Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Reproduktory

Reproduktory 19. čec 2009 21:33 #20520

  • kahiss
  • Avatar uživatele kahiss Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
zdravim chci se zeptat potrebuju do t5schutlle long do zadu pridelat 2 repraky.sou tam uz pripraveny kabely (kdyztak kde) nebo je musim natahnout???dekuju za radu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 19. čec 2009 21:52 #20525

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Já to nedávno delal do Transportera, krátkej. Kabely tam nejsou, dal jsem je těsně před zadní lavici výměnou za popelník. Tahal jsem to stropem a pp sloupkem dolu pod palubku. Ale myslím že na to jsou tu větší experti, třeba Karlos \:D/ jo a taky jsem musel přidat 4 kontakty do origo konektoru :-"
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 19. čec 2009 21:55 #20526

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
No, z Mariánek do Liberce............... :o :o
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 19. čec 2009 22:29 #20530

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
pro lepší hudební poslech lze umístit repra do stropnice mezi 2 a 3 řadu sedadel...nedávno jsem to tak dělal.Záleží ale na tom jakou máš stropnici.Kabely dozadu natažené nejsou.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 20. čec 2009 09:17 #20540

  • kahiss
  • Avatar uživatele kahiss Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
mam tam klimu,ta cast za ridicem uz je hlubsi takze tam by to slo taky....a nedrnci to o strop tolik mista tam zase neni...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 20. čec 2009 15:24 #20546

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38
o strop to nedrnčí...musíš dát repra s nižší montážní hloubkou (cena cca 1500,- za pár) a je to OK.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 22. čec 2009 19:32 #20612

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Viděl a slyšel jsem to v T5 a karlos má zase pravdu :-)
A je to docela i poslouchatelné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 27. čec 2020 21:06 #198564

Poprosil bych o radu. Hrají mi v mém Multivanu Highline z roku 2004 zadní reproduktory o dost méně než přední a myslel jsem, že jsou už špatné, tak jsme rozebral tapec a zjistil, že tam jsou dva velké repráky. Byl jsem odkázán do origo servisu kvůli zesilovači, kde bych ho našel, ale dost se mnou vyběhli. Dle elsy (ne vyloženě pro mé auto) by měl být pod sedadlem spolujezdce, ale tam jsem zatím našel jen cd měnič, dvd a krabičku pro zesilování řeči. Nemám bohužel tolik času, tak nevím, jestli hledat ještě dál, či to může být na jiném místě? Nebo neměl byste někdo nějaký důvod, proč by měly hrát slabě (kromě nastavení v rádiu)? Děkuji mnohokrát

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 09. srp 2020 19:01 #198661

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Normalne opravdu je pod sedadlem spolujezdce je to stejne velka krabice jako CD menic (mimochodem ten funguje?), ale tusim je za nim, tezko prehlednout. Pokud tam neni, tak se hlavne podel co tam je za radio, protoze je dost dobre mozne, ze nekdo radio vymenil predelal predni repro, ale zadni nechal. Potichu mohou hrat jednodusse proto, ze nove radio je na jiny vystupni odpor reproduktoru - odpor je napsany zpravidla na reproduktoru.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od covex.

Reproduktory 09. srp 2020 19:34 #198662

Diky za odpoved. Veci se pohnuly a zesilovac jsem tam nasel, byl na CD menicce, ktera funguje. Radio je tam nejspis origo, akorat je v nem ted nejaky certik... Vybiji mi uz chvili baterku a na diagnostice to hlasi chybu audiosystemu, ktere zustane i po vymazani, ale nic konkretnejsiho z toho nedostaneme. Nejake tipy? :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 09. srp 2020 21:33 #198663

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Zjisti co to je zac (nejspis RNS2) - diagnostika muze hlasit chybu kvuli spatnemu nakodovani konfigurace radia (pokud se v tom nekdo hrabal). Chybu musis poslat presne, jinak se z toho nic vymyslet neda. Nemas vyplneno odkud jsi, mam RNS2 CD volne na vyzkouseni, ale posilat to nebudu. Mas nejake logo na krytech reproduktoru v prednich dverich? Zesik je 10 nebo 12 kanalu? Test reproduktoru pres diagnostiku si delal?
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 09. srp 2020 22:13 #198664

Díky, díky, díky. Konečně se se mnou někdo baví a už nemám takovou depresi. Typ rádia sedí, chyby jsou
0518 Audiosystém - Kompon. blokována nebo bez napětí
0514 Navigační systém - Kompon. blokována nebo bez napětí, která po vymazání znovu nenaskočila.
Bylo tam i něco dalšího, ale tyhle se týkají problému. Dá se z toho něco vyčíst? Případně jak? Minule se mnou pěkně vyběhli ve VW, takže se tam nic nedozvím. :-( Jsem z Brna, takže to je trochu z ruky. Ještě jsem nic moc nezkoušel, protože mě to všechno nějak zaskočilo, tak pokud bys mi mohl napsat, jak bys postupoval, tak můžu zkusit něco udělat. Bohužel zatím narážím na neznalosti toho auta u mechaniků a pořád mě někam odkazují... Poslední odkaz je na člověka, který prý je schopný udělat testy toho rádia a případně ho i opravit (aspoň co se týče toho vysokého odběru), tak jsem zvědav.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 10. srp 2020 07:18 #198665

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Z jake diagnostiky ty chyby vypadly? VCDS? Moc nechapu proc by se s tebou ve VW nebavili.. prepokladam problem s PIN k radiu to neni (ze to by to treba nebylo puvodni radio). Dle te hlasky bych vychazel z toho co tam pise - zkontrolovat napajeni k zesilovaci, radiu, zkontrolovat ze kodovani radi odpovida danemu audiosystemu Jinak skutecne automechanik obvykle na tohle nepomuze, musis hledat autoelektrikare, pripadne nekoho kdo se specializuje na servis auto radii/navigaci idealne VW/RNS2.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 10. srp 2020 21:24 #198677

Na papíru je napsaný BOSCH ESI(tronic) 2.0, tak předpokládám, že by to mohl být název diagnostiky. Ve VW mi pán na přepážce tvrdil, že tam určitě žádný zesilovače nadávají a že to musí být určitě dodělávaný a pak když jsem mu ještě řekl rok výroby, tak řekl něco ve stylu, že tak staré auta nezná či neřeší.
Dnes jsem dostal referenci na jednoho pána, že jestli to nespraví on, tak tady pak nikdo, tak se budu příští úterý modlit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Reproduktory 10. srp 2020 22:15 #198679

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
S BOSCH diagnostikou nemam primou zkusenost. Se starim auta to je problem - na pobockach VW maji sami krasny, mlady, ktery o starysich autech vedi kulove. Do Tecek se samozrejme davaly a davaji soundsystemy - starsi nejaky VW 12 kanalovy (nevim nevidel jsem), druhy Dynaudio 10 kanal.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login