Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Povinné ručení - navýšení sazeb

Povinné ručení - navýšení sazeb 02. dub 2013 20:45 #117832

• ABART
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 24

bazilisak napsal: Když se budeme předhánět v cenách, tak já mám nákladáky pojištěné za 1100 kč / rok. Na podnikatelské mám známou vedoucí. Mulťáka jsem u ní nepojištoval, protože tam zrovna nebyla , tak to dělala její kolegyně , já na to spěchal.

A nemas ty nakladaky nahodou s veteranskou testaci?
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Povinné ručení - navýšení sazeb 02. dub 2013 20:49 #117833

• Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW Autor tématu
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 726

Jakub napsal: Ahoj Ondro,
předem chci říct, že nemám v plánu rušit pojistku uzavřenou přes club. Ale zajímalo by mě, jak je to s těmi sazbami, na fórum už ty starý sazby nejsou. Píšeš, že "je zcela jedno, jak staré auto máte, kolik let je vám, jaký objem/výkon má váš vůz...", ale přitom nějaký rozdíly budou. Loni jsem zaplatil 2795,- a teď jsem dostal nový předpis pojištění na 3830,-. Je to tím, že mám starý auto (2.4D z r. 1993) nebo ne? Ptám se jenom ze zvědavosti, jsem spokojenej se současným stavem. Pořád budu platit zhruba půlku toho, co jsem měl sjednáno individuálně.

Podle mých informací tohle opravdu nehraje roli. Fakt je, že povinné se obecně zdražuje, protože do něj jsou započítány nějaké poplatky navíc. Pokud bys chtěl přesně vědět, kde se vzalo to zvýšení (co obsahuje), tak kontaktuj našeho zástupce, který Ti ten mail posílal a věřím, že to objasní. Já nemám dost informací, abych se mohl takto konkrétně vyjádřit. :-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Povinné ručení - navýšení sazeb 02. dub 2013 20:53 #117835

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator

Mates napsal: Ahoj Ondro,

chci se ti omluvit za dezinformaci o ceně pojistky. Dnes jsem mluvil s jejich agentem a ten mi to přepočítal a vyšlo to o 200 Kč dráž, jelikož v tom původním nebylo čelní okno a proto to bylo levnější. Tímto se ti omlouvám za vyvolanou paniku.

V pořádku, nic se myslím nestalo. :-) Před něčím podobným jsem varoval. Obvykle fungují tak, že navnadí lidi na internetu na nesmyslnou cenu s tím, že když se dostanou do ruk pojišťovákovi, tak už neřeknou ne ani na jinou cenu. Mám s touto praktikou taky negativní zkušenost. Proto my jsme se snažili pečlivě všem počítat sazby případných individuálek přímo u pojišťoven. Volba je ale na každém, nikomu nemůžu ani nechci nic zakazovat, můžu pouze informovat o změně a snažit se dostat pro Club co nejlepší podmínky. :-)
Clubový asistent

Povinné ručení - navýšení sazeb 02. dub 2013 22:58 #117850

• kasuh
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 16
Ahoj Ondro můžeš sem prosím napsat kolik aut klubáků máme pojištěných? Docela by mne to zajímalo a myslím, že to není nic tajného. Dále bych tě chtěl poprosit zda by si nám napsal kolik bylo plnění v letošním roce z našich pojistek (prostě kolik jsme probourali).

Předem děkuji za D:_)9 odpověď Petr.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Povinné ručení - navýšení sazeb 03. dub 2013 09:33 #117867

Sindeon VW napsal: Co se týče pojišťoven, tak jednáme především přímo s nimi, ale po pravdě jen s těmi většími. Je to pak i jistota pro clubáky, kdyby se stala nějaká extra nepříjemná věc, u malé pojišťovny je spíš riziko, že bude s platbami problém. Zase se snažíme najít nějaký výhodný poměr mezi cenou a spolehlivostí pojišťovny.

Chápu Tvoje obavy že když jednáš za x lidí tak se ta to cejtíš odpovědný, ale třeba v případě té zprostředkovatelské firmy to je tak že když jako pojištěnej jednáš přímo s pojišťovnou tak jseš pro pojišťovnu zákazník s určitým počtem aut a tudíž když začneš bejt pro pojišťovnu nevýhodnej tím že máš škodní události tak pojišťovna začne zvyšovat cenu pojistného a klidně se šprajcuje s plněním pojistné události.

Kdežto v případě že jednáš s pojišťovnou přes zprostředkovatelskou firmu tak si pojišťovna nedovolí nějaké nestandardní chování protože nejedná s někým kdo u ní má pár pojistek ale s firmou která spravuje obrovské množství smluv a tudíž si nemůže pojišťovna dovolit dělat zprostředkovatelské firmě nějaké šprajcy protože v ten moment by pojišťovna mohla přijít o velkou část pojištěnců, máme takhle pojištěné firemní auta a v případě nehody se nám nezvedá výše pojistného pojišťovna si nedovolí to pojištění zvednou ze strachu z té zprostředkovatelské firmy.

