Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: "TUNING" A AUDIO ZÁSTAVBA

"TUNING" A AUDIO ZÁSTAVBA 13. čen 2013 20:34 #123079

Ahoj
Rád bych se zeptal na pár informací a tuším, že by mi v tomto vlákně mohlo být konečně odpovězeno :)
Takže, hodlám si koupit tento zesilovač ( http://zesilovace-do-auta.heureka.cz/crunch-gpx500-2/ ) k mému subwooferu do auta, který už mám ( http://www.revilohifi.cz/subwoofery-do- ... t12av.html ) ale stále nemám ponětí jaký kabely k tomu všemu potřebuji a už vůbec nevím jakého průměru, stínění a podobně. Takže bych vás moc prosil, aby jste mi doporučili nějaké kvalitní kabely + zda by jste mi doporučili nějaké konkrétní značky kabelů a nebo aspoň hodnoty k jednotlivým kabelům, podle kterých vybírat. Chci, aby byli kabely kvalitní, ale ne nějak extrémně drahé, maximální cenu kterou bych kabelům "daroval" nemám stanovenou, neboť nevím jak se kabely celkově cenově pohybujou.
Děkuji všem za informace a tipy :) děkuji moc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

"TUNING" A AUDIO ZÁSTAVBA 13. čen 2013 21:09 #123088

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Odpověď na hifi obdržíš u nejpovolanějšího člena clubu : <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/memberlist....ode=viewprofile&u=86 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=86<!-- l -->
Stačí mu poslat SZ.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

"TUNING" A AUDIO ZÁSTAVBA 30. srp 2019 17:25 #194101

  • zob
  • Avatar uživatele zob
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 21
  • Obdržená poděkování 0
mám v Multivanu T5 GP Dynaudio a hraje to dost tragicky, málo basů a tak (a to neposlouchám žádný tucárny :) to je chyba nebo vlastnost? :) jsem myslel, že to má bejt nějaký prémiový audio

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.184 sekund

Login