Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vaše podněty

Vaše podněty 10. úno 2011 19:57 #64274

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
A kdyz na me zbyde jen ta Vase velikost,budu mit aspon nocni kosili. :lol:
Jeste me tak napadlo,udelat klubove CD s fotkama a videama ze vsech srazu co probehli.Ja osobne bych si ho koupil. ;)
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 10. úno 2011 20:04 #64277

• Maršoun
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 27
To cd se myslim už řešilo, ale nějak to umřelo :-k
odkazy na foky a videa najdeš na koncích vláken srazů ;) je jich mrtě ;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Vaše podněty 11. úno 2011 06:02 #64396

juicevan napsal: já teda nejsem víc narostlej, ale za to jsem elegantně naplněnej \:D/

OK! Hláška týdne, to nemá chybu. A já stále přemýšlel, co to ve mě je.
=D> =D> =D> =D> =D> =D>
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Vaše podněty 12. úno 2011 20:36 #64606

Tak můj podnět je ,že bych klidně zaplatil členství ,ale chtěl bych z toho mít následující.
Oblečení nechci páč jsem tak velkej ,že mě stejně nic nebude,ale třeba sleva ve D:_)1 na práci a díly by se určitě hodila nejen mě.Taky pneu na auto je za ranec tak co ti co mají pneuservis ?Lakování auta stojí ranec ,tak co lakovači ? Oprava i mimo origo servis je za ranec tak co mechanici ?Tankovat na Benzině VERVU co pumpaři ? Věcí co se nám všem na autě a jinde kazí je moc a hodně z nás v těch oborech dělá tak ,proč si to tady mezi sebou nedomluvit ?A možná jsem mimo vlákno ,protože jsem to četl jinde ,ale hodně by pomohlo to co stojí nejmíň a dá se to udělat tady na webu a navrhoval to karlos ,dát o sobě vědět a co dělám a kolik slevím a je to .Udělat to do samostatné sekce a každej si to naedituje sám co tam bude mít a hotovo .Klidně bych to podmínil i členstvím ,ať z toho club něco má .A abych ho konečně zaplatil i já že :D .Ps ti co chcou oblěčení mě prosím nekamenujte .

Vaše podněty 18. úno 2011 08:58 #65619

• somath
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar, já bych uvítal pokud by se podařilo vyhádat nějakou slevu na klubovou kartu ve VW (nejlépe ROS) na nákup náhradních dílů a tak no. Haf mě říkal že se něco rýsuje, tak nvm jak je to daleko. Děkuji moc a přeji hodně příjemné práce a malilinko té otravné. :D

P.S.: už jsem si to našel tady vedle ve vláknu jak je to daleko čili jsem zas za trubku :oops:
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

Vaše podněty 22. úno 2011 10:54 #66204

Tak mě tak napadlo, že by bylo opravdu moc fajn domluvit lepší komunikaci s Importem.
Třeba stanovení kontaktní osoby pro Tclub, která by byla mimo jiné pověřena řešením našich problémů, radami, doporučeními atd.
V případě, že potřebuji do TP dopsat počet sedadel 2 - ..., aby to netrvalo celou věčnost, ale někdo se nám opravdu "věnoval".

Zkrátka zlepšení efektivity řešení...

Můžete se k tomuto prosím vyjádřit?!

Je tu napsáno již několik podnětů, ale zatím k žádnému odpověď jako třeba:
budeme řešit/teď neřešíme/není možné apod.

Předem díky
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Vaše podněty 22. úno 2011 11:43 #66209

• Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 7
Veškeré podněty co tady padly bereme v potaz. Většina z těch věcí však není otázkou jednoho dne. Domluvení spolupráce s různými firmami, jejichž činnosti už tady byly zmíněny, je v procesu, řešíme to a snažíme se o co nejrychlejší posun vpřed.

Co se týče komunikace s Importem. Pokud potřebujete radu, doporučení, atd. obracejte se na Transporterclub. Jsme prostředníkem mezi Vámi a Importem. Mimoto rady a doporučení získáte zde na fóru a v případě nějakých důležitějších věcí kontaktujte přímo mě.
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Vaše podněty 22. úno 2011 16:56 #66250

• Vejnýsek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Obdržená poděkování 11
souhlasim ze Štěpánem =D> a zrovna ten počet sedadel mě zajima rad bych to změnil na 2/9

Vaše podněty 22. úno 2011 17:29 #66251

to právě nejsi sám s těmi sedadly...
taky to potřebuju vyřešit, při přehlášení na CZ doklady mi tam ty vemena napsali pro obytku 8 nebo 9 dedaček D:_)7
a nechce se mi obracet "anonymně" na Import, vím jak je jim za těžko vůbec odpovídat a jak dlouho jim to trvá než milostivě odpoví.

proto si myslím, že by se nám clubákům hodil někdo všeznalí, každou chvíli se tu řeší podobné věci.

Vaše podněty 23. úno 2011 00:13 #66315

Zrovna pro ty sedadla, vím o dalších dvou lidech co je to pálí. To by se mi hodně hodilo.

Jinak by možná podnět mohl být trochu lepší info o vstupu do klubu. žádost jsem vyplnil ale nevím co teď, jestli platit teď hned nebo jinak. Možná tam hodit i info k tomu kam zaplatit abychom to nemuseli lovit po fóru.
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Vaše podněty 23. úno 2011 08:11 #66324

Já jsem si napsal maila o informaci jak a kam platit, což dá přibližně stejně práce jako příspěvek do fora. A klubovou kartu už mám doma.

Vaše podněty 24. úno 2011 13:31 #66443

• Hafa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 17
V nových pravidlech které jsou už hotové a dopilovávají se jen poslední detajly bude vše podrobně vysvětleno. Zatím ti Roman VW pošle pár upřesnění. Jen chvilku vydrž, dostala ho asi chřipka zubatá. Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan

Vaše podněty 04. bře 2011 14:26 #67239

Roman VW napsal: Veškeré podněty co tady padly bereme v potaz. Většina z těch věcí však není otázkou jednoho dne. Domluvení spolupráce s různými firmami, jejichž činnosti už tady byly zmíněny, je v procesu, řešíme to a snažíme se o co nejrychlejší posun vpřed.

Co se týče komunikace s Importem. Pokud potřebujete radu, doporučení, atd. obracejte se na Transporterclub. Jsme prostředníkem mezi Vámi a Importem. Mimoto rady a doporučení získáte zde na fóru a v případě nějakých důležitějších věcí kontaktujte přímo mě.

Tak v úterý 22. 2. 2011 jsem psal SZ RomanoviVW s nějakým dotazem a prosbou o odpověď ohledně Importu.
Do dnešního dne 4.3. se mi k tomu nikdo nevyjádřil.
Nevím, na kolik takovýchto SZ denně přijde + nějaké maily, ale rozhodně bych očekával rychlejší reakci.
Navíc, pokud byla tato funkce klubového koordinátora zřízena pro nás, členy klubu kvůli dotazům a podnětům pak nevím k čemu to je...

Vaše podněty 04. bře 2011 15:22 #67241

No nevím, mám pocit, že byl minulý týden nemocen :-k jsme jenom lidi, ne?

Vaše podněty 04. bře 2011 15:44 #67249

• Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 7
Ahoj, omlouvám se za držení, byl jsem týden nemocný a tudíž mimo hru a tento týden je toho tolik, že nestíhám ani vyřizovat nové registrace. Samořejmě na tento problém stále myslím a začátkem přštího týdne bych měl mít řešení.
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Vygenerováno za 0.306 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/