Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: zámok šúpačiek na el.posuvných dverách

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 17. bře 2015 17:45 #152561

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s nasledujúcim problémom. Mám vw t5 s el. posuvnými ľavými dverami s dovieraním, pričom sa mi nedajú s diaľkovým ovládaním na kľúči posuvné dvere zamknúť, po manuálnom zatlačení poistky dverí sa s diaľkovým ovládaním na kľúči dvere dajú otvoriť. Na základe toho mi svieti kontrolka otvorenia dverí a celé vnútorné osvetlenie interiéru. Dnes som vymenil zámok za druhý toho istého čísla,avšak správa sa to takisto. Na diagnostike ukazuje že zámok je v stave otvorený, i keď dvere sú fyzicky zatvorené. Taktiež mi prestalo ísť dovieranie uvedených dverí. Nestretol sa niekto s uvedeným problémom? Čo môže byť za problém? Som z toho už zúfalý. Ďakujem za rady
VW T5 Multivan Comfortline 2004 96kw - odťahová služba EU-Mobile s.r.o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 20. bře 2015 22:11 #152713

  • Brems
  • Avatar uživatele Brems
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 2
Zámek jsi dával nový nebo někde z vraku?
Problém může být i v kontaktech sloupek - dveře to je potřeba zkontrolovat.
Zkontroloval bych těsnění dveří je v nich integrovaná ochrana proti sevření a proto ti to nemusí dovírat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 22. bře 2015 09:09 #152762

zámok bol použitý a vykazoval tú istú vadu, posuv dverí neriešim,nakoľko mi nejde z dôvodu roztrhnutého lanka.napriek tomu zámok sa dal uzamknuť aj odomknut s do na kľúči, dovieranie nejde na stĺpiku,motorček je funkčný, bol vyskúšaný napriamo na baterke, nejde do neho prúd, bolo mi mechanikom z vw povedané, že spínanie vnútorného osvetlenia a spínač otvorených dverí sa nachádza práve v dovieraní na stĺpiku, nemá niekto s uvedeným skúsenosť? dik
VW T5 Multivan Comfortline 2004 96kw - odťahová služba EU-Mobile s.r.o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 22. bře 2015 18:17 #152789

  • jimi_91
  • Avatar uživatele jimi_91
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 197
  • Karma: 7
  • Obdržená poděkování 19
To o čem píšeš, bych na 99 % přisuzoval čidlu dovření dveří. To čidlo nefunguje a proto i když máš dveře fyzicky zavřené hlásí palubák otevřené dveře a svítí interier. v tomto případě ani centrální zamykání tyto dveře nezavře, protože má od jednotky informaci, že nejsou zavřené. Podívám se ti kde to čidlo přesně je a jak se k němu dostat.
VW Transporter T5 SHUTTLE 2.5 TDI 96 kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

zámok šúpačiek na el.posuvných dverách 27. čec 2015 11:24 #157577

Ahoj,
mám ten samý problém na levých šoupačkách. Nejdou zamykat a stále na maxidotu svítí kontrolka otevřených dveří, chtěl jsem se zeptat jestli se Vám to povedlo dořešit a kde je tedy ten snímač otevřených dveří, jestli na sloupku nebo někde jinde. Jinak mám obyčejné dveře bez elektrického zavírání.
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.168 sekund

Login