezáchovy a trochu úctu ke krabici, tak s dobrýma gumama ani potencíál 4Motion nevyužiješ a to i bez uzávěrky ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

pomoc při výběru T5 26. lis 2012 17:23 #107969

diky za odpovedi vsechno info uz mam procteny vim presne co ocekavat...nicmene me stale zajima jestli lze dodelat a jestli stim ma nekdo zkusenost...diky jeste jednou a omlouvam se za spoustu otazek nicmene zkusenosti ostatnich pri vyberu jsou velky plus...
Subaru Impreza 160 KW

pomoc při výběru T5 29. lis 2012 10:34 #108127

chci si koupit multivan, resim ted jestli nejakou t4 nebo t5, pan s Porsche mi dal radu, at koupim rovnou zanovniho, t.j. s CR ctyrvalcem 103 kW, ze je to skvelej motor, mne laka 5-val 128 kW, nebo 5-val 111 kW. Vuz bude jezdit vicemene po dalnici na dlouhe streky. Pan od nas mi podsouva svuj Multak, hezkej mazel jenom mne desi v servisce vymenny interval, t.j. 30 tis.km. Ted ma cca 190 tis. km a do konce zaruky byl delany servis po 30 tis., t.j. do 120 tis. km. Mam dat ruce pric od toho autaku, nebo koupit? Ted je bez problemu, vse klape. Dik za hezke forum

pomoc při výběru T5 29. lis 2012 10:42 #108128

• kawa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Ahoj, určitě ti poradí zkušenější. Ale za mě - 2,0l 103kw do Mulťáka nebrat. Ten motor se asi hodně rychle utahá a není asi tak spolehlivý. Pokud chceš asi vyloženě klasiku, tak kup T4 s 2,5TDI. Pokud chceš něco novějšího, kup T5 s 2,5TDI. Jestli má poctivě 190tis km (což je až divné, ale záleží na stáří, jestli je první majitel od funglovky atd - ale může být) tak ten interval asi nic moc zničit nemohl. Moje Téčko 2,5TDI jezdilo na 30tis interval cca do 220tis km. Pak jsem ho koupil já od prvního majitele a měním po 10ti tis plnou syntetiku.

Takže jestli je Mulťák hezkej zachovalej, a pán je první majitel a km sedí (serviska se dá přepsat, na tacho je to to nejmenčí) tak bych ho určitě já osobně vzal 10x radši něž novějšího s dvoulitrem :snoty:

Ještě uvidíš co kdo napíše ;)
Transporter T5 - 2,5TDI 96kW + pár věcí + ProfiTuning soft (267hp, 576Nm)
Transporter T6 - 2,0TDI 110kw + ProfiTuning soft - 186ps/414Nm
BMW 535D - 400hp, 840Nm
Sprint project - Felicia 1,6 :D GaragePower racing team

pomoc při výběru T5 29. lis 2012 10:47 #108130

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
Ten dvoulitr je opravdu neštěstí, nemám na mysli poruchovost ale výkon. Asi bych také raději starší 2.5...........
Hyundai Getz

Vygenerováno za 0.303 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/