Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Anketa: Co koupit do 500t bez DPH

nový transporter social verze 75kw
2 3.4%
nový transporter social verze 103kw
6 10.3%
předváděcí transporter v lepší výbavě 103kw LONG
11 19%
3letá CARAVELLA s 2,5 Tdi
21 36.2%
3letý MULTIVAN s automatem
10 17.2%
T4 MULTIVAN / CARAVELLA s 300t km dovoz D
6 10.3%
nové VITO / VIANO
2 3.4%
Celkový počet hlasujících: 18 ( Urbanec, geodet, Laci, stefik, lukasch ) Zobrazit více
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé

Téma: pomoc při výběru T5

pomoc při výběru T5 03. led 2012 21:59 #86999

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8

vitsild napsal: ...zatím akorát nechápu průměrnou spotřebu 6,8 litru...

na silvestra sem jel do jeseníků, celkem 540 km a průměrná spotřeba 6,2, mam stejnej motor jako ty a taky spokojenost OK!
T6 Kombi TDI - koupeno 2016
T5 GP Kombi TDI - koupeno 2011, prodáno 2014

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

pomoc při výběru T5 04. led 2012 22:13 #87080

Tož vítaj a fotky sem, bílá je dobrá ne :-) jen ta spotřeba chlapci, mých 140 koní ( možná je jich tam i míň) si v průměru řekne o 9-10 litrů na 100 km. Chjo :-(

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=48.949588,14.248304
Sent from my iPad using Tapatalk

pomoc při výběru T5 04. led 2012 23:21 #87089

• Auto1
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 12
A koupíš si příště zase Haldex?
Das Auto.Der Multivan T5 Spitzendiesel R5 TDI 128kW/174PS/400nM 6g Schaltgetriebe,Keskin ET20/7,5J Bi-Xenon Project Zwo RNS 510

pomoc při výběru T5 04. led 2012 23:34 #87090

No jistě a k tomu spoustu dalšich zbytečnosti a trojitý turbo :-)
Nicméně tím Haldexem to asi nebude, spíš bych měl hledat problém mezi sedačkou a volantem :-DDD

pomoc při výběru T5 04. led 2012 23:37 #87092

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Někdo 4 kolku využije, někdo ne. Je to každého volba. 4 motion má spoustu výhod, nevýhody jsou asi 2 - vyšší spotřeba a nutnost po cca 60 000 vyměnit v Haldexu olej. Jinak to má samé +.

Opraveno, Honza_K má pravdu, upsal jsem se v těch kilometrech. :oops: :oops:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Naposledy změněno: od lada t5.

pomoc při výběru T5 05. led 2012 09:10 #87100

Jen k tomu oleji, ten se mění po 60.000 km :-(

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=48.992658,14.474062

pomoc při výběru T5 05. led 2012 09:33 #87102

Honza_K napsal: Tož vítaj a fotky sem, bílá je dobrá ne :-) jen ta spotřeba chlapci, mých 140 koní ( možná je jich tam i míň) si v průměru řekne o 9-10 litrů na 100 km. Chjo :-(

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=48.949588,14.248304

Honza_K napsal: No jistě a k tomu spoustu dalšich zbytečnosti a trojitý turbo :-)
Nicméně tím Haldexem to asi nebude, spíš bych měl hledat problém mezi sedačkou a volantem :-DDD

OK! 4 motion, 140 k a trojité turbo... OK!
tak myslím že v Tvojom prípade je málo 9-10 l /100 km.. :snoty:
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

pomoc při výběru T5 05. led 2012 11:22 #87115

• klubo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 8

lada t5 napsal: ...4 motion má spoustu výhod...

nikdy sem čtyřkolu neměl tak nevim, ale jaký jsou její výhody? mě osobně by dost vadily ty 2 litry/100km navíc
T6 Kombi TDI - koupeno 2016
T5 GP Kombi TDI - koupeno 2011, prodáno 2014

pomoc při výběru T5 05. led 2012 13:00 #87129

výhody? stačí si dať do vyhľadávača na YouTube Transporter 4 motion a ono tých výho tam vyhodí hned niekoľko.. d:_(
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

pomoc při výběru T5 05. led 2012 13:49 #87140

• Tifone
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
čtyřkolka je pro "Pražáky" ,když máš dobrý zimáky tak je opravdu potřeba asi tak 1x za zimu d:_(
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

pomoc při výběru T5 05. led 2012 14:44 #87142

• Kamca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2

klubo napsal:

lada t5 napsal: ...4 motion má spoustu výhod...

nikdy sem čtyřkolu neměl tak nevim, ale jaký jsou její výhody? mě osobně by dost vadily ty 2 litry/100km navíc

třeba,že nemusíš měnit přední poloosy...
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

pomoc při výběru T5 06. led 2012 10:35 #87233

• Tifone
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
jednou za cca 100tis poloosu nebo 100tis x 2litry navíc co je asi ekonomičtější
VW T5 Transporter 2,5TDI 96kW +20%chip
Škoda Roomster 1,9TDI 77kW - 6ti rychlostní +22%TDIchip

pomoc při výběru T5 06. led 2012 10:52 #87235

• Kamca
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
ano,je to jen jedna z vícero výhod,které jsou samozřejmě vykoupené vyšší cenou a i spotřebou,ale ta spotřeba není zase tak razantní.Za ten jizdní zážitek to stojí. :mrgreen:
132kW BiTDI 4 motion,DYNAUDIO,W ebasto,

pomoc při výběru T5 06. led 2012 18:49 #87326

Tak já nevím já nechtěl skladovej vůz, protože když už jsem se rozhodl pro nový auto tak jsem ho chtěl mít dle svých představ ne podle toho co mi kdo bude cpát za "nejetou" předváděčku, víme jak to chodí...Takže jsem si postavil auto jak jsem chtěl a dostal jsem slevu 50000 na výbavu co jsem si dovymejšlel.
Transporter T4 1,9TD 50kW 1995
Transporter T5 GP 2.0 TDI 75kW 2010
BMW F20 118d 103kW 2013
Fiat Coupé 2.0 16V turbo 166kW 1994
Maserati Quattroporte 3,2 V8 turbo 247kW 1998

pomoc při výběru T5 06. led 2012 21:13 #87355

• vitsild
  • Avatar uživatele vitsild Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
V předváděčce bylo úplně všechno co bych objednával, kromě tempomatu, koženého volantu a kož. řadičky. Kdyby jsem dal auto do výroby tak po slevě 150t mne bude stát 620t bez DPH. Tak si myslím že to nebyl špatný kup.
Upřesním výbavu co tam mám, lakované nárazníky, světlomety H7, zatmavené okna od B sloupku, 8 míst, přední sedáky výškově stavitelné s bederní a loketní opěrkou, potahy sedadel tasamo, lepší odhlučnění kabiny s výdechy klimy v B sloupcích, druhý výměník topení s rozvodem ve stropu, 4 měřící přístroje maxidot, přihřívač motoru a další drobnosti.

Vygenerováno za 0.288 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/