Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 20. bře 2018 19:51 #183071

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
Mám to samé rádio,zezazadu napojený konektor s kabelem vyvedeným do schránky spolujezdce a tam krabičku na přehrávání SDkarty+ USB. Ovládání je přes rádio. Jednoduché a funkční. Někde v tématu rádií v T5 jsem to popisoval ...
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/
Poděkovali: Urbanec

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od dusanhaya.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 20. bře 2018 20:06 #183072

Díky za info. Hledal jsem ale nevím na co se mám zeptat, když vůbec nevím, jaké mám rádio. . Možná že si to popisoval, ale když nevím jaký je to typ, tak to jistojistě nenajdu :(
Nezakládal jsem nové vlákno ale využil staré.
Co se vyhledávání týče, tak spousta odkazů, na které jsem klikal, co by mohly souviset s mým problémem jsou nefunkčí. Nevím proč ale u tohoto fóra ( myslím program ) by to tak být nemělo.Odkaz je odkaz. Pokud ovšem admini promazávají minulost aby ušetřili místo na servru, tak to se pak špatně hledá.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 20. bře 2018 22:50 #183076

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 192
Podle obrázku máš zřejmě navigaci RNS2.
Adaptér by mohl být tento : www.stualarm.cz/z4537-adapter-pro-ovlada...aux-vstup-55usbvw009

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Naposledy změněno: od Vendys.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 21. bře 2018 07:50 #183081

Díky. Pořeším s prodejcem, zjistím a dám tady na fóru vědět pro ostatní potřebné.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 21. bře 2018 07:57 #183082

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
Urbanec - omlouvám se ;)
Vendys byl rychlejší - ano,máš RNS2
www.soundshop.cz/1386-vw-skoda-seat-adap...t-mostaux-vstup.html
Tohle mám já a vyfotil jsem v autě. Nahraješ na SDkartu či flešku Max.6 složek po 99písničkách a ovládáš přes rádio jako changer. Též možnost propojit s telefonem ;)

VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Přílohy:

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 21. bře 2018 19:50 #183107

Hmm, tak jsem dneska zkoušel to rádio vytáhnout, teda ne já ale v servise, a ono nejde. Na pravé straně jsou obě západky nějak poškozené a rádio nešlo vytáhnout. :(
Budu muset asi vykuchat celou pal. desku kolem toho rádia. Máte s tím někdo zkušenost? nebo je i jiná cesta?

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 21. bře 2018 21:41 #183112

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
Zachovej klid ;) vrchní kapličku/kastlík nad rádiem odšroubuj a vyndej (po otevření vidíš šroubky v krajích) z palubky. Pak opatrně vyloupni výdech topení vedle radia a "vidíš" na rádio.
K těm západkám-někdy stačí několikrát zkoušet těmi vytahovacími klíči opakovaně"zaverglovat" nahoru-dolů,dovnitř - ven,vše pomalu dokud neucítíš odpor zapadnuté západky.
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Naposledy změněno: od dusanhaya.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 22. bře 2018 17:58 #183133

Tak jsem dneska rozložil část palubní desky, tak jak jste mi poradili výše.
Vrchní úložný prostor - pod kaslíkem je plastové pokračování palubní desky a nikde žádné šroubky.
Vyloupnul jsem výdechy větrání - ano dostal jsem se z boku k rádiu. Možná, že když zabereme háčky na rádio a rukama z boku, rádio možná povolí. Nicméně si myslím, že ne, protože jsem s ním zkoušel "verglovat" a ani se nehlo.

Rozdělal jsem úložnou skříňku a našel jsem tam jeden volně položený a nikde nezapojený konektor. Nevíte někdo k čemu je? V autě by asi jen tak ležet, nezapojeno nic nemělo?

Rozborka zborka měla ale jedno plus. Zase jsem trochu více poznal svého miláška a už vím kudy budu táhnout drát pro napájení telefónu :)
Přílohy:

Naposledy změněno: od Urbanec.

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 22. bře 2018 18:04 #183134

• rstd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 51
To je pro telefon

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 22. bře 2018 18:06 #183135

Díky za rychlou odpověď ale mohl by jsi to trochu upřesnit?
Když to budu chtít využít, co mi to přinese?
Šlo by tam třeba zapojit místo tel. nějak USB port?

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 25. čen 2018 21:50 #185807

ahoj naháním do T5 rv 2009 rádio s možností připojit couvací kameru, navigaci neřeším atd. Hlavně ať to rádio hraje,¨je to cca 14 co sem tam jedno měl a bohužel to nikde nehrálo neustále rozladěný, šumění atd. když svítilo slunko tak na displeji nic nebylo vidět.
Máte něco odzkoušenýho dík za typ
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 01. čec 2018 20:43 #185920

nikdo nemá tipeček ? :unsure:
Caravelle 2,5Tdi 96kw long 4 motin
VW Transporter 2,4 D
Transporter 1.9 Tdi 75kwkrátká verze

T5 - 2 dinove radio+ couvaci kamera 23. čec 2018 12:29 #186243

To je všechno tak složitý... To bych si radši pořídil nové autorádio, například toto Rozhodně bych s s tím tak moc netrápil jako vy...

Vygenerováno za 0.432 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/