Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Vaše podněty

Vaše podněty 27. bře 2011 22:30 #69476

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 38

JaM napsal: Hafe, cítím, že je Ti jasné, že kvuli vyúčtování do Brna nepojedu. Proto jsem to chtěl mailem. Co zbytek mé prosby? Pro mě osobně to rozhodně uzavřené není a vidím v tom nedodržování pravidel místními moderátory, což bych mohl neveřejně doložit jejich příspěvky ve vlákně Historie a budoucnost... Pokud se se mnou chtějí na toto téma hádat, prosím přes SZ, ale neslibuji okamžitou odpověď, bo moje práce není o vysedávání D:_)9



předsi si nemyslíš,že by někdo někomu poslal vlastní účetní dokumenty emailem? Napadá mě hnedle jak by se to dalo použít... :snoty:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 27. bře 2011 22:38 #69478

  • Mates
  • Avatar uživatele Mates
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 3196
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 2
Napíšu sem to, jak to vidím já ze svého pohledu. V této komunitě lidí se pohybuji přes 5 let a jsem rád, že do ní patřím, protože jsem tu získal přátele i kamarády na které se těším, že uvidím na živo i tady na foru. Hrdě přiznávám, že i já patřím mezi tzv. zakládající členy klubu, kteří s forem i klubem pomáhají a dělám to rád, dobrovolně a zcela zdarma, tak jako všichni ostatní. Když napíšu, že při organizaci Brněnského srazu jsme už minimálně od čtvrtka v Brně v kempu a i ten si sami platíme, takže opravdu nemáme nikdo žádné úlevy ani upřednostnění před ostatními, tak se můžme komukoliv s klidem podívat do očí. Za těch 5 let co tu jsem tu vládla absolutně přátelská atmosféra a vše probíhalo na kamarádské úrovni. Po loňském sraze jsme se shodli, že už to nejde dělat na té amatérské úrovni jako doposud a bohužel při této příležitosti došlo i k nedorozumění mezi námi a bylo to jak jinak kvůli penězům. Bylo nám jasné, že už to všechno stojí krom času i spoustu peněz a bez nějakého řádu to už prostě nejde, protože by mohlo dojít k tomu, že nějaký rýpal ( nikoho tím teď opravdu nemyslím jmenovitě) může zadělat na pěkné problémy, které by odnesl jen Haf, protože je pod vším podepsaný a má to celé na svých bedrech. Z toho důvodu vzniklo ono s.r.o., které bylo nutné k jednání mezi importem, spolupracujícími firmami a klubem. S.R.O. je právnická organizace a každý kdo podniká, tak ví, že tam se neschová jediná černá koruna, oproti jednoduchému účetnictví, nebo sdružení a čímkoliv jinému. Toto si vyžadují ty velké společnosti se kterými začal klub spolupracovat, aby dohodl pro všechny co nejlepší ceny a výhody, které jdou na našem trhu zařídit. Je kolem toho takové práce a času, takže snad každý musí pochopit, že pokud se najde nějaký člověk, který se to snaží zbourat a zpochybnit, tak se to dotkne všech, kteří se na tom podílejí a snaží se pro všechny něco udělat. Tím pádem se budeme všemi způsoby snažit to udržet v takové pohodové atmosféře, která tu ještě před rokem panovala a všechny, kteří budou tuto komunitu rozvracet budeme odsud eliminovat a to nekompromisně. I z toho důvodu dlouho vznikali nová pravidla, ve kterých je uveden onen odstavec o černých puntících apod. To že tito dva členové dostali zákaz přístupu už teď je otázkou cca. 1 roku, v kterém o tom diskutujeme a řešíme, jestli ano, nebo ne. Černé puntíky budou platit od dubna, takže teď u těchto jmen opravdu nebyly, ale těch upozorňujících smsek, SZ. a hovorů s nimi proběhlo bezpočet. Na vyloučení jsme se shodli jednohlasně, krom 4 lidí, kteří na forum momentálně nemají čas, nebo jsou mimo čr.
Berte to prosím jako věc, která má sloužit k navození klidné atmosféry, která tu ještě před rokem panovala a doufejme, že to bude fungovat, tak jak by mělo.
TRANSPORTER T5 96 Kw Long 4 Motion + TDIchip
CAN-AM SPYDER 990

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 27. bře 2011 22:42 #69480

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
předsi si nemyslíš,že by někdo někomu poslal vlastní účetní dokumenty emailem? Napadá mě hnedle jak by se to dalo použít... :snoty: [/quote]

Něco jsem snad slíbil. A veřejně. To nestačí?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 06:59 #69545

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Tááák, ohlásil jsem moje příspěvky v tomto vlákně jako` nepřispívá k dobré náladě na foru` a prosím o jejich vymazání, jdu si přejmenovat nick z JaM na JaNhus a vydávám se Koncilu kostnickému. :mrgreen: Tímto si uděluji BAN D:_)7 minimálně do tohoto vlákna, bo to není konstruktivní diskuze. (Že by ráno moudřejší večera?) Papa. D:_)12
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 08:33 #69552

  • somath
  • Avatar uživatele somath
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 316
  • Obdržená poděkování 0

kunec napsal:

somath napsal: Zdar, jen jsem teď četl pravidla fóra. Neodolám pokušení komentovat a myslím, že když řeknu, že jsou zpracovaná precizně, vyjádřím svůj názor přesně.
Jsem zklamanej z výše poplatků za inzerci. Ročně za 7000,- ....mmmno..


