Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 20. zář 2019 13:43 #194473

• LMartin
  • Uživatel
Zdravim,vedel by mi niekto poradit.Mam v aute Multivan T5 GP cinsku navi chcem pripojit na zadne repro zvuk z mini pc pri pozerani tv(na prednych repro by hralo radio a navi).Proste ak sa zapne vystu zvuku z mini pc aby sa to prepojilo na zadne repro v aut...
Poslední úprava: 20. zář 2019 13:45 od LMartin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 20. zář 2019 17:18 #194475

• BLADE 2
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Na radiu by sa ti malo dat v nastaveniach prepnut si zvuk kam chces. Cize predok alebo zadok.
TRANSPORTER T5 96kW 2004

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 21. zář 2019 12:25 #194485

• Vendys
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 174
To si mu moc neporadil. Píše, že chce vpředu poslouchat radio a vzadu Mini Pc. Tudiž bude muset přepojit kabely od zadnich repro k Mini Pc, ale potom zase nebude fungovat zadní repro při radiu. Třeba existují nějaké slučovače, nejsem elektrikář a tak neporadím. Zkus kontaktovat člena Jjirka, mohl by ti určitě poradit.

TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 21. zář 2019 17:21 #194488

• LMartin
  • Uživatel
urcite nieco bude,len co?nieco take ako bolo dorabane handsfree prisiel hovor a automaticky ho pustil do repro...len by som to zapojil len na zadne repro.

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 21. zář 2019 21:59 #194493

• Mek
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Nějak si nemůžu představit že mi v každý půlce auta hraje něco jinýho. Připadal bych si jako v lunaparku. Osobně bych to řešil vzadu sluchátkama
VW T5 Multivan long 2.5 TDI 128kW

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 22. zář 2019 09:34 #194495

• jjirka
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 51
Tento způsob propojení repro jsem již realizoval , i když jsem majitele auta upozorňoval , že je to velký nesmysl . Vydržel to takhle poslouchat jen část první cesty a hned jsem to předělával .
1. první problém je , že zvuk ze předu obtěžuje ty v zadu a naopak - výsledek je , že si obojí zesilují zvuk a nedá se to vydržet .
2. když v zadu jde nějaký film a řidič neposlouchá radio , tak zvuky zezadu , např. rány , nárazy , dramatická hudba atp jsou vždy hlasitější , než zbytek zvuku - zákazník mě to popisoval , že se tak lekl - málem to někam poslal .

řešení je následující - výstup zvuku ze zadního zdroje se propojí do infra vysílače a děti mají bezdrátová sluchátka - tohle řešení je je asi jen o tisíc levlů lepší než propojení do zadních repro .

Stačí si pro zkoušku v něčem pustit vzadu film , aby šel dobře slyšet zvuk a někam se projet aspoň 50 km , pak sem napiš jak dlouho jsi to vydržel -- zdůrazňuji , že to musí být film , nebo pohádka - nikoliv muzika , v tvém případě by to šlo vyzkoušet i tak , že si to pustíš na tom číňanovi - zvuk pošleš faderem dozadu a vypneš si , nebo zakryješ display .

Multivan T5 GP prepojenie na zadne repro pri pozerani tv 26. zář 2019 00:36 #194560

• LMartin
  • Uživatel
Viem ako to je,mal som to v starom multivane,dorobene Repro vzadu na tv.Su situácie keď vzadu deti pozerajú a ja potrebujem v predu hlas Navi...aj slúchadlá budú.
Vygenerováno za 0.243 sekund

Login