Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vaše podněty

Vaše podněty 10. kvě 2015 10:56 #154849

• smrk
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
to ja chapu, jen neznam historii jeho vzniku, ... proto mi nejde do hlavy, proc je na nem neco, co vlastne ani Téčko není ;)

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Vaše podněty 10. kvě 2015 13:52 #154851

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
Smrku pokud si dobre pamatuji tak toto byla futuristicka vize VW T a mam pocit ze byl udelanej i nejakej model
Poděkovali: smrk

Re:Vaše podněty 10. kvě 2015 17:15 #154855

• barakus
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 22
Omlouvam se za kvalitu ale tady mas fotky z netu jak to vypadalo
Přílohy:

Vaše podněty 15. čen 2015 17:28 #156388

• luky.god
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Jsem tu proto, abych žil, ne přežíval!
  • Obdržená poděkování 20
Ahoj ahoj, vím, že nejsem jeden z členů, kteří by své působení v klubu mohli počítat na léta, ale mám pocit, že když už v klubu jsem, mohl bych se i zeptat nebo něco zkusit navrhnout.

Když jsem do klubu vstupoval, všiml jsem si, že klub podporuje Terezku Votavovou a její rodinu. Tehdy se měnila cena členského poplatku pro nové členy a to nahoru a pak zas dolu a byl to všeobecně trochu zmatek. Poté se přišla na řadu kauza "přeplatky" a jejich vracení a věřte nebo ne, neváhal jsem ani minutu a přeplatek nechal zaslat na transparentní účet Terezky. Nebyl jsem samozřejmě sám a proto jsem si všiml, jak je mnoho z členů klubu srdnatých a ochotných pomáhat. Obzvláště, jedná-li se o dobrou věc.

Jak šel čas, začal jsem postupně poznávat klubáky a klubačky, případně jejich drahé polovičky, potomstvo či domácí mazlíčky. Těch lidí je pro nováčka skutečně velice mnoho.
Stačil jsem si ale všimnout, že v klubu se vyskytuje člověk, jehož dcera na tom zdravotně není ani zdaleka dobře. Ano, její pokroky a snaha je den ode dne a týden od týdnu znát a já jsem si ji osobně velice oblíbil. Ano, to je to slovo, které jsem hledal - OSOBNĚ. Osobně na srazech, kde se s ní mohl sejít každý z Vás.

Někteří z Vás již tuší, jiní vědí, ale možná, že tu jsou i Ti, kteří neví o čem se zde snažím psát.

Jedná se samozřejmě o Markétku Kepkovou, dceru našeho člena a kamaráda Vildu Kepku neboli Rebelanta, která při svém narození neměla bohužel tolik štěstí na kvalitní profesionály v podobě lékařů a celkově ani na péči, kterou jí (ne)dopřáli.

A tímto už po několika desítkách slov pomalu docházím k tomu, co jsem vlastně napsat chtěl.

Rád bych zde před všemi, jak tu sedím u klávesnice a hledím do monitoru, navrhl, či alespoň zkusil navrhnout, zda bychom jako KLUB mohli podporovat jak finančně, tak i psychicky nejen Terezku Votavovou, ale také Markétku Kepkovou a její rodinu, protože ač by se finanční prostředky dělily napůl a tím pádem by nebylo ani pro jednu z těchto statečných dívek peněz najednou tolik, tak by tato podpora byla ohodnocena dvojí radostí a jistě i úspěchem. A to je konec konců to co by bylo všem, kteří pomáhat chtějí, tím největším poděkováním.

Věřím, že můj návrh promyslíte a něco s tím společně uděláme.

Přikládám poslední foto Markétky, které mám a které mi Vilda poslal z termálů na Slovensku ze Štůrova u hranic s Maďarskem, kde právě jsou.

VW Multivan T4, 2.5 TDI, 1997, 75kW + chip 98kW - splněnej sen! Moje auto
Přílohy:

Naposledy změněno: od luky.god.

Vaše podněty 15. čen 2015 18:43 #156395

Luky nezáleží jak dlouho jsi členem , abys mohl psát a navrhovat.
Pokud návrh má hlavu a patu nikdo tě nebude odsuzovat .
Tak a teď za sebe k tomu co jsi psal.
Jsem v klubu dlouho a přiznám se, že o Markétce nic moc nevím.
Buď jsem jen nepostřehl nebo mi nikdo takovou informaci nepodal. Pokud je to tak jak píšeš a věřím, že ano , tvůj návrh se mi zamlouvá.
Přesto bych za sebe navrhoval, aby Rebelant více přiblížil ostatním situaci a tím byli všichni co čtou forum seznámeni se situací.

Vaše podněty 15. čen 2015 18:46 #156396

• luky.god
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Jsem tu proto, abych žil, ne přežíval!
  • Obdržená poděkování 20
Celý jsem to vymyslel bez jeho vědomí, protože jak jej zatím znám, sám by nikdy tohle nepřipustil... Ale věřím, že Vám rád přiblíží co a jak. Poprosím ho o to.

Update: Pracujeme na tom...:)
VW Multivan T4, 2.5 TDI, 1997, 75kW + chip 98kW - splněnej sen! Moje auto
Poděkovali: barakus, pavelt5

Naposledy změněno: od luky.god.

Vaše podněty 16. čen 2015 20:39 #156430

• pavelt5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 15
Ahoj.
Luky super nápad ;) .
Určitě se najdou v clubu děti, kteří by zasloužili finanční a jinou podporu.
Proč jich tedy nepodporovat více.
T5 caravelle long 96 kw
fotky pajat5.rajce.idnes.cz/

Vaše podněty 22. bře 2016 21:02 #165270

• johny99
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 20
nevím kam to napsat .
Jak si vložím do Nicku obrazek , v profilu jsem to nenašel , když tak SZ

Vaše podněty 22. bře 2016 21:15 #165274

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141
Profil /upravit /obrázek avataru .....
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Vaše podněty 22. bře 2016 21:40 #165278

• johny99
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 20
kašlu na to , nikde to nevidím :(

Vaše podněty 22. bře 2016 21:55 #165280

• lada t5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 288
Klikneš sám na sebe, na svůj Nick.
Na modré liště vpravo uvidíš "Upravit"
Pak se ti objeví nabídka, kde je i "Obrázek avataru".
A to je ono.

VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/
Přílohy:
Poděkovali: Sindeon VW

Naposledy změněno: od lada t5.

Vaše podněty 23. bře 2016 08:32 #165296

• Sindeon VW
  • Administrator
  • Administrator
  • Obdržená poděkování 722
Děkuju Láďo, krásnej návod. :-)

Jen přidám malý dovětek: Nemohu nahrávat profilovky (avatary) za Vás, administrace to neumožňuje. Každý to musí udělat sám přesně podle návodu uvedeného Láďou zde.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Vaše podněty 23. bře 2016 19:31 #165315

• johny99
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 20
Tak nakonec jsem to našel , hledal jsem v zlé sekci , šel jsem na to přes klub a profil uživatele a tam to nebylo takže , když se přihlasim kliknu si na svůj nick a až pak se mi ukáže ta vyš uvedená tabulka a pak už je to v pohodě přehledné , dík

Vygenerováno za 0.523 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/