Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T5 ALU KOLA

T5 ALU KOLA 20. srp 2010 14:29 #48656

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 138
Alutecy máme na Jumperu v 16" asi čtyři roky. Ježděno leto/zima, jezdí s tím kde-kdo, z 50% jízdy plně naložený-přeložený a jsou v pořádku. Zrovna o Alutecu si myslím že je to jeden z použitelných výrobců.
Je pravda že originál je originál.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T5 ALU KOLA 23. srp 2010 21:42 #48821

• hudec
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Prosim poradte, mam v hledacku alu kola CMS C4 HGS 17´. Na alukola.cz je napsano, ze je muzu pouzit na T5, ale kdyz to zkusim na strankach cms, tak tam na T5 nejsou, jen na BMW X3. Nemate nekdo zkusenosti? Dikas. Kdyby nekdo mel na aute neco podobnyho necham se rad inspirovat. Hudec
VW Multivan T5 2006 128 kw - pro rodinu
VW Transporter T3 - pro radost

T5 ALU KOLA 24. srp 2010 08:07 #48831

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
Konfigurátor tam mají pěkně udělaný, ale bohužel vychází pouze z parametrů disku. Pravděpodobně se jim to vybírá pouze podle rozteče.
Výběr není optimální.
Chce to vždy ověřit homologace, vhodnost použití pro dané vozidlo nebo alespoň nosnost kola z typového listu.
C4 nejsou určeny pro T5. Bohužel nemám k dispozici údaje o nosnostech.
Dávají se ale na BMW 5, takže ta nosnost by se mohla hodně blížit.
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

T5 ALU KOLA 18. říj 2010 21:42 #52825

Ahoj mam moznost kupit kola na T5. 295-40-R20 ma niekto skusenost?
VW T4 Multivan 2001 2,5 TDI 111kw 151 PS
VW T4 Caravelle 2000 2,5 TDI ACV 75 KW 102 PS interier Multivan II
VW T5 Multivan 2006 2,5 TDI 128 KW 174 PS HIGHLINE
VW T4 Transporter 1999 2,5 TDI 65KW 88PS
Přílohy:

T5 ALU KOLA 16. pro 2010 21:35 #58176

• dcat
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
D:_)1 AHoj , mate prosim nekdo ALU 6,5J R16H2 ET51.Nebo nemate nekdo zkusenosti ?Jsou to klasicke origo na Multivana T5 . Jake na tyhle ALU muzu dat nejsirsi pneu ?Ted tam mam 215. DIky mooc 8-)

T5 ALU KOLA 16. úno 2011 20:25 #65124

• MASO
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,
koukám na Aukro a třeba by se to nějakýmu T5kaři mohlo líbit.
P.S. prodávajícího neznám a nemám s tim nic společnýho ;)
http://aukro.cz/alu-kola-original-volks ... 15638.html
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

T5 ALU KOLA 21. bře 2011 14:11 #68568

Vím, že to téma tady je, ale nevím kde....proto vznáším dotaz na možnost pořízení alu z BMW. Je možno dát na multivana dopředu 9" a dozadu 10 " a rozteč 29 a 32?

Naposledy změněno: od Mates. Důvod: Přesunul jsem ti to sem, aby tu nebylo víc stejných témat.

T5 ALU KOLA 21. bře 2011 18:36 #68580

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
nenapadá mě co myslíš tou roztečí 29 a 32 :-k
Jinak ty 10"...dle ET...ti budou škrtat při otvírání šoupaček...a možná už to bude moc (záleží na ET) a BMW má ETčko nízké...tudíž by to asi hrozilo.

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T5 ALU KOLA 28. bře 2011 21:48 #69647

konkrétně přemýšlím nad těmito koly...co http://bmwklub.cz/modules.php?name=Foru ... &t=95511vy na to? Půjdou na Multivana?

T5 ALU KOLA 28. bře 2011 22:44 #69661

• Seikel
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
19" ??? to nejseš troškař ... jestli neřešíš problém s rozměry v TP a na autě, dále únosnost disku na kg a taky jestli v tomto rozměru seženeš gumu na VANa ... tak Ti to řeknu asi takto ... 5x120 mají BMW a T5 shodný, střed má ale BMW větší (jestli si dobře pamatuji 72,6 mm a T5 má 65,1 mm ... takže bys potřeboval středící kroužky ... a taky zvážit jestli Ti ty vypadaný plomby ze zubů na železničním přejezdu stojí za to ... jo a ETčko už vůbec netuším ... bavci maji nižší ET, takže je otázkou jestli vůbec otevřeš dveře ... já třeba s letníma dveře otevřu ale už je mám zevnitř pěkně vybroušený ... párkrát jsem si na parkovišti popojel s odsunutýma dveřma #-o
(jo a kdybys do toho fakt šel, tak napiš, jednu sadu středících kroužků z duralu přesně pro tento ůčel mám :) )
T5 Multivan 2008, 128 kW, 4Motion SEIKEL - "balonek"
T5 Caravelle 2005, 151 kW/455 Nm - "motorka" - prodáno
T4 1998 2.5 TDI 75 kW - long poloplech
T4 1999 2.4D - třístranný sklápeč - prodáno
.
TenDýmIgnoruj
A-team

T5 ALU KOLA 28. bře 2011 22:52 #69665

19 už jsem měl a středové kroužky jsem měl vyrobené ze silonu. Mě jde jen o to, zda může být na multivitamínu rozdílná šíře disku ve předu a zadu. Jinak Seiklos, jsme odlišné krevní skupiny...já mám i podvozek KW varianta 3...takže zvažuju co na to obout.

T5 ALU KOLA 09. dub 2011 01:06 #70749

Zdravím všechny transportéráky d:_( a prosím o dobrou radu :-k

Chtěl bych na T5 koupit na léto ALU disky, 16".
Doporučíte origo D:_)1 ? Jestli jo, koupit jeté, nebo se dají někde koupit nové za rozumnou cenu :?: :P

Kromě oiriginál VW jsem našel AEZ Quadro a Dezent M hg, ale nerad bych měl nějaký problémy s homologací nebo aby za rok odešly D:_)7 ten originál určitě vydrží víc.

Díky Honza
Honza

T5 ALU KOLA 09. dub 2011 08:43 #70754

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
AEZ Quadro a Dezent M jsou homologované.
Dezent M mám na Transporteru a není s nimi problém.
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

T5 ALU KOLA 09. dub 2011 10:19 #70759

• Valdi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Ja som dal na Longa 17'' kola z Touarega a mozem len chvalit \:D/ . Nasadit idu velmi presne takze ziadna stredova vola. Teraz uz len objednat nove Micheliny 800eur :? .

T5 ALU KOLA 09. dub 2011 20:08 #70776

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 190

Honza VM napsal: Zdravím všechny transportéráky d:_( a prosím o dobrou radu :-k

Chtěl bych na T5 koupit na léto ALU disky, 16".
Doporučíte origo D:_)1 ? Jestli jo, koupit jeté, nebo se dají někde koupit nové za rozumnou cenu :?: :P

Kromě oiriginál VW jsem našel AEZ Quadro a Dezent M hg, ale nerad bych měl nějaký problémy s homologací nebo aby za rok odešly D:_)7 ten originál určitě vydrží víc.

Díky Honza

Dezenty M taky doporučuji měl jsem je na Transporteru a spokojenost. Nikdy žádný problém . Najeto přes 80.000 km a žádné nebylo šišaté.

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG

Vygenerováno za 0.231 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/