Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Zvuková signalizace otevřených dveří

Zvuková signalizace otevřených dveří 03. pro 2014 18:06 #147576

• Béčko
  • Uživatel
Zdravím,prosím Vás čeká mně delší neodkladná cesta (Multivan T5 2.5TDI r.v.04) a furt mi pípá,že mám otevřené dveře a přitom jsou zavřené. Není čas to vyřešit,ale to pípání by mně cestou dovedlo do blázince,nevíte jaká pojistka ho vyřadí,ikdyž nejspíš vyřadí i něco jiného bez čeho se snad obejdu,jen ať je ticho...Děkuji
Poslední úprava: 02. zář 2016 19:48 od lada t5.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

pomoc prosím - pojistka zvukové signalizace otevřených dveří! 03. pro 2014 18:22 #147580

• lada t5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Pípá to i když zamkneš?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

pomoc prosím - pojistka zvukové signalizace otevřených dveří! 03. pro 2014 18:24 #147581

• Béčko
  • Uživatel
Jj to jsem zkoušel..jsem z toho na prášky.. :(

pomoc prosím - pojistka zvukové signalizace otevřených dveří! 03. pro 2014 18:33 #147582

• lada t5
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 287
Pokud ti i maxidot signalizuje otevřené dveře, je nejspíš chyba v zámku, v mikrospínači. O které dveře se jedná?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička

TCCT - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

pomoc prosím - pojistka zvukové signalizace otevřených dveří! 03. pro 2014 19:53 #147586

• Béčko
  • Uživatel
Pravé šoupačky a nedávno jsem právě měnil komplet mechanismus zámku...mám ošoupané čidlo co je nahoře v kolejnici...nevíš na co tam je? Mám el. dovírání...

pomoc prosím - pojistka zvukové signalizace otevřených dveří! 08. úno 2015 14:55 #150961

• matásek
  • Uživatel
No mě se to stává taky, nejspíš to bude nějaký kontakt na dveřích ale nevím jaký.... :side:
VW Multivan 2.5 TDI 128kw 2003
VW Caddy Life 1.9 TDI 77kw 2005

pomoc prosím - pojistka zvukové signalizace otevřených dveří! 15. bře 2015 17:53 #152480

• vwmultivan
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
poriešil si si to pípanie? lebo mám ten istý problém, tiež mám el. zatváranie a dovieranie dverí, nedá sami s do na kľúči zamknúť, po manuálnom zatlačení poistky dverí s do na kľúči to otvoriť ide. tiež idem meniť zámok, dúfam že mi to pomôže, lebo svieti mi kontrolka otvorenia dverí a celé vnútorné osvetlenie interiéru, či už je vadný celý zámok, čo je pod kľučkou, alebo tie dva mikrospínače, čo sa nachádzajú vzadu na dverách, ktorý zaisťuje samotné dvere na dovieranie, tiež by mi to pomohlo, ak mal niekto takýto problém, ďakujem
VW T5 Multivan Comfortline 2004 96kw - odťahová služba EU-Mobile s.r.o

T5 - signalizace zapnutých světel + otevřených předních dveří 02. zář 2016 12:37 #170066

• dvori_czech
  • Uživatel
Ahoj,
načetl jsem tu toho spousty, že lidem hlásí T4, potažmo T5 otevřené dveře a že je problém v mikrospínači, který je součásti zámku.

Já mám problém opačný u mé T5:
posuvné i zadní dveře fungují, signalizace hlásí jak má, ovšem ani jedny přední nerozsvítí osvětlení ani signalizaci otevřených dveří, tím pádem se mi často stává, že nechávám zapnutá světla, protože ty nehoukají, že zůstaly rozsvícená... je to problém v mikrospínači, nebo někde v pojistce či kódování? Kdyby to dělaly jedny dveře jdu hned po spínači v zámku, ale že to dělají oboje přední, tak se radši prvně zeptám...

Děkuji za rady...
Vygenerováno za 0.179 sekund

Login