Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Příprava pro mobilní telefon Premium

Příprava pro mobilní telefon Premium 14. bře 2019 10:56 #191137

• zob
  • Uživatel
Ahoj,
koupil jsem Multivana T5 (r.v.2010) a podle fotky tam mám RNS510, "Přípravu pro mobilní telefon Premium" a Dynaudio. Dost mi Vadí, že to připojení telefonu přes bluetooth, udělá z moderního smartphonu 10 let starý telefon (kvůli rSAP režimu nejdou data) a neumí to A2DP (používám Spotify). Chtěl jsem se podívat co tam je za bluetooth jednotku, ale nejsem si jistej jak se k ní dostat. Všude píšou, že je to pod sedadlem spolujezdce, ale tam jsem našel jenom zesilovač a plechovou krabičku do které vede koax (asi anténa). Ale nenajdu ani označení bez toho abych musel vyndat celý sedadlo... Máte s tím někdo zkušenost?

Alternativně jsem uvažoval nad tím koupit 2din rádio s Androidem, ale tam, jak jsem pochopil tady z fóra, je problém s tím Dynaudiem?

Díky
Zdeněk
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Příprava pro mobilní telefon Premium 14. bře 2019 16:27 #191153

• covex
  • NYNÍ ONLINE
  • Uživatel
  • Nemazte mi ucet bez upozorneni..
  • Obdržená poděkování 1
Jak se ti to hlasi na BT? Jestli je to jako v neGP verzi, tak odsroubuj prihradku "na rukavice" pred spolujezdcem a pod nim je velika cerna plastova krabice a v ni je pulka vzduch a druha pulka tistak z prehistorickeho telefonu... nevim ale moc co by se s tim dalo delat.

Co se tyce nahrady tak zvlast u dynaudia to znamena nove radio, kabely a repraky. Ono teda ty RNS jen posilaji zvuk do dynadia nejak "predzkresleny" aby to chrochtalo spravne s tim Dynaudiem a repraky maji jen prizpusobeni na Dynaudio zesilovac, takze pokud nejsi fajnsmekr, tak ti to bude vadit jen trochu. Oni s alternativnima androidama nejsou problemy jen s Dynaudiem, ale taky s maxidodem, CANem, antenama, mikrofonama... pokud mas nahodou VDE nebo jak se jmenuje to vylepseni pro to, aby se lidi v aute slyseli zepredu i zezadu tak s tim taky.:)
Tolik jsem zjistil ja...
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel
Poslední úprava: 14. bře 2019 16:28 od covex.

Příprava pro mobilní telefon Premium 17. bře 2019 20:45 #191209

• zob
  • Uživatel
Bohužel nevím co je GP verze, ale přihrádku jsem odšrouboval a nic jsem nenašel. Jen hromadu nějaké bílé izolace. Co jsem tak vygooglil tak ten bluetooth modul by se měl dát vyměnit, alespoň za verzi s Wifi a existuje snad i verze co umí a2dp...

Jo ten přenos hlasu zepředu dozadu mám. No takže tahle možnost asi taky padá.

díky
Vygenerováno za 0.169 sekund

Login