Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vaše podněty

Vaše podněty 09. bře 2011 16:47 #67665

tak to se omlouvám D:_)10
to jsem nevěděl. každopádně díky za info a budu se těšit na zprávu.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 15. bře 2011 10:53 #68118

• Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 7
Jsem si vědom, že čas letí a pořád žádná fundovaná odpověď, ale ani pro nás není jednoduché zjistit řešení. Stále se snažíme, dokonce už je domluvená osobní schůzka v Praze, ale ještě to nějakou dobu potrvá, tak prosím vydržte
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Vaše podněty 17. bře 2011 12:48 #68254

Týká se to toho počtu sedaček v autě? Zatím necestuju daleko, tak mě to nepálí, ale asi bude :-)
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Naposledy změněno: od . Důvod: Příště bez té zbytečné citace!!! Nebo budu mazat :-)

Vaše podněty 18. bře 2011 08:50 #68339

• Roman VW
  • Avatar uživatele Roman VW Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 7
Ano, mám na mysli především počet sedaček. Jakmile se něco dozvím, ihned to budu publikovat
Asistent clubové kanceláře
Tel.: 775 369 389
E-mail: club@transporterclub.cz

Vaše podněty 27. bře 2011 18:25 #69402

• somath
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdar, jen jsem teď četl pravidla fóra. Neodolám pokušení komentovat a myslím, že když řeknu, že jsou zpracovaná precizně, vyjádřím svůj názor přesně.
Jsem zklamanej z výše poplatků za inzerci. Ročně za 7000,- ....mmmno..
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

Vaše podněty 27. bře 2011 20:39 #69437

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
I já jsem četl pravidla, jsou dost jasná. I když, kdo bude chtít rejpat, skulinku si najde.
I proto mě trochu udivilo, že Honza W a Tdiracing dostali BAN nafurt. Možná jsem nečetl všechny jejich příspěvky z poslední doby, ale většinu určitě ano. Ani v jednom jsem nenašel nic nemorálního, nebo něco, čím by pošpiňovali dobré jméno klubu. Souhlasím, bylo to rejpání, ale napadá mě přirovnání k rejpání se v ho..., které pak o to víc smrdí. Možná, že kdyby se rejpali v něčem čistém a voňavém, nemuselo by tu být takové dusno.
Nechci nikoho soudit, ale rád bych si udělal sám jasno. Prosím proto o zaslání oněch závadných příspěvků přes SZ a to uzavřené účetnictví třeba mailem. Slibuju, že to nebudu zveřejňovat.
Kuba
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Vaše podněty 27. bře 2011 21:07 #69444

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Souhlasim s Kubou to co pise nademnou...
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Vaše podněty 27. bře 2011 21:10 #69446

• kunec
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 25

somath napsal: Zdar, jen jsem teď četl pravidla fóra. Neodolám pokušení komentovat a myslím, že když řeknu, že jsou zpracovaná precizně, vyjádřím svůj názor přesně.
Jsem zklamanej z výše poplatků za inzerci. Ročně za 7000,- ....mmmno..

v reklamně dělám....je to za hubičku

Vaše podněty 27. bře 2011 21:19 #69454

• Tygr
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

Trcek napsal: Souhlasim s Kubou to co pise nademnou...

Táké s tím souhlasím je to trošku divné :-k
Tygrbus T3 1.6 TD Multivan
Foto na http://www.tygrlibodrice.rajce.net

Vaše podněty 27. bře 2011 21:37 #69463

• Sali
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Je pravda,ze pravidla rikaji,
"Těmto nepřizpůsobivým členům budou udělena 2 clubová varování označená černou tečkou v uživatelském profilu u nicku jeho nositele a po třetím porušení bude navždy tomuto uživateli zakázán přístup (ban)."
Ja sem teda zadne cerne tecky nevidel a ze by dostali clubova varovani taky ne. :-k
VW T4 long 75kw