Samozřejmě že se musí jednat o zprostředkovatelskou firmu která má větší množství klientů a tudíž s ní pojišťovna jedná v rukavičkách.
Jinak co se týče výplaty škodné události tak i ta malá pojišťovna má povinnost ze zákona tu škodu zaplatit, osobně jsem nikdy neměl s výplatou škody problém, ale třeba v minulosti si lidi stěžovali na ČPP.
T4 Multivan Atlantis 2,5 TDI 75Kw automat
T5 Multivan Comfortline 2,5 TDI 96Kw automat-prodáno

Povinné ručení - navýšení sazeb 03. dub 2013 09:45 #117869

• Joey
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Vzhledem k tomu, že se pohybuji ve finanční sféře, tak naprosto souhlasím s
DRUZETOU. Finanční zprostředkovatel, ať OVB, fin centrum, brokers cons atd
tak mají velkou páku na pojištovny a ty si nedovolí udělat nějaký takový podraz, protože mají velké portfolio produktů u té pojištovny ať se jedná o pojištění aut, domácnosti, životní pojištění, což jim nese daleko více peněz než povinné ručení, tak si nedovolí podrazit klienta a když podrazí, tak si dupne finanční zprostředkovatel a něco s tím udělá.

A co se týče ČPP tak je tam vysoká neproplacenost a malá odškodnění ze škodných událostí ať se jedná o povinné ručení, úrazu, nemovitosti atd.
Prostě s ČPP není spokojenost i jinde.. A tímto se to potvrzuje..
i

Povinné ručení - navýšení sazeb 03. dub 2013 14:15 #117893

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator

kasuh napsal: Ahoj Ondro můžeš sem prosím napsat kolik aut klubáků máme pojištěných? Docela by mne to zajímalo a myslím, že to není nic tajného. Dále bych tě chtěl poprosit zda by si nám napsal kolik bylo plnění v letošním roce z našich pojistek (prostě kolik jsme probourali).

Předem děkuji za D:_)9 odpověď Petr.

Ahoj,

tajné to určitě není. Jen jsem chvíli čekal, než ke mně nějaká informace doputuje.
Pojištěných bylo 140 aut, plnění škody bylo na 129%.
Clubový asistent

Povinné ručení - navýšení sazeb 04. dub 2013 07:14 #117980

• kasuh
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 16
D:_)10 děkuji za info..
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Povinné ručení - navýšení sazeb 04. dub 2013 11:50 #117992

• friťák
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
takto by mne zajimalo kdo boural za mne?
T4 MULTIVAN 2.5 TDI 111KW,T2 1,8 51KW V REKONSTRUKCI http://sajmone4.rajce.idnes.cz/

Povinné ručení - navýšení sazeb 04. dub 2013 15:46 #118003

• bazilisak
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 2
Abart - nemám žádné auto s veteránskou testací .......

Joey - proplacenost neproplacenost , to nikoho z nás zajímat nemusí. jedná se o pojištění pro toho, koho nabourám, takže tolik neřeším . když mě zboří idiot se slávíí, poseru se zase já.
foto zde : http://mapurka.rajce.idnes.cz/VW_Multiv ... _4_Motion/
T5 Multivan TDI 4Motion
Škoda octavia 66 kw

Povinné ručení - navýšení sazeb 05. dub 2013 18:10 #118059

Tak jsem si nechal udělat kalkulaci a na T5 1.9TDI 63kw při max bonusech, bez připojištění čelního skla a 10% slevy za roční placení jsem se dostal na:

plnění 35/35mil. Kč....................za 2244,- Kč

plnění 70/70mil. Kč....................za 2379,- Kč

Pojištění skla je možné : limit 20000,-Kč..........za 720,- Kč

Momentální nabídka flotilního povka :

plnění 54/54mil. Kč.....................za 3293,- Kč bez pojištění skla
VW Transporter T5 1.9 TDI long
Alfa romeo 155 2,5 V6
Alfa Romeo 146
Alfa Romeo GT1300 junior

Povinné ručení - navýšení sazeb 08. dub 2013 12:56 #118300

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
Je to jak píšeš díky maximálním bonusům. Patříš mezi tu menší část, kterým díky tomu povinné individuálně vycházelo líp a pokud mám správnou informaci, tak jsme Ti to takto i nabídli. :-)
Clubový asistent

Povinné ručení - navýšení sazeb 08. dub 2013 17:21 #118310

Co to mate za pojistky? Ja platim 13 tisic rocne a niz to prej nejde...ehm

Povinné ručení - navýšení sazeb 08. dub 2013 18:31 #118318

• Zevl
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
To jako zákonnou nebo havarijko? No jáse vlezu s obojím dohromady do 10tis (ale radši nebourám ;) ).
T5 Caravelle Long 2,5TDi 96kw
Caddy 2,0SDi
http://www.zevl.blog.cz

Povinné ručení - navýšení sazeb 08. dub 2013 20:28 #118328

jen zakonne + kradez + okna vsechny. havarijko to uz bych byl na 20...

• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.219 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/