Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Budíky s maxidotem

Budíky s maxidotem 23. led 2017 17:48 #173260

  • Vladko rs
  • Avatar uživatele Vladko rs Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím všechny téčkaře, nevíte někdo kde sehnat budíky na vw t5 s maxidotem? Zkoušel jsem všechny možné vrakoviště a bohužel bezůspěšně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 23. led 2017 17:58 #173261

  • eviz
  • Avatar uživatele eviz
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 632
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 45
Minulý týden jsem jedny prodal co jsem měl škoda.
Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 23. led 2017 18:15 #173262

  • Vladko rs
  • Avatar uživatele Vladko rs Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj to mi ani neříkej

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 23. led 2017 19:30 #173263

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Budíky mám s maxi dotem
Z vozu 2,5 128kw 4 motion r.v.07

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 24. led 2017 16:24 #173304

Jinak když by někdo potřeboval pomoct s rozchozením páček po instalaci maxidotu (pokud ste neměli nic jako já
) a šoupli tam maxidot :) tak poradím popřípadě zapojím natáhnu kabely. Teď pracuji na multi. volantu :)
Mazlíček
T5 2.5 Tdi 96Kw 4motion AXD 2. majitel v ČR a poctivé KM
Poděkovali: suzukidan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 06. úno 2017 01:34 #173653

Ahoj, já se chystám taky na maxidot, spoustu jsem se tady dočetl, ale bodla by mi osobni konzultace, je na tebe nejake spojeni?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 25. úno 2017 17:35 #174308

Ahoj, dal jsem do T5 2,5 tdi 96kw r.v. 2005 polodot vše překodováno jen při otočení klíčku se rozsvítí závada rozjezdu. Dá se to nějak odstranit když nemám asistent rozjezdu? Díky Pavel.

Tak nakonec jsem u Tornáda vyměnil za jiné a je po poruše. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Šumavák. Důvod: Vyřešena závada.

Budíky s maxidotem 16. dub 2017 22:21 #175646

Ahoj muzete mi nekdo rici co to je za chyby na maxidotu ? Ja to nikde nenasel. Diky moc


VW T2b Westfalia
VW T5 Multiwan 128kw, 4Motion
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 17. dub 2017 08:44 #175650

  • rstd
  • Avatar uživatele rstd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 900
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 52
Řekl bych že ty horní řádky se za chvíli odporouci a buď to bude takhle blbnout nebo přestane úplně svítit

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 17. dub 2017 11:49 #175654

Display je novy.
VW T2b Westfalia
VW T5 Multiwan 128kw, 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 17. dub 2017 11:58 #175655

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3155
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 231
Není na první fotce radio a na druhé navigace?

To by pak odpovídalo. Myslim , že horní řádek se dá měnit.
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 17. dub 2017 13:33 #175657

Podle me ne. To prvni bude nejaka chyba. Objevuje se to tam sporadicky. Navigace nebyla vubec pustena.
VW T2b Westfalia
VW T5 Multiwan 128kw, 4Motion

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Budíky s maxidotem 02. říj 2018 18:53 #188697

tomanek napsal: Jinak když by někdo potřeboval pomoct s rozchozením páček po instalaci maxidotu (pokud ste neměli nic jako já
) a šoupli tam maxidot :) tak poradím popřípadě zapojím natáhnu kabely. Teď pracuji na multi. volantu :)

Páčky mám vyměněny ale chybí tam prý dráty můžeš poradit kolik a odkud kam?
Dík


Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 06. led 2024 19:20 #210615

  • LuiG
  • Avatar uživatele LuiG
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim! Ako dorábate ten maxidot? Dá sa dať iba display do budíkov a nakodovat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Budíky s maxidotem 09. led 2024 15:47 #210630

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2211
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 225
Ne, musis vymenit budiky, coz je opruz, protoze tam je i imobilizer, klice, parovani s RJ motoru, packy pod volantem.. atd. Nestoji to za to.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.264 sekund

Login