VW Tpinkclub

Vaše podněty 27. bře 2011 21:46 #69465

No k těm posledním debatám jsem vědomě nepřispíval.Prostě dle mě někdy méně znamená více.Četl jsem ale opravdu většinu.Nicméně teď musím než souhlasit z Kubou,Trckem,Tygrem...
Ti dva jmenovaný určitě v poslední době nepřispěli ke klidné atmosféře zde na fóru, ale zase na druhou stranu se zde nijak vulgárně dle mě nevijadřovali.Spíš z posledních jejich příspěvků bylo cítit, že jim došlo o co zde jde a chtěli se přizpůsobit.Tak mě to dnes dopoledne přišlo.Možná to vše chtělo vzít za trošku jinej konec a domluva by byla možná.Je to těžké...
Respektuji rozhodnutí zakládajících členů tohoto fóra ale vím, že tohle fórum přišlo minimálně o jednoho z nejvíce technicky kvalifikovaných zdejších členů, co pravidelně zodpovídal dotazy zdejší komunity.
Honzu jsem poznal loni v Lanškrouně a vím, že je to prima chlap s kterým se opět rád uvidím.Rád Vás všechny zase uvidím pohromadě a budu se těšit na tu pohodovou atmosféru, co vládla na loňských srazech.
Co k tomu dodat?
Snad jen, pánové věřme v lepší zítřky a někde někdy naviděnou...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Vaše podněty 27. bře 2011 21:54 #69466

• Hafa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 17
Pánové, chapeme vaše reakce, ale berte to jako uzavřenou záležitost, ke které se nehodláme vracet. Pro zachování klidu a pohody která zde v minulosti vládla uděláme cokoli. Každý musí být soudný sám k sobě a vědět čím clubu pomáhá a nebo jak mu škodí. Berte to jako jednu z mnoha změn které club prodělává a dodržování pravidel je jeden z hlavních cílů. Co se týká vyúčtování srazu, které zde bylo na přednesu, je k dispozici v clubové kanceláři . Haf
T1-Samba deluxe 1966
T3-Vanagon 1986 2,1 benzín-automat
T4-2,5 TDI pracant
T5 GP Multivan

Vaše podněty 27. bře 2011 22:08 #69471

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Ja si osobne myslim ze pan Angreska a Honza VW se svym postojem chteli obratit k lepsimu smeru. Myslim ze to co napsal s tou reklamou bylo k veci a nikoliv offtopic, mel pravdu a sel prikladem, tim ze si vymazal dle pravidel svou vlastni reklamu kterou mel v avataru. OK! Jsem zvedavy jestli tedy i ostatni se podridi temto pravidlum.....
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Vaše podněty 27. bře 2011 22:13 #69473

• JaM
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 52
Hafe, cítím, že je Ti jasné, že kvuli vyúčtování do Brna nepojedu. Proto jsem to chtěl mailem. Co zbytek mé prosby? Pro mě osobně to rozhodně uzavřené není a vidím v tom nedodržování pravidel místními moderátory, což bych mohl neveřejně doložit jejich příspěvky ve vlákně Historie a budoucnost... Pokud se se mnou chtějí na toto téma hádat, prosím přes SZ, ale neslibuji okamžitou odpověď, bo moje práce není o vysedávání D:_)9
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Vaše podněty 27. bře 2011 22:27 #69474

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
černé tečky jsou v plánu od 1.4.,proto je nikdo neviděl.Varování se uděluje přes SZ a těch bylo uděleno mnohem více,než se píše v pravidlech. Změna postoje ,obrat k lepšímu je sic hezké na oko před ostatními,ale přes SZ to bylo i s výhrůžkami.
Tdiracing je bezesporu odborník,ale také velmi vypočítavý člověk,který nedělá něco jen tak pro něco.Několikrát jsme se o tom mohly přesvědčit,už při prvním dočasném omezení jeho přístupu na forum.
K jeho aktivnímu příchodu na forum se také datuje změna v chování dalších členů a postupná ztráta klidu na tomto foru,který tu předtím byl.
Napomenutí opravdu dostal dost,zrovna tak jako HonzaVW,ale nepochopil...proto tu již není.
Naší snahou je udržet na foru klid a dobrou atmosferu pro větší část lidí zde a to jsme nuceni dělat i takovými prostředky jako je BAN,což dříve vůbec nebylo nutné o tomto ani přemýšlet.

Ad reklama: pro každého bude platit stejný metr,nelze však zajistit okamžitou změnu u všech členů. Dále se zamýšlí ještě další forma reklamy než jen bannerová...třeba podpis a avatar za nižších cenových podmínek.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Vygenerováno za 0.232 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/