Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: redukce k autorádiu

redukce k autorádiu 15. čec 2020 10:32 #198459

• szwed
  • Avatar uživatele szwed Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím , chci se zeptat jestli jde sehnat redukce konektorů výstupu zesilovače a konektory na připojení repro , abych nemusel tahat nové kable
pro přiblížení přikládám fotky (myslel jsem redukci toho zeleného konektoru a připojení repro na druhém konektoru)

Děkuji
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

redukce k autorádiu 17. čec 2020 15:06 #198469

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 44
Popis tohoto konektoru z RNS2 je tu nekolikrat, zeleny je standardni vstup CD menice, repro jsou ty velke 8mice pinu.

Naposlet fotka zapojeni pinu zde www.transporterclub.cz/media/kunena/atta...s/26129/IMG_0872.jpg
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

redukce k autorádiu 17. čec 2020 15:21 #198472

• szwed
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
promin , ale já mám z rádia jenom konektory, co jsou na fotce a tam je černý 8 pinový , ale ten je jen napájecí (má zapojeno 5 pinů) a pak zelený 12 pinový, ten je podle mě ze zesilovače , jiný konektor k rádiu zapojený nemám , takže musí jít bedny z toho zeleného .....

redukce k autorádiu 17. čec 2020 19:06 #198476

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 44
Nevim ani co mas za model auta, tezko rict. Prijde mi dost nepravdepodobne ze by se po tech tenkych dratech tahalo vykonove audio nebo ze by piny na stejnych konektorech byly uplne k necemu jinemu...

redukce k autorádiu 17. čec 2020 19:29 #198477

• szwed
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
mám multivan 2005 a má originál zesilovač a nevím jak je to zapojené , ale zjištoval jsem to a tvrdili mi , že jsou ty repráky ovládané přes tento konektor, nevím jestli ty kable z něho vedou přímo do zesilovače a z toho pak nějak ovládají to audio nebo je to jinak řešené , ale jiné konektory do rádia nevedou , teda kromě gps antény a dvou antén...
zjištoval jsem to a existují adaptéry pro aktivní audio , abych nemusel tahat nové kable , ale to je docela palba......

redukce k autorádiu 17. čec 2020 20:07 #198478

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 44
Neznam sice urcite vsechny audia co VW do aut dava, ale jestli si mel mutivan se soundystemem tak to znamena RNS2 a plati ta fotka, co jsem posilal. Pokud mas soundsystem tak zesilovac je pod sedadlem spolujezdce (a na nem logo) a na reprakach ve dverich logo dynaudio apod.

Pokud tam skutecne mas jen tyhle kabely, tak to je nejaky bastl, neverim ze to je original. Co tam je za radio, pokud tam je?

redukce k autorádiu 19. čec 2020 16:19 #198495

• szwed
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
žádná bastl to není , je to originál , posílám fotky zesáku a rádia ....
Přílohy:

redukce k autorádiu 21. čec 2020 13:42 #198516

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
podle té fotky toho konektoru to vypadá, že ti tam ta reproduktorová osmice pinů uplně chybí. Reproduktory jsou zapojené v tom pravém černém modulu(konektoru). Napájení a CAN je v tom levém.
Ten zelený je pro připojení zesilovače navigace, telefonu a externího audio zesilovače. Na ovládání CD měniče je ten dvanáctipinový co ti tam chybí vedle toho zeleného. Na fotce od Covexe máš popsané zapojení pinu.
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

redukce k autorádiu 21. čec 2020 18:15 #198517

• szwed
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
ty černé konektory na repráky tam fakt nemám a rádio normálně hraje .
chtěl jsem tam dát jiné rádio a právě to rádio má těch 8 pinů na repráky a fakt nevím jak to mám připojit.
a podle mě je ten zelený konektor připojený k zesilovači ,ale fakt nevím jak to může hrát .....

redukce k autorádiu 22. čec 2020 10:48 #198523

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
No, buď ten konektor bude jen vysazený z toho adaptéru a bude uchycený někde v palubce nebo je prostě stažený až k zesilovači a repro jsou zapojené tam. To staré autorádio pravděpodobně komunikovalo se zesilovačem přes zelený konektor, přes který tam jde preamp signál, který pak zesilovač zesílí a pustí do repro.
Takže máš asi 2 možnosti
1. Tvoje nové rádio MÁ výstup na zesilovač tak zapojíš piny které šli do zeleného konektoru, pošleš tam preamp a můžeš využívat zesilovač
nebo
2. Tvoje nové rádio NEMÁ výstup na zesík a budeš muset natáhnout kabel od reproduktorů až k rádiu(myslím tím odpojit od zesilovače a propojit až k rádiu). Ten konektor s 8 pinama je standartní EURO konektor, dá se koupit v každém autoshopu za pár korun...

Jinak k těm pinům. Dá se to celkem jednoduše vyčíst z toho co ti posílal Covex a z tvé první fotky. Zapojení preAmp pro zesilovač je v zeleném konektoru na pinech 1,2,3,7,8,9.
Ty máš zapojený 3-L, 8-zem , 9-P . Jinak pokud máš správný typ zesilovače, tak se ještě zapojují 1 a 7 zadní repro a 2 Subwoofer... (Opravte mě někdo prosím, pokud tady plácám nesmysly)
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Naposledy změněno: od fifac.

redukce k autorádiu 22. čec 2020 10:57 #198525

• szwed
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
rádio výstup na zesilovač má , takže podle tebe stačí , když najdu piny ,které vedou do zesilovače a propojím je z výstupem na zesilovač z rádia?
dík

redukce k autorádiu 22. čec 2020 11:00 #198526

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
Dá se to celkem jednoduše vyčíst z toho co ti posílal Covex a z tvé první fotky. Zapojení preAmp pro zesilovač je v zeleném konektoru na pinech 1,2,3,7,8,9.
Ty máš zapojený 3-L, 8-zem , 9-P . Jinak pokud máš správný typ zesilovače, tak se ještě zapojují 1 a 7 zadní repro a 2 Subwoofer... (Opravte mě někdo prosím, pokud tady plácám nesmysly)

Nevím jaký máš zesilovač, ani jak to tam máš zapojený. Jen se to snažím vyčíst z dostupných indicií... :-)
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Naposledy změněno: od fifac.

redukce k autorádiu 22. čec 2020 13:00 #198527

• szwed
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zesilovač jestli se nepletu je viz. přiloha .
Nějak se s tím zkusím poprat

Zatím díky.
Přílohy:

redukce k autorádiu 22. čec 2020 16:15 #198528

• fifac
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
www.drive2.ru/c/467367759425045411/
Mrkni na tyhle stránky. Je to sice rusky, ale ty fotky a popisky konektorů zesilovače jsou anglicky. Tak snad to z toho vyčteš... Je to celkem slušně popsané co je kam zapojeno...
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

redukce k autorádiu 24. čec 2020 12:09 #198539

• covex
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 44
Ja mam 10 kanalovy zesilovac pro dynaudio a tam jdou normalne repraky pres EURO konektor. VW delalo jeste minimalne jeden sound system a to vypada ze mas teda ty.. U zeleneho konektoru jsem mel za to, ze na nem jsou jen vstupy - EA je AUX z palubky (to mam overene protoze RNS2 DVD to ma na modrem konektoru a musi se to prepojit), TEL je z handsfree, zbytek jsem neresil protoze tam zadne draty nemam. Asi by bylo vhodne se podivat na to RNS2 CD zvrchu je na nem nalepka s popisem konektoru a proste zjistit, co vede pod sedacku k zesiku.

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.221 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/