Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Kancelář

Kancelář 21. dub 2011 22:19 #71678

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Jj...bude to velký...roztleskávačky...hostesky...obložený chlebíčky...káva...dlouhej kouř \:D/ jestli tam trefím...teda pan Garmin D:_)9 aby se pak dlouho neříkalo po Brně...jooo to tenkrát když se tu andula motal s vlekem...
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 21. dub 2011 22:23 #71679

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
to dáš...z dálnice pořád skoro rovně a pak 2x do prava :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 21. dub 2011 22:30 #71680

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
... jo tak to ten courák je vlek? :) počítám rovnou 2 nápravy, ne? :) .. tak to Ti dám "radu" :) při nájezdu z Milady Horákové si dobře najeď a při odjezdu pak doprava na Bratislavskou taky ... autíčka stojí po obou stranách, popeláři tam jezdí tak akorát, tak ať to neočešeš ... naši "opálení Italové" by asi čučeli :shock: ... BTW. kdyby na Tebe mávaly místní "Italky", tak nezastavuj, nepotřebují pomoct ani se neptají na cestu, ty chtěj něco jiného :?: :lol:
... jestli fakt jedeš v téhle soupravě tak to rovnou hoď na blikačky na ten zákaz přímo před kancl že jedeš něco naložit a kávu si dejte na sluníčku venku, to místo co tam Haf má rezervovaný by Ti bylo stejně krátký :)
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 21. dub 2011 22:45 #71681

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Děkuji za rady...náprav budu mít nepočítaně...to bude vzrůšo...i hérečky tam budou \:D/ to abych si vzal nové tmavé brýle...asi si připravím výmluvu že mi tam ta stará jebka chcípla a čekám na odtah :-"
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 21. dub 2011 22:49 #71682

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
v kolik tam budes,ja se tam chci taky stavit tak abych vedel

aby se to tam nejak neucpalo =D> =D> =D>

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 21. dub 2011 22:53 #71684

  • Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 135
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 8
Budu v kanclu spíš až odpoledne, tak doufám, že se aspoň s někým potkám. Dáme kafíčko :drunken:
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 21. dub 2011 23:16 #71685

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Vůbec netuším jak to stihnu. V sedm zapřáhnu courák, stavím se v Dafu , okololo osmé najedu vyjetejma kolejema-
Na hajwej číslo jedna
zapálím v lepším případě Camelku
nasadím kilo...
nevím jak to dopadne u Křížů
jestli zůstane jen u stejku :-" .
Okolo desáte v Žábovřeskách...naložit...zakurtovat...pokecat...takže někdy okolo oběda...i když dnes jsem obědval v šest večer... to bude dobrodružství...se těším jak malej Jarda D-:(
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 23. dub 2011 07:14 #71721

Slušnej komentář, LKW nezapřeš... ;)
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 26. dub 2011 20:52 #71955

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Taky jsem konečně navštívil kancl,jsem rád že jsem vás poznal kluci, škoda že jsem se nemohl zdržet déle.
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 27. dub 2011 00:11 #71966

  • Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 135
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 8
Nevadí, příště to bude třeba na dýl. Hlavně ať Ti to vyjde na sraz. Minimálně teda na spanilou jízdu ;)
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 11. kvě 2011 16:07 #72877

  • Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 135
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 8
Nedávno jsem dělal Radkovi samolepky speciálně na objednávku v červené barvě, aby ladila s barvou vwozu

Tak tady máte fotky, které jsem už sliboval:
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 11. kvě 2011 17:57 #72884

Hele, jestli na to koukám dobře, tak jsou lepený zevnitř, takže žádná novinka :snoty: Jsem si to měl nechat patentovat #-o
Ale jinak super OK!
Jen já to musím dělat dvakrát, bo jsem asi dost nešika :?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 11. kvě 2011 23:24 #72910

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Každý to dělá dvakrát - jednou zleva a podruhé zprava :lol: :lol: :lol:
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 11. kvě 2011 23:42 #72915

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1517
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 9
zleva zprava shora zdola
ať tak či onak si myslím,
že to je lepený z venku,
ale já to na vlastní oči neviděl,
takže Romane, jak?
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kancelář 12. kvě 2011 07:42 #72930

No tak potom já čtyřikrát #-o
A jinak, tak zdá se mi, že je to tak nějak lesklé :-k , ale jistojistotně nám to poví Roman, tak šup sem s tím :?: :arrow:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.107 sekund

Login