Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: zámok šúpačiek na el.posuvných dverách

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 17. bře 2015 17:45 #152561

• vwmultivan
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Dobrý deň, obraciam sa na Vás s nasledujúcim problémom. Mám vw t5 s el. posuvnými ľavými dverami s dovieraním, pričom sa mi nedajú s diaľkovým ovládaním na kľúči posuvné dvere zamknúť, po manuálnom zatlačení poistky dverí sa s diaľkovým ovládaním na kľúči dvere dajú otvoriť. Na základe toho mi svieti kontrolka otvorenia dverí a celé vnútorné osvetlenie interiéru. Dnes som vymenil zámok za druhý toho istého čísla,avšak správa sa to takisto. Na diagnostike ukazuje že zámok je v stave otvorený, i keď dvere sú fyzicky zatvorené. Taktiež mi prestalo ísť dovieranie uvedených dverí. Nestretol sa niekto s uvedeným problémom? Čo môže byť za problém? Som z toho už zúfalý. Ďakujem za rady
VW T5 Multivan Comfortline 2004 96kw - odťahová služba EU-Mobile s.r.o
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 20. bře 2015 22:11 #152713

• Brems
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
Zámek jsi dával nový nebo někde z vraku?
Problém může být i v kontaktech sloupek - dveře to je potřeba zkontrolovat.
Zkontroloval bych těsnění dveří je v nich integrovaná ochrana proti sevření a proto ti to nemusí dovírat.

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 22. bře 2015 09:09 #152762

• vwmultivan
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
zámok bol použitý a vykazoval tú istú vadu, posuv dverí neriešim,nakoľko mi nejde z dôvodu roztrhnutého lanka.napriek tomu zámok sa dal uzamknuť aj odomknut s do na kľúči, dovieranie nejde na stĺpiku,motorček je funkčný, bol vyskúšaný napriamo na baterke, nejde do neho prúd, bolo mi mechanikom z vw povedané, že spínanie vnútorného osvetlenia a spínač otvorených dverí sa nachádza práve v dovieraní na stĺpiku, nemá niekto s uvedeným skúsenosť? dik
VW T5 Multivan Comfortline 2004 96kw - odťahová služba EU-Mobile s.r.o

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 22. bře 2015 18:17 #152789

• jimi_91
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 17
To o čem píšeš, bych na 99 % přisuzoval čidlu dovření dveří. To čidlo nefunguje a proto i když máš dveře fyzicky zavřené hlásí palubák otevřené dveře a svítí interier. v tomto případě ani centrální zamykání tyto dveře nezavře, protože má od jednotky informaci, že nejsou zavřené. Podívám se ti kde to čidlo přesně je a jak se k němu dostat.
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 27. čec 2015 11:24 #157577

• martin.60
  • Uživatel
Ahoj,
mám ten samý problém na levých šoupačkách. Nejdou zamykat a stále na maxidotu svítí kontrolka otevřených dveří, chtěl jsem se zeptat jestli se Vám to povedlo dořešit a kde je tedy ten snímač otevřených dveří, jestli na sloupku nebo někde jinde. Jinak mám obyčejné dveře bez elektrického zavírání.
Díky
Vygenerováno za 0.169 sekund

Login