v reklamně dělám....je to za hubičku

Myslím že za hubičku to není ani náhodou..pro malého živnostníka v žádném případě ( i vzhledem k počtu lidí pohybujících se na foru a členů)
T4, 2.5TDi, 75kW, kombi 6míst
T4, 2.4 D (dodělané turbo), Multivan
+420 776 880 271 bude-li někdo něco potřebovat
ZRX 1100

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 08:35 #69553

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník

somath napsal: Myslím že za hubičku to není ani náhodou..pro malého živnostníka v žádném případě ( i vzhledem k počtu lidí pohybujících se na foru a členů)



Na tohle mám úplně stejný názor!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 09:01 #69559

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15

JaM napsal: Prosím proto o zaslání oněch závadných příspěvků přes SZ a to uzavřené účetnictví třeba mailem. Slibuju, že to nebudu zveřejňovat.
Kuba


:snoty: :snoty: :snoty: nechápu, asi jsem méně chápavý, kdyby by jsi chtěl, mohu ti poslat své účetnictví, pak ti sdělím č.ú. a PIN a poté mohu na tebe přepsat chalupu..... :snoty: :snoty: :snoty: :snoty:
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 09:09 #69560

  • Seikel
  • Avatar uživatele Seikel
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1514
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
... zapomněls na manželku ... co výborně peče z domácích vajíček, které mají ?????? barvu ;)

... teď vážně - nejsme příspěvková organizace v tom pravém slova smyslu, takže je správné dát možnost nahlédnout členům do vyúčtování - není to tajné, ale neschvaluji žádné rozesílání a kopírování dokladů ani plošně ani soukromě ... pokud to někoho tak strašně zajímá, tak ať si udělá výlet do kanceláře ...
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 18:57 #69619

sem tu novej aspoň co se přihlášení týče, ale ve vší úctě černý tečky potažmo Ban či dokonce doživotní Ban nic neřeší a akorát celý fórum dle mého degraduje. Pokuď někdo bude chtít škodit tak ho Ban neodradí, ba dokonce nakopne k větší snaze si myslim. Za mne palec dolu :( :( :(

Já mám vlastní web i forum myslim že i déle než místní a tohle bych nikdy neudělal, jsou daleko inteligentnější a elegantnější metody ;)

k tomu účtu, já sem mimo jiné i učetní a posílání záloh, faktur, či celého účetnictví mailem je v dnešní době tak samozřejmá věc, jako to, že v pekárně koupíte rohlíky ;) ať se Vám to líbí nebo ne a za mne zaplať pánbu
VW T6 Multivan / 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 GP, Long 2,0i 103kW/ 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 Long 3,2i / V6 / manuál / 4motion / 173kW

Ducati 999R
Ducati 900SS
Moto Morini 500S
Benelli Tornado 650 SP
Yamaha XS500

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 20:21 #69630

Tady ale asi nejde až tak o tu možnost, poslat,nebo neposlat,ale holej selskej rozum mi opravdu nějak nedokáže vysvětlit, k čemu bude JaMovi ,nebo komukoliv jinému možnost nahlédnout do účetnictví...?
Chcete do tý společnosti investovat,tak řekněte provozovateli jasnou vizi s podmínkama,ale čumět někomu pod pokličku jen proto že je věčnej vrták a hovnopich, zdá se mi trochu moc...
Tahle parta lidí byla vždycky o důvěře a myslim že jsme si navzájem dokázali občas i říct slova,která mohla někoho bolet...
A co mi teda jako vadí dost, je skutečnost,že v roce 2007,když jsme byli v Hannoveru, nikoho nenapadlo se ptát na to,kdo kolik vydělal na mase, nebo na pivu a co je důležitý, byli jsme parta,že se na nás všichni němci chodili koukat, ale lidi který přišli v podstatě během posledního roku se furt v něčem vrtaj... Abych zas každýmu nekřivdil,nejsou to všichni...
Plyš
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 20:42 #69631

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
..no koment.. =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

100% SOUHLAS ....... =D> =D> =D>
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 28. bře 2011 20:46 #69632

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
JK.Plys souhlasim jako Petr OK! OK!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 01. dub 2011 21:37 #70009

  • long
  • Avatar uživatele long
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 345
  • Obdržená poděkování 2
Nevím o co tady některým "taky" členům jde D:_)7
VW T4
sen: T1 Samba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 01. dub 2011 23:00 #70015

Já bych to tady neřešil, Ti kluci, kteří mají zájem s vedením něco rozpitvávat nebo si vyříkávat mají vždy možnost Kontaktovat Hafa nebo ostatní přes SZ, domluvit si osobní setkání a vše si vysvětlit. Já kdybych dostal BAN a měl bych zájem to řešit, zajedu za Hafem a vysvětlíme si to. Vše ostatní asi jsou jen dohady a emoce. Stejně tak kdybych chtěl vysvětlit nějaké finance, tak si domluvím rande s Hafem a řeším to osobně. Je to nejlepší cesta k porozumění. A nemusím jezdit daleko, kdybych nebyl z Brna, Haf taky jezdí po ČR.

Prostě to tady kluci fakt nevyřešíme.

........
Toho času bez Téčka....čekatel

VW Sharan 1,9 TDI PD - Kindertransporter - nesnáším ho
BMW 318 TDS - VW z Mnichova
Volvo FH 13 Sattelzug, druhé bydliště - jen T4 je lepší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vaše podněty 06. dub 2011 13:06 #70418

to Roman VW: chtěl bych se zeptat, jakým způsobem se dostanu k holografické nálepce na členskou kartu, abych mohl uplatnit slevu?

předem díky.
VanWay 1,9D můj domeček na kolech

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.225 sekund

Login