Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Budiky T5 facelift

Budiky T5 facelift 26. srp 2019 21:49 #194049

• cmzi
  • Uživatel
Ahoj,

omlouvam se za blbou otazku, ale jde na budiky z fotky dodelat palubni pocitac, nebo je musim vymenit?

Jde o to, ze jsem byl donucen nasi novou T6 2.0 110kW DSG 4motion vymenit za T5 1.9 75kW a je komplet bez vybavy. Tak prochazim forum a resim okynka, central s dalkou, tempomat... No proste aby cestovani bylo jednodussi :)

Diky moc za rady
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Budiky T5 facelift 28. srp 2019 20:12 #194072

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 10
Nejak mi neni z fotek jasny co si fotil a co chces vedet. Palubni pocitac ma displej (tzv. Maxidot) mezi "budikama" rychlomeru a otackomeru a je soucasti desky kaplicky pristroju.

Uprostred fotky mas ale radio - je tam 2DIN dira do ktere jde dat vselicos, neco z toho umi pak i komunikovat s palubnim pocitacem a zobrazovat tam nejake info (treba o radio stanici). Originalni "multimedialni" centrum pak stoji naprosto nesmyslne penize, ale zase nemusis predelavat kabely, komunikuje to s maxidotem atd.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Budiky T5 facelift 28. srp 2019 23:08 #194074

• cmzi
  • Uživatel
Ahoj,

Nahral sem jinou fotku. Je to maxidot, ale neukazuje spotrebu, teplotu oleje atd, jen stav paliva km, rychlostni stupen, teplotu venku...

Jde mi o to, jestli jde jen softwarove prehrat na kompletni palubni pocitac, nebo musim mit jeste neco k tomu.

Budu dodelavat tempomat, a nevim jakou verzi pacek vzit, jestli s nebo bez PC.
Přílohy:

Budiky T5 facelift 29. srp 2019 10:50 #194076

• covex
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 10
Nikdy jsem to nedelal, obecne jde SW v budikach menit, ale stejne by si ti to mel delat nekdo kdo tomu rozumi, tak se zeptej tam. Nahravat tam nejake dumpy z netu muze taky skoncit nefunkcnim PC.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Budiky T5 facelift 29. srp 2019 11:23 #194079

• cmzi
  • Uživatel
Ja nerikam ze to budu delat sam, jen mi jde o to jestli to jde. Neznam nikoho, protoze v nove T6 sem to neresil. Ted musim zjistovat info o vsem.

Ale dekuju za snahu ;)
Vygenerováno za 0.199 sekund

Login