Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Instalace z RNS 2 na RNS 510 v T5 Multivan

Instalace z RNS 2 na RNS 510 v T5 Multivan 29. zář 2011 15:36 #79771

  • KUBICZECH
  • Avatar uživatele KUBICZECH Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Dobrý den,

jsem tu nově a i když jsem pročetl bez počet příspěvků, potřeboval bych montáž, či radu na koho se obrátit s instalací RNS 510, jelikož můj technik řekl, že výměna není možná. A to se mi nechce věřit.

Od začátku.
Při nákupu auta byla klasicky zabudovaná origo RNS 2 na DVD s changerem na cd a soundsystemem s 16ks reproduktory.

Chtěl jsem, aby mi fungoval odblok za jízdy a něco, co by obraz pouštělo, zpětnou kameru atd.

Rozhodl jsem se (asi blbě) objednat si v kanadě Interface, který byl speciálně určen pro VW T5, který jsem zakoupil společně s kamerou.

Přijel jsem do servisu, kde "s nadšením" provedli montáž a doprodali mi k tomu přehrávač na dvd a digitální tv. Přidali zesilovač a subwoofer. Dále pak system Patriot II a alarm Cobra. Stálo to raketu!

Před rokem však došlo ke skratu, který zničil původní zesilovač k soundsystemu, který byl pod sedačkou spolujezdce. Objednal jsem funkční, ale než jsme ho stačili instalovat, odcizili mi z auta navigaci.
Vše ostatní zůstalo, jen si sebou vzali pár konektorů, a přípojek k anténám. Delší dobu jsem řešil s pojišťovnou finanční plnění a jelikož mi poslali pouhých 11000,- za celou škodu, jezdil jsem teď delší dobu bez navi. Dlouho jsem chtěl pořídit do auta RNS 510 a tento týden si konečně udělal radost. Objednal si novou a jel jí k jednomu technikovi zabudovat.
Ten mi však řekl, že mi to nebude fungovat, že navigaci spustí, ale neví jak spáruje nový typ navigace se starým soundsystemem. Jak rozchodí zpětnou kameru a interface na novou navigaci. Že bude problém s Maxidotem atd.

Chci se zeptat, jestli s tím máte zkušenosti a jestli byste na takovou reinstalaci měli někdo náladu. Nebo je lehčí pořídit si zpět RNS 2 a novou prodat.

Odkaz na interface: nevím jsetli je potřeba i přesto koupit CanBus z 1.6 na 2.0... Můj technik se na interface ani nepodíval...
http://www.navvideo.com/navvideo-models ... ouareg.asp

Moc všem děkuji za pomoc D:_)10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Instalace z RNS 2 na RNS 510 v T5 Multivan 29. zář 2011 16:56 #79774

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 44
Doplň si bydliště a pak se někdo najde. D:_)9
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Instalace z RNS 2 na RNS 510 v T5 Multivan 29. zář 2011 17:56 #79775

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3150
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 227
Jediné co ti můžu poradit tak kontaktuj Karlose. Ten o tom bude vědět nejvíce : <!-- l --><a class="postlink-local" href=" transporterclub.cz/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=86 ">memberlist.php?mode=viewprofile&u=86<!-- l -->
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Instalace z RNS 2 na RNS 510 v T5 Multivan 29. zář 2011 23:54 #79844

  • KUBICZECH
  • Avatar uživatele KUBICZECH Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Děkuji za :help , už jsem ho kontaktoval. A i podle něj je problém opravdu o trochu větší oříšek, než jsem si myslel. Jak jinak než finančního rázu #-o
Ps: Pražák, jako Brno d:_( ale pořád na cestách...

Ještě jednou díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Instalace z RNS 2 na RNS 510 v T5 Multivan 16. říj 2011 21:09 #81206

T5 Multivan TDI 128KW, r.v. 2004, Plzeň

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.164 sekund

Login