Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Problém v budíkách?

Problém v budíkách? 07. zář 2020 11:23 #199030

  • cyberzef
  • Avatar uživatele cyberzef Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Prosím o radu, T5 2004, 63kW, žádná výbava. Poslední dobou začíná čím dál častěji zobrazovat chyby - teď například obložení brzd, někdy je to ABS, ASR...
Někdy při zapnutí klíčku najedou kontrolky s poloviční intenzitou a lehce poblikávají, v tomhle stavu točí ale nechytá. Někdy taky kontrolkám chvíli trvá než se rozsvítí.
Diagnostika nic moc neporadila, silový kabely jsme prošli a ty se zdají být bez problémů. Budíky se nenulujou ani rafičky nepadaj.
Díky za případný tipy na co se zaměřit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém v budíkách? 07. zář 2020 15:56 #199033

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Podle me problem s vyschlymi kondiky muze mit ruzne priznaky (kodiky jsou v obvodu stabilizatoru napeti), jejich vymena je jednoducha takze doporucuji udelat, nicmene muze to byt i nejaky uhnivajici svazek/zem treba v rozvodne desce pod baterii, zrovna oblozeni brzd je jen kabel s log stavem sepnuto/nesepnuto, tak by melo byt relativne jednoduche zjistit kdo keca.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém v budíkách? 07. zář 2020 17:28 #199035

  • cyberzef
  • Avatar uživatele cyberzef Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Destičky vyměním, tam ta chyba bude asi oprávněná-koukal jsem na ně a už nejsou nejlepší. Nicméně ty kondíky to bude asi chtít teda taky, pod baterkou jsem to prolezl a proměřil, tam je všechno v pořádku a vypadá jako nový. Potíže ale začaly právě sepnutím tý hlášky brzd, do tý doby nic. Baterku mám novou 95Ah a altík po repasu. Doufám že se povede odstranit dřív než zůstanu někde stát :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém v budíkách? 13. zář 2020 20:32 #199115

  • cyberzef
  • Avatar uživatele cyberzef Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Tak ještě než by se rozebíraly budíky, vyměnil jsem spínačku - elektrickou část a zatím se závada neobjevila ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém v budíkách? 03. kvě 2021 01:00 #202094

Ahoj, mám chvilku T5 2008 1,9 TDi 62 kW. Pán od kterého jsem to koupil, byl shodou okolností mechanik a nechal jsem si tam od něj dodělat manuální klimu. Současně s tím mi vyměnil budíky, aby mi to ukazovalo teplotu (původní byly červené bez teploty). Vše fungovalo normálně, ale teď se ručička rychloměru při rozjezdu zasekne na cca 1s na 20 km pak na 30km a pak už jde normálně. Co se s tím dá dělat? Díky za odpověď.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém v budíkách? 03. kvě 2021 12:35 #202099

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Dost mozna je v budikach spatne sestavena folie (neni v kolickach) a je mirne zvlnena, coz se projevy az po zadeklovani a utazeni. Staci budiky rozdelat (je to fakt jednoduche) a folii spravne srovnat. Pokud je folie OK, tak vymenit motorek, ale to je uz drazsi sranda.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel
Poděkovali: Robert T4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Problém v budíkách? 03. kvě 2021 13:06 #202101

Ok, díky moc, mrknu na to. R

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.161 sekund

Login