Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Blikání displeje u T5 multivan

Blikání displeje u T5 multivan 10. říj 2019 13:27 #194774

  • Ragnaros
  • Avatar uživatele Ragnaros Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim, mám dotaz, měl jsem origo 1DIN rádio, koupil jsem z číny nové s androidem a velkým10" displejem. Po zapojení mi u rádia stále bliká různě přerušovaně displej a rádio nehraje. Ale je divný že občas to funguje bez problému, pak když vypnu klíček a zas někam vyjedu tak to zase blbne. Věděl by někdo co s tím ? Říkám si že může být vadné rádio ale čínani tvrdí že všechny kusy před prodejem testují.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Blikání displeje u T5 multivan 10. říj 2019 13:34 #194776

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1993
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
No covece - co mas za T5? Co tam bylo za radio? Kam si to radio zapojil - zapojil si jen repraky a napajeni, nebo taky ostatni draty? Normalne totiz do radia vede CAN sbernice a dalsi serepeticky, jenze starsi T5 maji takovy paskvil CAN, se kterym komunikuji jen origo radia, delaji se na to nejake prevodniky CAN1.6->CAN2.0, pokud ti nevadi ze radio s maxidotem nebude spolupracovat odpoj draty pro CAN. Pak taky zalezi jestli mas ci nemas nejake Dynaudio a pod. protoze to by si mel o dalsi zabavu postarano (i kdyz k 1DIN se asi zadny soundsystem nedelal).
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od covex.

Blikání displeje u T5 multivan 10. říj 2019 14:31 #194778

  • Ragnaros
  • Avatar uživatele Ragnaros Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Mám 2008 Multivan startline. Radio tam mám tohle. viz foto....Rádio původní bylo připojeno na Can konektor, taková ta velká krabice se zavírací "klapkou" ...Na to jsem pak připojil svazek co mám k novému rádiu Can- na nějaký konektory co jsou na radiu www.aliexpress.com/item/33019031128.html...1.0.0.76214c4daAVM2h
Odkaz na radio jsou tam vidět ty kabely.

No a na ten svazek co je k rádiu jsem připojil Canbus box který byl k rádio.
Bez něj se rádio ani nezaplo.
Repro tam mám jen základ co je origo v tom velkým konektoru. A maxidot nemám.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Blikání displeje u T5 multivan 11. říj 2019 22:20 #194791

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1993
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
Ja myslel ze ti blika display v kaplicce a tobe blika display na tom radiu? No to by chtelo videt, ale mi prijde to tedy spis problem radia. Jeste divnejsi mi prijde ze by radio nefungovalo bez CANu, neni mi jasny k cemu by ho nutne potrebovalo a priznam se ze ani nechapu prilis jak ten CAN mas ted zapojeny, nejaky konvertor tam je, ale nemas tam nahodou dva za sebou? Bohuzel kompatibilita cinanu s VW je dost casto problematicka, proto i mnozi mistni prodejci/firmy zabyvajici se instalacemi radii do VW dodavaji jen vyzkousene modely.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.227 sekund

Login