Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera

Re:T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 12. led 2016 10:01 #161943

Zkousel sem radio v multivanu 2007 a tam funguje.... V mem 4/2005 nejde

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 12. led 2016 15:22 #161952

• Wesni
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29
A co presne nefunguje??

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
VW T5 Multivan 2,5TDI r.v. 04 128kW AXE
VW T4 Transporter 2,4D synco r.v. 94 - prodáno
VW Passat variant B5.5 r.v. 02 96kW AVF

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 12. led 2016 22:54 #161965

nefunguje maxidot, komunikace s autem veskera jako zobrazeni ot.dveri,pak pilot, startovací plus po klicku( jakoby svorka 15) a vse co radio podporuje, jde jen ovladani z volantu a pouze kdyz propojim ze spinacky kontakt 15 primo na radio aby se zaplo, v multivanu 2007 radio funguje stacilo jen pripojit do origo konektoru. Tak nevím v čem je rozdíl v autech. i po telefonu ve firme 2din.cz mi rekly ze do roku 9/2005 to nekomunikuje většinou vůbec, otázka je proc, urcite něco pujde vymenit aby to fungovalo
Poděkovali: jimi_91

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 13. led 2016 08:46 #161968

• jimi_91
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 18
Hele bude to jak jsem psal.. rozdíl je v komunikaci CANBUSU. když seženeš CANBUS převodník z 1,6 na 2,0, tak ti pojede maxidot, svorka 15 a pár věcí .. ale jako klima, senzory a atd. je neřešitelný problém :-(
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Naposledy změněno: od jimi_91.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 13. led 2016 20:04 #161994

no nevim radio v mulatku z roku 2007 funguje tak jak ma..... a také ma can 1.6, jako vsechy az do GP. v mem aute can vedeni zkontrolované. a bez závad..

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 14. led 2016 00:08 #162018

• jimi_91
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 18
Pak mě už jen napadá nějaká softwarová změna v can jednotce v budíkách nebo třeba vliv komfortní jednotky. Oni pořád v průběhu něco měnili a tak je tam asi něco jinak. Jinak nevidím důvod proč by to nemělo fungovat.
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Výměna original radia za neoriginal 14. led 2016 18:33 #162033

• Avanta4
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Slušný rádio, já jen že jsem ho koupil za 9.000,- Kč, taky neoriginál, ale navíc jsem měl couvací kameru a montáž v ceně. :) Chlápek se jmenuje Václav Pekař. (ale možná není tak dobré)

Pospíchal napsal: ahoj, koupil sem toto rádio do svého multivana 4/2005 : www.2din.cz/specialni-autoradia/specialn...radio-7-pro-vw-t5-20
jak je v popisu napsáno rádio komunikuje pouze od roku 9/2005. chci se zeptat jaká je změna v autě do 9/2005 a od 9/2005, která jednotka by se případně měla vyměnit aby komunikovalo rádio.
nevím třeba jestli se nemusí měnit jednotka centrální elektroniky? nebo komfortka? nebo jednotka gateway?

Multivan T5 R32 173 KW

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 31. bře 2016 13:28 #165609

Ahoj,
taky jsem měl pocit měnit MFD2 DVD za RNS510 a protože jsem se tu dočetl o komplikaci s Dynaudio co mám pod sedačkou nechám si ho tam. Mám tam nějaký vstup pro Iphone a chtěl bych to vyměnit za bluetooth HF včetně přehrávání MP3.
Našel jsem tohle http://www.ebay.com/itm/USB-SD-AUX-VW-MFD-2-Radio-Adapter12-Pol-Golf-Passat-Polo-Jetta-Beetle-Touran-Bus-/221778071856?hash=item33a300d130:g:oJ4AAOSwUuFW0B~l . Má někdo s tímto nějaké zkušenosti.

Díky za každé info K.
T5 Multivan 2008, 2.5TDI, 128 kW, 4Motion - HIGHLINE
B6 Variant 2008, 2.0TDI, 103 kW, 4Motion - HIGHLINE

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 31. bře 2016 18:07 #165616

• Guvson
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 5
Já našel tento CAN a pokud to není tzv. FAKE tak to zobrazuje i OPS i do r. v. 2009, ale je to kolem cca 8500Kč.

de.shopotam.ru/catalog/Auto_And_Motorrad...1018675086-item.html

VW Multivan T6 HL TDi 110kW DSG
Přílohy:

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 08. dub 2016 14:01 #165850

Nezkoušel už někdo dám místo autorádia třeba iPad? už jsem to párkrát viděl. Je to zajímavý nápad ;)

nyní: VW Transporter V 1.9TDi, 75kW, rv. 2007, SOCIAL EDITION/ DOG HOTEL:D
ex: VW Passat Variant 3C 2.0TDi BMP, 103kW, rv 2007, HIGHLINE
ex: VW Bora Variant 1.9TDi, 74kW, Comfort line, 4Motion
Přílohy:

Naposledy změněno: od Sakyjede.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 08. dub 2016 18:00 #165855

• allfa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 19

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 08. dub 2016 18:00 #165856

allfa napsal: Vyjde to dost draho
http://rtafabrication.co.uk/collections/ipad-mini-dash-panels/products/vw-transporter-t5-ipad-mini-1-2-3-wired-dash-panel

Tak ani ve snu by mě nenapadlo si to objednat od RTA :lol: :lol: :lol:

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 08. dub 2016 18:56 #165859

• BLADE 2
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Som sa pobavil :lol: :lol: :lol: :lol: to je cena aj vratane toho tabletu ? Za plast dat tak vela penazí. Asi by ma musel trafit blesk :woohoo: Da sa to urcite nejako pekne upavit aj bez to plastu.
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Naposledy změněno: od BLADE 2.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 09. dub 2016 15:48 #165880

Myslím si, že by jsem si to zvládl takhle vyčarovat sám.... ;)

T5 - 2 dinove radio demontáž 10. kvě 2016 20:36 #166942

• jvf70
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Velký chlap má velké auto
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím,potřeboval bych pomoc s demontáží orig,rádia,Kouslo se v něm cd a potřebuju ho vyndat.Chtěl jsem radio vyndat,strčil jsem tam 4 vytahovací klíče,cvaklo to ale radio drží jako přibitý.Vyndal jsem větrací mřížky okolo a zkusil jestli nepůjde vytlačit a nic.Prostě tam drží a zdá se mi jako že vedou po boku radia nějaký kabely asi v úrovni středu panelu a to na obou stranách.Není někde nějaký fígl jak na to.V návodu k autu o vyndání nic nepíšou.Díky všem ochotným za konstruktivní rady. :-)
VW T5 Multivan r.v.2007, 2,5 TDI, 128 kW , AXE - Mazlík

Naposledy změněno: od jvf70. Důvod: pravopis
Vygenerováno za 0.343 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/